Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 06, 2024, 01:40:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите - 18 част  (Прочетена 192035 пъти)
 
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: септември 03, 2010, 19:16:30 »

Гучи, изключително важно е да се говори! На мен лично много ми помогна обмяната на опит smile Магито, успокои ме. Сега се сетих, че ми направиха промивка преди манипулацията! Благодаря!!!  Wink
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: септември 03, 2010, 20:32:16 »

Гучи, на мен ми предстои цветна снимка следващата седмица. При мен времево нещата се развиват така:
02 септември- начало на цикъла
07 септември- изследване за проверка на инфекции. Резултатит излизат за 1 ден
09 септември- цветна снимка

Някъде из нета четох че цветната снимка се прави до 10-тия ден. Не съм много сигурна къде го четох и колко е вярно, но нещо такова ми се върти в главата. На 07-ми като отида за изследването ще разпитам точно как протича ЦС и ще пиша...
Активен
Bademka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: септември 05, 2010, 09:05:32 »

Официален запис и от мен smile Искам само да попитам нужна ли е рецепта за да се закупи фолиева киселинаили я продават свободно?Извинявам се ако въпроса ми се повтаря,но никъде не можах да намеря инфо. На всички бебеправещи мнооого  Good luck
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #78 -: септември 05, 2010, 09:11:04 »

Bademka , фолиевата киселина може да си я закупиш напълно свободно. Успех и на теб smile.
Активен
Bademka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: септември 05, 2010, 09:20:31 »

Благодаря ти много за бързия отговор red_roses .Смятам още днес да си вема Neofolik  girl_wink
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: септември 05, 2010, 14:28:40 »

Официален запис и от мен smile Искам само да попитам нужна ли е рецепта за да се закупи фолиева киселинаили я продават свободно?Извинявам се ако въпроса ми се повтаря,но никъде не можах да намеря инфо. На всички бебеправещи мнооого  Good luck

Аз първия път, когато поисках да си купя не ми дадоха, казаха, че трябва рецепта! Тогава една позната бременна ми взе! След това не съм имала проблеми, вече една година си купувам без рецепта!  smile
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: септември 05, 2010, 17:37:56 »

По принцип не пиша много в тази тема защото не искам да занимавам хората,но съм и на мнение че е важно да се говори за тези неща и да се споделя.Пожелавам успех на всички и на новите попълнения да не се задържат и да не стигат до тези изследвания.
Гучи, напълно съм съгласна, че е по-добре нещата да се казват, а и нали за това е тази тема.  smile Аз вече от доста време я следя и определено ми е много полезна. Прави ми впечатление, но може и да греша, че преди се обсъждаха повече по-сериозните въпроси и наистина научавахме доста неща. Разбира се всеки си преценява дали иска да пише за проблемите си, но това определено помага на други. Аз сега започвам с изследванията и всичко, което пишете ми е от голяма полза.  give_rose
Капризче, можеш ли да кажеш къде ще правиш ЦС?
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: септември 05, 2010, 17:45:19 »

maria_hs както вече писах по-горе, ще я правя в клиниката на д-р Мазнейкова. Там ходя при д-р Камелия Павлова. Тя ще ми я прави или поне така си мисля smile Като отида във вторник ще имам повече инфо.
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: септември 05, 2010, 17:55:57 »

maria_hs както вече писах по-горе, ще я правя в клиниката на д-р Мазнейкова. Там ходя при д-р Камелия Павлова. Тя ще ми я прави или поне така си мисля smile Като отида във вторник ще имам повече инфо.
Съжалявам, сега като написа се сетих, че си казвала    blush
Активен
ilkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: септември 06, 2010, 09:17:12 »

Момичета помагайте....Искам да ви попитам какво според вас се случва с мен.Дойде ми на 24 ден и беше по скоро зацапване отколкото МЦ,днес и ми 3 ден и почти и следа няма от него.По принцип на мен ми идваше на 50 после на 40,30 а сега на 24 ден незнам какво да мисля вече,нормално ли е ненормално ли е това което става с мен....
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: септември 06, 2010, 09:25:00 »

Обикновено причините може да са много за промяната в МЦ , може нещо хормонално ,от климата или от някъкви хапчета ,както се случи при мен миналия месец ми закъсня с 8 дена защото бях приела повече витамин С и ми се отрази така.Но ако имаш разлика по време на самия МЦ може и да е цветна бременост , моя братовчедка така не си обърна внимание и разра чак в 4 месец, защото до 3 си имаше само че с аномалии.
Активен
radi.
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 241



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: септември 06, 2010, 10:52:25 »

 и аз имам подобен проблем с милото от 2 мес не се пазим и този месец ми дойде с два дни по рано и на третия  ден премина. по принцип ми е много редовен МЦ на 28 дни и с продължителност от 5-6 дни
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: септември 06, 2010, 14:05:43 »

и аз имам подобен проблем с милото от 2 мес не се пазим и този месец ми дойде с два дни по рано и на третия  ден премина. по принцип ми е много редовен МЦ на 28 дни и с продължителност от 5-6 дни
Сякаш за себе си чета, мисля че всичко е на емоционална основа. И при мен всичко беше като по часовника, а в месеците на бебеправене направо всичко излезе от всякакви норми, странна работа.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: септември 06, 2010, 14:09:14 »

Отчет - дойде ми три дни по-рано  pardon
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: септември 06, 2010, 16:36:38 »

ilkata, ти правила ли си си тест за овулация? Ако си с по-дълъг цикъл е много вероятно овулацията ти да е по-късна. На мен например ми е между 20-24 ден или поне това си засичам аз. Има случаи при, които по време на овулация се наблюдава леко зацапване. Може и при имплантация да се получи леко зацапване. Ако нещо те притеснява в цикъла ти, по-добре се консултирай с лекар.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines