Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 01:32:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите - 18 част  (Прочетена 196837 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: октомври 04, 2010, 09:48:09 »

Споко по принцип ако нямаш ПКЯ трябва да се изчисти сама при цикъла.Лекарите, за да са сигурни по принцип дават да се пие противозачатъчни.Аз бях така с доста по-голяма киста 34 мм и се оправих.Не е нещо рядко срещано.Другия път като отидеш на преглед си напиши на листче въпросите и ги задавай на лекаря.Въобще не го оставяй да се изниже в съседната стая.Успех.
Активен
chiara
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #241 -: октомври 04, 2010, 09:58:37 »

благодаря, маги!нямам спя.но съм на 33г,опитваме от  повече от 2г.,съпругът ми работи в друг град и шансове за овулация в събота и неделя са малки. морфологията му е 7 при минимум 14.от стреса цикъла ми се увеличи от 35-38 дни на 42 откакто започнах да меря темп. и да правя тестове. изобщо положението е отчайващо!вече започнах да пия валериян , но не ми помага да заспя.благодаря да подкрепата!!!по този въпрос не говоря почти с никой ,защото не искам да притеснявам никого.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: октомври 04, 2010, 10:06:41 »

Пуснаха ли ти хормони?Щитовидна жлеза проверявали ли сте?Ако искаш ми пиши на лични smile Спокойно за съжаление много сме момичетата минаващи по трънливия път на проблемното забременяване.
Активен
chiara
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #243 -: октомври 04, 2010, 10:21:35 »

на щитовидната са ми в норма. обикновено  и  другите са ми в норма, но понякога пролактина и тестостерона се качват малко над границата.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: октомври 04, 2010, 10:25:37 »

Хубаво е че са наред.Знам че е много трудно това през което минаваш, но ако можеш да се успокоиш, ако вярваш на лекаря си и следваш стъпките всичко ще се нареди.На думи е лесно знам го от собствен опит, но знам и че когато нещата се нормализират и ти и мъжът ти ще се чуствате по-добре.
Активен
chiara
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #245 -: октомври 04, 2010, 10:39:18 »

проблемът е че не му вярвам на 100 %, предпочитам да търся инфо и по друг начин. пример-хормонът , който се изследва на 7 ден след доказана овулация, ми кажа да го изследвам на 21 ден, а му казах, цикълът ми е 35-38 дни /тогава беше така/.той има много пациенти, разсеян е , всичко става много бързо,не погледна съотношението между lh- hsh, трябваше да чета в интернет и да го смятам сама, за да се уверя , че е нормално.в пловдив няма голям избор на специалисти. четох отрицателни неща за всички. и сега се колебая дали да чакам или да отида при друг лекар и евентуално да започна противозачатъчни.другият лекар може за ми каже друго и да се чудя кого да слушам.
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: октомври 04, 2010, 11:38:31 »

chiara, Магито ти е обяснила нещата много добре. Ако прецениш, че това не е твоят лекар, наистина го смени. Не съм много запозната с лекарите в Пловдив и не мога да дам мнение, но за Даскалов съм чувала добри неща. Наистина много са натоварени тези лекари, но като имаш въпроси не се притеснявай да питаш, в крайна сметка нали за това си записваме часове, чакаме и си плащаме, а и това им е работата. Недей обаче сама да си изписваш лекарства и да започваш да пиеш противозачатъчни.
Трябва ти обаче мъничко спокойствие и ако можеш за малко да спреш да четеш. Информацията във форумите е, колкото полезна, толкова и вредна. В крайна сметка организмите ни са различни и ако при някой се е получило нещо, то не означава, че и при теб ще стане така. Знам, че е много лесно така да се дават съвети, разбирам те какво ти е на душичката, но с това притеснение не улесняваш нещата.
Аз намерих много подкрепа в този форум, така че когато нещо ти тежи или искаш да попиташ, ние сме насреща и ще помогнем с каквото можем. Стискам палци!  Good luck
Активен
chiara
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #247 -: октомври 04, 2010, 11:47:51 »

благодаря!много сте мили!
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: октомври 04, 2010, 11:58:52 »

Лелката току що ме навести  Girl_hide Така, че ние ще подновим опити чак ноември някъде, защото милото заминава цял месец командировка. То опити силно казано - когато ни се иска и можем. Вие колко често го правите?

Успех на останалите и скоро да се преместите в другата тема girl_wink
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: октомври 04, 2010, 13:11:12 »

Нинче, дано ноември ви е на късмет  Good luck

chaira, и на вас желая късмет от сърце gu6

Аз (не) чакам лелката най-късно на 10-ти, макар че миналия месец ми дойде на 27-мия ден, т.е. може и към 6-7-ми да го броя. Мисля, че още поддържам 37.2, но ми се струва, че пак ще си дойде лелката  crazy
Взела съм си тест, но се "удържам" все още да не го правя преди 10-ти. Стискайте плаци  Girl_hide
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: октомври 04, 2010, 13:19:51 »

bubka, и с краката стискам pleasantry
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: октомври 04, 2010, 13:58:02 »

bubka, много силно стиснати палци имаш и от мен  Good luck
lionelsa, по принцип казват, че е хубаво да се прави любов през ден, а в дните около овуто, всеки ден. Мен ако ме питаш си го правете, когато ви се иска. Радвайте си се и не се съобразявайте с разни схеми и т.н. Има някои хора с късмет, от 1-2 в месеца и става работата, не е нужно да го правите, когато не ви се иска, само защото трябвало  crazy  Аз мисля, че и друг път съм споделяла, че от както бебеправим, го правим по-често и е много по-хубаво  smile Но определено има периоди, в които нямам желание и не се натискам или насилвам да правя нещо, което не ми се прави в момента  blush
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: октомври 04, 2010, 14:25:34 »

maria_hs, беше ми интересно какво влагате в "бебеправим". Че ние въобще не сме от старателните. Нито следим ову, нито мерим Т, нито нищо, а се "обичаме" като ни остане време. За това се чудя, дали да казвам, че бебеправим  focus
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: октомври 04, 2010, 14:35:51 »

О, Нинче, и аз не следя никакви базални Т, все пак и на нас това ни е 2-ри месец едва и не ми се ще да се сдухвам от сега. Бебеправим си когато ни е кеф  blush То по-скоро не се пазим - така мога да се изразя.
Иначе, странното при мен е, че точно до предния месец, преди да спрем да се пазим много ясно си усещах кога е овулацията и без тестове и т.н. - само по ЦС и си беше ден-два-три след като си тръгне лелката. Сега от стрес ли, от идеята, че бебеправим ли хич не се ориентирам кога е. Но поне за сега мисля, че ми е рано за тестове за ову.
А температурата, която имам сега е телесна, не е базална и аз незнам как я хванах, без да се чувствам зле - просто ми се стори, че имам и като измерих, видях че е така. Дано поне, ако дойде лелката тя да си тръгне, че не ми се ще да я издирвам тя пък от какво е  angry
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: октомври 05, 2010, 13:34:57 »

Хайде, и аз да си кажа - и ние си оставаме тук и този месец.
Чудя се само защо така странно ми се скъси цикъла последните няколко пъти  crazy
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines