Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 06, 2024, 01:48:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите - 18 част  (Прочетена 192039 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: септември 02, 2010, 10:21:36 »

Честно да си кажа Ванеса не знам със сигурност.Предполагах, че такава голяма клиника като тях би трябвало да правят ЦС, но щом не правят със сигурност препоръчват при кой да се отиде, записва се час и т.н.
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: септември 02, 2010, 10:28:51 »

При Щерев правят изследването с ехографа, нали то е хидротубация. Аз цветна снимка ще правя в клиниката на Мазнейкова, точно защото Щерев не правят такава.
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: септември 02, 2010, 10:52:57 »

Ето и новините от вчера, след прегледа при гинеколожката - нищо не видя и нищо не каза sad Вика може и да сте изпуснали момента, може и да не сте, чакай още 3-4 дена и пак тест, може да е рано да го засече. Но като за капак, при колпоскопия (дано така се пише) ми видя петно и каза - другата седмица пак на преглед, ако още е така биопсия - можело да е HPV  cray При перфектна цитонамазка от декември ...
 Ден от предполагаемото закъснение: 8.

Що се отнася до заминаването ауей - ако съм бременна - кой ще ме вземе на работа! Ако не съм трябва да се потрудя поне 1 година за да не си кажат - взехме я и тя забременя - освен че може да си го кажат, може да не ми платят майчинството - а без пари е немислимо!!! И са с милото изчакваме да видим как съм.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: септември 02, 2010, 11:07:40 »

me4enceto, няма ли първо да ти пуснат HPV тест и нова цитонамзака? Биопсия не се ли прави, когато вече има някакви по-сериозни съмнения?
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: септември 02, 2010, 11:31:50 »

При подобни съмнения се прави и кюретаж, за да се вземе проба от лигавицата на матката и да се види какво е нейното състояние. me4enceto, стискам ти палци да няма нищо сериозно. Наистина изчакай още малко и си направи тест, защото при някой момичета теста ги хваща към 10-тия ден на закъснението.
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: септември 02, 2010, 12:33:37 »

Капризче, моме, какви са тия въпроси, боли-не боли?Аз ти казвам не боли.Амаха, каузата си заслужава, отиваш и го правиш.Толкова жени са си правили, ти ли няма да можеш.(ама и тая твоя приятелка как ме ядоса... брей, че приятелки)
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: септември 02, 2010, 12:58:09 »

Капризче, моме, какви са тия въпроси, боли-не боли?Аз ти казвам не боли.Амаха, каузата си заслужава, отиваш и го правиш.Толкова жени са си правили, ти ли няма да можеш.(ама и тая твоя приятелка как ме ядоса... брей, че приятелки)

Хехе, Вале, аз ще го направя бе, няма да отлагам. Ама тази моята приятелка като ми каза че боляло ужасно много и супер много ме изплаши, за това питам smile
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: септември 02, 2010, 13:33:25 »

Хехе, Вале, аз ще го направя бе, няма да отлагам. Ама тази моята приятелка като ми каза че боляло ужасно много и супер много ме изплаши, за това питам smile

Не се притеснявай Капризче ,все пак всеки има различен праг на болка ,това че за нея е било толкова болезнено незначи че и за теб ще е , а и определено си струва ако има резултат.Ще стискам палци всичко да мине добре. good
Активен
iana_apostolova
Ентусиаст
**
Публикации: 81


Обичам те ...


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: септември 02, 2010, 13:59:36 »

 Offtopic само да не ме набиете, че съм толкова невежа  Girl_hide , но кога и защо се прави цс?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: септември 02, 2010, 14:22:11 »

Принципно всички гинеколози казват, че е хубаво една двойка при която жената е под 35г, да прави опити 1 година и ако тогава не стане дете да се отиде при специалист.До цветната снимка се стига след тази 1 година и пускане на други изследвания, хормонални.Проверява се проходимоста и нагънатоста на тръбите и т.н.Надявам се съм изчерпателна.
Не е че си невежа, просто не си се сблъсквала и ти пожелавам да не се сблъскваш с проблемите на проблемното забременяване.
Активен
iana_apostolova
Ентусиаст
**
Публикации: 81


Обичам те ...


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: септември 02, 2010, 15:16:32 »

Беше много изчерпателна, благодаря за което  give_rose
просто се зачудих, понеже моя лекар (вече 4ти при който ходя) , ми казва, че ми няма нищо и си ме болят яйчниците, защото си ме болят ... това както и да е, та той нещо ми мери и ми казва няколко пъти кога ще е оволацията, а нищо не стана, а той настоява, че нищо ми няма и трябва едва ли не да съм бременна... та затова се зачудих за ЦС.  smile
Активен
Lina81
Ентусиаст
**
Публикации: 54


« Отговор #56 -: септември 03, 2010, 12:47:38 »

Здравейте,момичета!Не съм писала отдавна, защото няма какво.Сега съм малко притеснена,защото миналия ден ми се появи някакво бяло течение(помислих ,че е от това че замръзвах леко),но днес вече са гъбички и ......ужас.А тези дни отиваме на почивка  и исках да се отдадем на любов,защото горе долу е овулационен период( не ми е много точен цикъла и правим бебе за по сигурно от 14 - до когато ми дойде).Не искам да се лекувам с глобули,защото четох че променят pH-то,не искма да спирам с бебеправенето.И общо взето незнам какво да правя?Някой да сподели нещо.
/извинявам се ако не съм писала в подходящата тема,но не намерих такава/
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: септември 03, 2010, 12:53:22 »

А защо не отидеш на лекар той да ти предише лечение?И в бебеправенето трябва търпение, защо не спрете за малко да се излекуваш?И аз не искам да спирам но ето лекарите казват и аз си пия хаповете и чакам по-добро време  pardon
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: септември 03, 2010, 12:55:30 »

Здравейте,момичета!Не съм писала отдавна, защото няма какво.Сега съм малко притеснена,защото миналия ден ми се появи някакво бяло течение(помислих ,че е от това че замръзвах леко),но днес вече са гъбички и ......ужас.А тези дни отиваме на почивка  и исках да се отдадем на любов,защото горе долу е овулационен период( не ми е много точен цикъла и правим бебе за по сигурно от 14 - до когато ми дойде).Не искам да се лекувам с глобули,защото четох че променят pH-то,не искма да спирам с бебеправенето.И общо взето незнам какво да правя?Някой да сподели нещо.
/извинявам се ако не съм писала в подходящата тема,но не намерих такава/

Здравей мила ,не се притеснявай , на мен лекар ми е казвал че много жени с течение са забременявали ,така че спокойно .Аз също чакам една рецепта(по домашно му лечение) да ми дадът ,точно за тази цел ,защото и аз имам такива проблеми на моменти ,веднага щом ми я дадът ще ти я пратя.
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: септември 03, 2010, 13:14:37 »

Lina81 , това самолечение не мисля че  е най добрия вариант. ако са гъбички както казваш трябва да спрете със секса или да го правите със презерватив, защото така ще заразиш и партньора си( той няма да има симптоми), но тъкмо когато ти се оправиш той пак ще ти ги върне. отиди на лекар да види какви са точно гъбите и какво лечение е най подходящо. може освен свещички и някакви хапове за през устата да ви изпише.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines