Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 06, 2024, 02:46:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите - 18 част  (Прочетена 192080 пъти)
 
maia_svet
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 275



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: септември 06, 2010, 19:49:06 »

здравейте и от мен да споделя и аз.
При мен също преди беше много точен МЦ идваще ми сутрин на 28 след като почнахме с бебеправенето ми идва различно като по често е 23,24 ден а понякога и на 26,27-я ден ,странна работа.
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: септември 07, 2010, 08:57:28 »

И аз да се отчета - дойде ми 2 дни по-рано, ще ви следя, пък да видим smile
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #92 -: септември 07, 2010, 10:16:30 »

Аз си чакам МЦ. Предния месец дойде на 07.08. Разбира се не го чакам точно на датата , защото е луд ( цикъла ми crazy). Към края на седмицата го очаквам . Ако не дойде до тогава , ще направя тест , но малко ме съмнява да сме бременни тоя месец. Иначе само ме болят гърдите , нищо друго. Имам и пъпки по лицето , което си е типичен ПМС симптом.
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: септември 07, 2010, 10:57:54 »

Поредният ми отчет  sad Направихме 3 ти тест на 12 ден от закъснението на цикъла - поредния отрицателен  cray На 13 ден 2 пъти имах по-тъмни парцалчета - все едно последен ден на цикъл или като закаснял цикъл и си казах - очевидно ми идва, но днес вече е 14 ден закъснения и няма никой, нито цикъл нито бебе. Утре съм на лекар... милото вика, че аз от свръх желанието си съм си спряла цикъла  angry знам ли ... и сега съм болна и ме е страх да пия лекарства, токувиж тестовете не са познали ... какво мислите?
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: септември 07, 2010, 12:00:53 »

me4enceto, мнение не мога да изкажа, но ще чакам с нетърпение да споделиш резултата от прегледа. gu6
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: септември 07, 2010, 13:48:44 »

Меченцето, случва се понякога, макар че толкова голямо закъснение не ми се вижда нормално! Не забравяй да споделиш мнението на док по въпроса! Мен също този месец ме измъчи с няколко дни закъснение, аха да ми дойде, зацапа и после няма никой....но закъсня само 3 дена, което мисля че е нормално да се случва веднъж в годината!
Активен
mihova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 143


нашето съкровище


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: септември 08, 2010, 09:53:37 »

Здравейте момичета. Отдавна не съм влизала тук. Бях ви се похвалила ,че видях двете чартички  yahoo  Вчера ходих на консултация  бебо вече е в 15 г.с   Ще го очкваме на 01. 03.2011 heart Много съм щастлива. Местя се в другата темичка. Стискам палци на всички.
Активен
LOSHKA
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: септември 08, 2010, 12:33:02 »

Благодаря ти много за бързия отговор red_roses .Смятам още днес да си вема Neofolik  girl_wink

Мисля, че "Неофолик мета" се усвоява по-лесно от организма. smile
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: септември 08, 2010, 12:47:19 »

Мисля, че "Неофолик мета" се усвоява по-лесно от организма. smile

Да, така е - при 10% от жените има проблем при усвояването ѝ и Неофолик мета спестява тези фази и директно се приема от организма, но пък е и 10/11 лв., а само Неофолик е 4. Аз лично за сега ще си пия по-евтиния вариант, пък като видя двете чертички ще мина за всеки случай на Мета-та. Моят доки ми даде рецепта, макар от някои аптеки да го дават и без.
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: септември 08, 2010, 15:13:07 »

Бях на лекар днес - няма бебе  cray cray cray
Но за сметка на това има киста, която поддтиска цикъла, за това ми закъснява 14 дена.  girl_impossible
А така се надявахме с милотоо. Изписа ми Дуфастон 2 пъти по 1. За 10 дена за да предизвикаме пукане на кистата и цикъл. Гледа ме на стола и на ехограф (това отвътре - бъркам ги  Wink) Освен това ще ме изследват хормонално, спомена и щитовидна жлезаа, абе след като ми каза, че няма бебе малко ми се губи какво ми говори ;( Сега утре на кръвни (TSH и FT4), взе ми цитонамазка - заради онова петното, цикъл, след това и за хламиди и нещо си   shok
Това е от мен  cray
Активен
Bademka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: септември 08, 2010, 15:32:31 »

Бях на лекар днес - няма бебе  cray cray cray
Но за сметка на това има киста, която поддтиска цикъла, за това ми закъснява 14 дена.  girl_impossible
А така се надявахме с милотоо. Изписа ми Дуфастон 2 пъти по 1. За 10 дена за да предизвикаме пукане на кистата и цикъл. Гледа ме на стола и на ехограф (това отвътре - бъркам ги  Wink) Освен това ще ме изследват хормонално, спомена и щитовидна жлезаа, абе след като ми каза, че няма бебе малко ми се губи какво ми говори ;( Сега утре на кръвни (TSH и FT4), взе ми цитонамазка - заради онова петното, цикъл, след това и за хламиди и нещо си   shok
Това е от мен  cray
Еййй миличка,страшно много съжелвам,но смятам че след като излекуваш кистата после всчко ще е наред. give_rose

Аз зпочнах приема на Неофилик- това за усвояването не го знаех.Ние с милото бебеправим от медеия месец насам.(ако съм пресметнала правелно,точно тогава съм била в овулация)Трябва да ми дойде по принцип другата седмица,но никакви принаци за сега.Освен,че ми се появи тъпа болка,нискодоло  pardon Никога не ме е боляло така и не мога да си го обясня.Забравих дасе похваля,от момента в който започнахме опитите не съм запалла нито една цигара!
Активен
maia_svet
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 275



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: септември 08, 2010, 15:37:23 »

me4enceto не се отчайваи всичко ще е на ред. give_rose
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: септември 08, 2010, 15:38:46 »

me4ence, горе главата. Щом се знае какъв е проблема, значи ще бъде отстранен.

Има толкова много двойки, при които не се получава въпреки опитите и хубавите резултати от изследванията и то години на ред. Тогава е страшно - да не знаеш защо не става. В крайна сметка ще ти пуснат толкова много изследвания, които така или иначе повечето жени си правят след дълъг период на опити и няма да губите време после.

Bademka, поздравления за цигарите.  Bravo
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #103 -: септември 10, 2010, 08:33:36 »

Да дам отчет и аз - дойде ми сега , по - точно имам розово зацапване , боли ме корем , главата ми е замаяна , абе познавам си тялото. С две думи идвааа. Много съм разочарована да си призная ,  но от друга страна си казвам , че не сме били редовни и активни и направихме един еднинствен опит на 25-ия ден от цикъла.
Чудя се дали докато съм в цикъл да не пусна едни хормонални изследвания , защото ми пада косата (уж заради спирането на Ясмин-а) , но и защото качих 5 кг за една година. Четох малко за хипофункция на щитовидната жлеза , защото това ми излезе , като написах симптомите си в гугъл , но пишеше и още много други симптоми , които нямам. Айде да не ви занимавам с това , че не е за темичката.
На всички много положителни тестове пожелавам , а ние ще пробваме тоя месец веднага след, като ми свърши . Една приятелка така ме посъветва и каза , че и с двете си деца така е забременяла. Т.е. сега второто е на път де. Правиха 4 месеца опити за второ бебе и не стана . После се сетила , че като забременяла първия път (с прекъснат) било веднага след цикъла й. Та тъй де smile.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: септември 10, 2010, 09:21:50 »

red_roses, не си вкарвай глупости в главата. Все пак е и есен - нормално е да пада косата, още повече при наличието и на други фактори.

Като бях на преглед този месец нчколко дни след цикъла доки каза, че съм имала овулация, така че и аз се замислих да действаме веднага щом ми свърши. girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines