Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 06, 2024, 01:45:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите - 18 част  (Прочетена 192038 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 30, 2010, 13:02:39 »

Гери и аз така си помислих  blush Гери, Ивкам в предната тема е писала, че са и правили ЦС и има две прави и проходими тръби smile

Ивкам, Прогестерона след засечена Ову с УЗИ, иначе няма смисъл.

 Offtopic
Момичета ще ме извините, че съм на всяко гърне мерудия, но това не е от кеф, а защото и аз съм минала през доста изследвания и предпочитам да помагам, отколкото да се блъскате сами и да се чудите накъде да поемете.
Активен
radi.
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 241



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 30, 2010, 19:04:47 »

да взема и аз да се разпиша в новата темичка, че да вземе да ми донесе късмет. Пожелавам на всички две чертички PREGQ и скоро да държат в прегръдки Momy
Активен
iana_apostolova
Ентусиаст
**
Публикации: 81


Обичам те ...


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 31, 2010, 11:21:22 »

и аз да се цопна тука... ние БЕБЕправим от 4месеца, но за съжаление още няма 2чартички ...
но има нещо което ме узадачи този месец и не знам дали е за радост или приснак на проблем... взех си тестове за уво и както беше написано за моята продължителност на ц. започнах да си ги правя... парвия беше отрицателен, но следващите 4 бяха положителни  Oh my ... и това не узадачи... разбира се ние не останахме без участие ... вие какво мислите.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 31, 2010, 11:23:50 »

Прочети много добре указанията на теста за Ову, там много добре е описано всичко.Теста е положотелен само и когато чертичката е ПО-НАСИТЕНА от контролната, това означава, че Ову-то ще настъпи в близките 24-48 часа.
Активен
maia_svet
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 275



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 31, 2010, 15:04:51 »

iana_apostolova и аз съм си правила 4 последователни дена тест за Ову и ми е излизал положителен ,но след като споделих с Докито ми тя ми се усмихна и каза че първия положителен тест е достатъчен и няма смисъл да си хабя тестовете.Аз така правя, хайде стискам ви палци  smile
Момичета и аз съм тук с вас и късмет на всички  smile
Активен
iana_apostolova
Ентусиаст
**
Публикации: 81


Обичам те ...


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 31, 2010, 15:11:27 »

Прочети много добре указанията на теста за Ову, там много добре е описано всичко.Теста е положотелен само и когато чертичката е ПО-НАСИТЕНА от контролната, това означава, че Ову-то ще настъпи в близките 24-48 часа.

тя беше наситена 3 дена, после стана като контролната....

iana_apostolova и аз съм си правила 4 последователни дена тест за Ову и ми е излизал положителен ,но след като споделих с Докито ми тя ми се усмихна и каза че първия положителен тест е достатъчен и няма смисъл да си хабя тестовете.Аз така правя, хайде стискам ви палци  smile
Момичета и аз съм тук с вас и късмет на всички  smile

и аз така си помислих, просто исках да проверя колко впреме ще дава положителен резултат smile и бях изненадана, за напред и аз така мисля, ако сега не е станало, само до положителен
« Последна редакция: септември 01, 2010, 09:31:41 от ˙·٠Butterfly™٠·˙ » Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #21 -: септември 01, 2010, 08:03:21 »

Аз пък мислех , че сме изтървали вече овулацията, защото си направих календарче в зачатие и там ми изписа , че трябва да овулирам от 21.08 нататък при зададен 37 дневен цикъл . Сега така ми идва. Днес викам да вляза в календарчето си да си отбележа някои неща и гледам , че не съм видяла добре предния път и сега би трябвало да ми е овулацията , т.е. не сме пропуснали нищо. Бяхме пак мързеливи тоя месец и откарахме ей така през просото , но снощи даже не съм си и мислила , че съм в овулация , а то предния ден ми е била. Трябва да ми дойде след 07.09 , но не знам точно кога се предполага изобщо , че трябва да ми дойде. Ще играят тестовете май smile. От както мислим за бебе само сънувам бебета , раждане, бременни  smile.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 01, 2010, 08:09:16 »

red_roses по календара в Зачатие или който и да е календар не можеш да си сигурна, че точно на деня даден там ще е твоето Ову.В самия календар има функция ти да определиш кога е Ову-то ти.Календара е направен по принципа по който казват и ллекарите при нормален 28 дневен цикъл ову-то трябва да настъпва на 14-ти ден, но не при всяко момиче е така.На мен например ми е на 16-тия ден при нормален 28 дневен цикъл.Това което искам да кажа е че не може да си сигурна само от един календар, за да разбереш кога точно ти е Ову-то правиш или тестове за Ову или най-добре фоликуметрия няколко поредни месеца.
Активен
krisipisi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97


Любовта ще спаси света,обичайте се!


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: септември 01, 2010, 08:28:11 »

Здравейте момичета! Първо искам да кажа,че няма такова нещо като "спокойно,има време една ,две години" И аз така се успокоявах докато вчера не направихме сг на мъжо!
Резултатите както каза лекарката не са толкова зле,но има проблем!
Високи левкоцити-инфекция! В последствие на тази инфекция по-бавни сперматозоиди cray
Снощи не съм спала-плаках,тревожих се за какво ,ли не,минаха ми 100 филма през главата,сега следва ходене на уролог андролог препоръчаха ми Александров от Варна! Моля всички момичета който са имали подобна ситуазия или посещения при Александров да ми пишат give_rose
Дано да се оправим по-бързо!
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 01, 2010, 08:33:10 »

krisipisi, аз не мога да ти дам съвет, но мога много силно да ви стискам палци проблема да се разреши по-бързо  Good luck А и щом лекарката е казала, че не са толкова зле нещата, недей от сега да си пълниш главата с глупости. Изчакай да видиш какво ще ви каже и специалиста. А ти прави ли някакви изследвания?
И на нас ни предстои същото тези дни и ми е леко притестено, но се надявам всичко да е  наред.
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #25 -: септември 01, 2010, 08:35:56 »

магито, не съм правила никакви тестове за овулация. Мисля , че ми е рано , защото това е първия месец, в който наистина не се пазим. До сега беше ала - бала работата - с прекъснат. Та , за това не съм вземала никакви тестове, защото първоначално ще пробваме така пък ако не стане тогава ще му мислим за тестове за ову и т.н.
Активен
krisipisi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97


Любовта ще спаси света,обичайте се!


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 01, 2010, 08:47:01 »

maria_hs Утре ще си пуска и аз излседвания за хламидия и др! Дано с антибиотици или незнам какво да се оправим и да имаме желаното Good luck! Просто и аз се убедих,че трябва да се намери причината и да се работи по нея! Ще се борим до край!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: септември 01, 2010, 08:58:08 »

red_roses не съм разбрала, че правите опити от месец само.Много добре си решила, аз това казвам на всички нови момичета тук.Правете се секс, не се вманиачавайте поне в началото минат ли 6 месеца тестове за Ову са добър вариант, мине ли година има проблем отидете на репродуктивен специалист.

krisipisi първо да те питам къде правихте СГ-то, надявам се в специализирана клиника по репродуктивна медицина.Второ Александров е страхотен лекар, от отзивите за него който съм чела, ако си от Варна или региона това е най-добрия вариянт там.Другия е  доктор Бойчев в Тутракан.Колкото и да е трудно не се шашкай, всяко нещо, направено на време и при точния лекар е лечимо smile Забравих да напиша, имай в предвид, че лечението при мъжа е доста по-дълго отколкот при жената, обикновенно първия цикъл е около 3 месеца, нова СГ и ако се наложи се продължава с лекарствата.За андролог аз лично бих те посъветвала да посетите Кацаров в София.И каква беше СГ-то разширена по Крюгер предполагам?!
Правила ли си изследвания на полови хормони и щитовидна жлеза?Ако не си бих ти препоръчала да ги пуснеш smile
Ако искаш пиши на лични smile

Момичета Успех ви пожелавам smile
« Последна редакция: септември 01, 2010, 09:02:44 от магито » Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 01, 2010, 09:35:10 »

Момичета, днес ми е много тъжно  cray изминаха 10 дена от бебеправенето, 7 дена от закъснението на МЦ и сутринта направихме тест престо с 1 ва урина - отрицателен  cray cray cray
На мен ми се гади и ми е толкова утрепано, но глупавия тест е отрицателен. Записах си час за гинеколог сега в 12:30, но направо незнам. Вчера при милото супер новини - предложиха му от фирмата му да го пратят да работи в чужбина заедно със семейството (демек аз) или друга позиция тук в сф, и ние сега незнаем какво да предприемем - той вика нали правим бебче, не искам да го отлагаме, ако заминем кой знае кога ще имаме бебе, а аз незнам какво да мисля - ние този месец правим 25 и си мисля, че имаме време, но там незнам лекари, нищо незнам. И хем толкова съм се надявала на такова предложение и вярвах, че днес ще се докаже че съм бременна и при това положение няма да заминем, а сега незнам sad Кажете нещо ... sad
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #29 -: септември 01, 2010, 09:45:06 »

me4enceto, точен ли ти е цикъла? Ами не знам какво да кажа освен да направиш още един тест , но ти си и на лекар днес така , че ще го попиташ за това , че не ти идва ,а теста все пак е отрицателен. Само , че ме съмнява ако има бременност той да успее да я види.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines