Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 01:35:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите - 18 част  (Прочетена 196868 пъти)
 
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: септември 30, 2010, 11:36:49 »

Момичета, от чисто любопитство, ако тестът покаже мечтаните  PREGQ, след колко време е възможно да се види на ехограф, кога се записва час при гинеколог и прегледът включва само ехограф нали? Може би е глупаво да питам предварително, но искам да си създам някаква система, всичко това покрай създаване на дете и след това, е толкова ново за мен, и е било далечно до сега, че съм много боса  blush

Обикновено 10-тина дни след закъснението се вижда плодния сак, ако апарата е добър след 12-14 дни вече се вижда и точката.
Активен
terzieva
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: октомври 01, 2010, 14:11:33 »

Здравейте, дами!  give_rose
Желая много успех  Good luck  на всички бебеправещи и в най-скоро време да се похвалите, че сте бременни  yahoo , а после и с здрави и хубави бебета  Bravo
Имах проблем с първата си бременост cray , но имам още 4 месеца до края на "гаранционния срок" и започваме пак с милото да правим бебе   tease .
Вярвам, че всичко е минало и ми предстои една хубави бремености и много здрави и хубави  бебета Sunshine
« Последна редакция: октомври 01, 2010, 17:53:00 от terzieva » Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: октомври 01, 2010, 14:41:59 »


terzieva
пожелавам ви успех в бебе правенето и после едно слънчице ,което да ви радва много. smile
Активен
terzieva
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: октомври 01, 2010, 15:01:50 »

Благодаря ти Пламък... от твоите уста в Божиите уши.  smile
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: октомври 01, 2010, 15:04:40 »

Терзиева, моят съвет е да изчакаш наистина тези шест месеца, след несполучливата бременност и ще видиш колко бързо ще стане след това. При мен се получи точно по този начин. Изчаках си шестте месеца и още два-три след това просто нагласата ми беше такава и още на първия месец когато спряхме да се пазим всичко си дойде на мястото. Сега броим дните до срещата с нашето съкровище. Късмет ти пожелавам и повече положителни мисли.
Активен
terzieva
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: октомври 01, 2010, 17:50:42 »

Благодаря, Рени!
Наистина е хубаво да поизчакам..., колкото и да ми трудно, но бремеността ми беше доста напреднала
и слушам докторите та да е всичко наред smile

Приятно бременеене ти желая и успешно раждане на твоето слънчице Good luck
Активен
mgoranova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: октомври 01, 2010, 21:29:27 »

Момичета,

Не издържах и тази вечер си направих трети тест (първия беше отрицателен, втория с бледа втора черта). Резултатът е:

 yahoo danceg yahoo
Аз още не мога да повярвам. Не мога да спра да се усмихвам. Мъжа ми видя първи резултата и почна да вика: Урааа!!! Ше ставам татко! blum
Благодаря ви за топлите думи и за изчерпателната информация.  give_rose Пожелавам такова щастие на всяка жена, всяко семейство.
 Offtopic В темата за Бъдещи майки, ще пиша след посещението при гинеколога.
 
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: октомври 02, 2010, 08:38:53 »

 Offtopic terzieva, има специална тема за честитките, която се казва Бъдещи мами. Поздравления не се поднасят в тази тема, за да не се разводнява. Ако случайно следващия път този последния пост с честитката за горанова го няма да знаеш, че може някой модератор да го е преместил. В тази тема се обсъждат изследвания, проблеми и т.н
Активен
chiara
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #233 -: октомври 04, 2010, 08:03:39 »

здравейте, момичета! имам нужда от помощ! предстоеше ми инсеминация, но на третия ден от цикъла се установи ,че имам задържан фоликул 13,2мм.ясно ми е , че има голяма вероятност да се превърне в киста. естествено процедурата се отложи. задържаният фоликул означава ли ,че не е имало овулация и че докато евентуално  не се махне сам няма да има овулация?лекарят ми  не ми обяснява нищо ,при прегледа няма възможност за въпроси.предварително благодаря за информацията!!!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: октомври 04, 2010, 09:01:05 »

Да, задържания фоликул значи, че не е имало овулация.Овулацията настъпва когато фоликула се спука и от него излезне яйцеклетката, така че няма как да е имало Ову, като не се е спукал.Лекаря, не ти ли изписа нещо, за да се пукне кистата?И ако не етайна при кой лекар ходиш, защото всеки един уважаващ себе си специалист отговаря на въпросите на пациентите си, дори и най-мълчаливия.
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: октомври 04, 2010, 09:12:27 »

chiara, а въпросния твой лекар не ти ли би Прегнил за евентуално спукване на фоликула? Или ти остави просто така?!
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: октомври 04, 2010, 09:13:44 »

И аз да се отчета: в петък късно вечерта ми дойде cray, така че продължаваме  с опитите good
Активен
chiara
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #237 -: октомври 04, 2010, 09:23:07 »

ходя при доктор даскалов в пловдив.каза ми да дойда другия цикъл ,нищо повече  и отиде в другата стая.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: октомври 04, 2010, 09:32:15 »

Предния цикъл пила ли си хапчета, за да стимулирате яйчниците?Направена ли ти е Цветна снимка или хидротубация?С какво те стимулира?Би ли ти нещо за пукане на фоликула?Дай повече инфо, за д аможем да помогнем.
Активен
chiara
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #239 -: октомври 04, 2010, 09:38:48 »

имам цветна снимка-пълна проводимост. не съм правила  стимулация. сега трябваше да я правим. на третия ден от цикъла се видя ,че има задържан фоликул. лекарят ми кажа, че трябва да отложим до другия цикъл. четох, че може със следващия цикъл да се изчисти само, но се притеснявам, че ще се увеличи. може би сега губя време,а трябва да правя нещо да го махна. ще полудея!
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines