Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 02:20:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моята баба...  (Прочетена 34630 пъти)
 
dragc1
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #15 -: март 02, 2013, 23:11:03 »

аз много ама много обичам моята баба просто си нямате представо  smile като порасна бих всичко направил за нея както и сега тя за мен обичам моята баба ацки много  heart  heart  heart  !!!!!!!!!   heart  heart !!
Активен
gospojicakapriz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 08, 2013, 23:08:38 »

И моето "място " е тук. Моята баба е специална за мен.Отраснала съм с нея, за мен тя е и като майка, и баба и приятелка и другар. В днешно време мисля, че думата "баба" означава много повече от това, което е всъщност.  heart heart heart heart
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 02, 2013, 19:16:24 »

моята баба,безценна е, отгледала ме е, тя ми е повече майка от майка ми,баба ми ми помага за по дребните неша,не искам да  я товаря, ще ме вземат от дома на бабами,баба ми ще бъде на сватбата ми,като майка, а собствената ми майка нехае...но това не е важното,важнбото е бабчето да ми е живо и здраво,за да може да си дочака правнуците и да помага за гледането ,както се е раздавала винаги  randma...
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #18 -: май 02, 2013, 19:29:48 »

Като ви чета ми става много мило heart За мен това чувство е непознато т.е. до толкова силно е непознато. Мен са ме отгледали само родителите ми, отделно и аз като съм ходела на село 1-2 пъти ревях като магаре и докато не ме пратеха по автобуса не млъквах pleasantry Бабата ми от село беше много добра и мила жена, но нямам толкова близки спомени от нея - първо, че беше далеч, второ и по горните причини - не исках да ходя. А баба ми от вкъщи много нехаеше pleasantry Така, че аз ходех по служебни банките с мама и татко, заспивах по масите и после ревях от яд, че са ме събудили. На лагери даже не ходех доста до късно, просто бях като лепка за тях biggrin

Но много се радвам за вас и вашите баби give_rose
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 24, 2013, 14:16:28 »

Като прочетох коментарите ви и ми стана толкова мило, а и много ми домъчня за моето бабче. Тя за мен е майка, баща, баба, дядо и човекът който носи на гърба си цялото семейство. За съжаление вече си ходя в родния град не по-често от 2-3 пъти годишно и за това искам тук да кажа:
Бабче, обичам те и ти благодаря че се грижиш за нас! Ти си най-милия човек на света и ти пожелавам да си ни жива и здрава, да се радваш на правнуци ( и да помагаш  blush )

momi4ezateb, наистина страхотна тема  good
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines