Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 17:52:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Nastiq - 25.09.2010  (Прочетена 3788 пъти)
 
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« -: август 24, 2010, 09:30:33 »

Ето, че дойде ред и за твоята темичка, в която да споделиш как върви подготовката за сватбата  Сватбаааа Желая ти този оставащ месец да е изпълнен с много положителни емоции, много любов и само усмивки!



* kali i orhidei.jpg (23.97 KB, 400x400 - видяно 2087 пъти.)
Активен
tcveteto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #1 -: август 24, 2010, 13:20:38 »

Честита темичка! Много приятни емоции пожелавам
Активен
Nastiq
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


Бъдещо мамче :)


« Отговор #2 -: август 25, 2010, 18:35:41 »

Лелееее момичета, бях забравила за темичката  give_rose
много ви благодаря, дами  give_rose
Добре, че Тiama ми писа да се сетя  blush
Вече нямам търпение да дойде 25-ти има цял месец още..... nea
Иначе вече съм готова с цялата подготовка, остана само медицинските да си извадим и да ида до ритуалния дом да ги дадем и да напишем декларациите.
Трябва да уточним и точната бройка гости за да си уточним и ковертите в ресторанта иииииии............. weddingday
В момента се занимаваме с ремонти и направо ми е пламнала главата  insane даже нямам време и да видя какво става по форума  girl_impossible
Най-интересното при мен беше в покупката на роклята и всички дреболиики. Преди 2 седмици отидох до Асеновград, в 9 часа сутринта бяхме там, в 12 часа вече си бях купила роклята и всичко останало.....само обувките бяха проблем, но минах през Пловдив и от там си ги купих и така в 17 часа  вече имах всичко необходимо за една сватба..... DANCE DANCE DANCE Преди седмица и подаръците за гостите ми пристигнаха и сега ми остана само да броя дните до сватбата  Сватбаааа
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #3 -: август 25, 2010, 20:17:15 »

Ехеее, ама вие сте си направо готови  good, което ме навежда на мисълта, че щеше да показваш роклята, а още нищо не сме видели  pardon А този месец няма да го усетиш как ще мине smile
Активен
Nastiq
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


Бъдещо мамче :)


« Отговор #4 -: август 26, 2010, 09:36:58 »

Не искам да я кача тук, защото мъжът ми от време на време поглежда из форума, а не искам да ме види преди сватбата в нея...ще гледате снимки от сватбата направо  yahoo
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #5 -: август 26, 2010, 11:26:26 »

 Честита темичка!  smile Браво на вас  smile Така се прави-всичко да е готово поне месец преди сватбата. Сега можеш спокойно да се позанимаваш само със себе си  good Пожелавам ви много приятни вълнения и положителни емоции в оставащите дни до сватбата  smile
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #6 -: септември 25, 2010, 18:35:50 »

Честит сватбен ден, Асе Сватбаааа Желая ви много здраве, семейно щастие, любов и много скоро трети член на семейството  baby_girl baby_boy Горчиво!
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines