Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 05:16:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очаквани Бебчета ЯНУАРИ-ФЕВРУАРИ-МАРТ 6 "  (Прочетена 118318 пъти)
 
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: септември 23, 2010, 14:01:39 »

Mum to be, честит рожден деееен! cap Здраве, много усмивки и късмет ти пожелавам! give_rose
Стискам палци и за изпита. Минавал съм го и помня, че беше много скучна и досадна материя...

Армани, много сладка снимка и честит ви малък мъж! Да е жив и здрав! Bravo

Ехее, Сиси, вие рано рано подготвихте стаята! Браво! То няма лошо де, ама на мен ми беше неудобно, че купувам дрешки и дреболийки вече, а явно не съм единствената нетърпеливка bouncinggirl

Няма да ви споменавам всичките, защото имам нужда от дрямка, че днес цял предиобед крача по задачи и институции - болничния да ми подновят, после през НОИ да си пусна ПИК код за проверяване на болничните по интерне и накрая в банката за активиране на интернет и смс банкиране. Доволна съм много от свършеното, но се уморих и коремчето ми напомни за себе си. Така че лягам малко.

Хубав ден на всички!

Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: септември 23, 2010, 14:11:25 »

sunray ,това с проверката онлайн на болничните е доста удобно...плаща  ли се нещо за този ПИК код?
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: септември 23, 2010, 14:26:52 »

Преси, не се плаща. Само купуваш едно молбичка, попълваш я, даваш я там в Деловодството мисля, слагат печат и отиваш в една друга стая, където ти дават лист със самия код. Поне в Стара Загора е така, но сигурно навсякъде в НОИ-тата е същото. Бърза процедура е good А наистина е много удобно, защото тази хава с болничните, а после живот и здраве майчинството, е много омотана. Така ще виждаш кога и колко превеждат.
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: септември 23, 2010, 16:39:18 »

Mom to be  Честит Рожден Ден ! Много здраве и любов и весело изкарване на празника, както и успех на изпита! И аз съм минавала икономическа теория и знамколко е скучна.

Sunray в началото ,когато започнах да усещам бебето бяха само пърхания в корема, сега вече са си осезаеми ритничета, които не са болезнени, но едно такова странно чувство. А от два дни насам ги усещам и малко над пъпа. Има дни , в които е много активно и в други , когато ме подритва сутрин само, като за добро утро  Wink  и след това по цял ден не се обажда. Но това е нормално. В понеделник непременно ще се разпиша, дано само скенера ми работи, за да пусна и снимки.
Активен
mihova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 143


нашето съкровище


Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: септември 23, 2010, 18:12:26 »

Mom to be  Честит Рожден Ден и от мен !

Момичета аз да ви се пхваля днес не се сздържах и отидох на лекар да чуем бебка как е. Всичко е наред подскача си и е пораснала .  yahoo  Доки каза ,че е нормално да не я усещам всеки ден тъй като съм в 17г.с   
Ами това е от нас!
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: септември 23, 2010, 18:26:46 »

Аз вече съвсем са зачудих какво ми има, та нищо не усещам girl_impossible Като ви чета, чак ме хваща шубе...
Михова, радвам се за вас с бебка! smile Всичко ще е наред, ще видиш!
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: септември 23, 2010, 20:39:36 »

Сънрай, решихме от рано да започнем с подготовката  pardon за да не бързаме после.
Днес изгладих перденцата, подготвихме лапмата и чакаме креватчето. Няма да бързаме да го сглобяваме, но ще си е при нас. Като дойде време, декември живи и здрави, започваме да подреждаме.
И така. armani_code честити сини ви гащи  yahoo да ви е живо и здраво!!!! Това е най- важното!!!
ХЕй някой трябва да направи списъче на бебочковците да видим как вървят  baby_girl и  baby_boy просто идейка  blush pardon
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: септември 23, 2010, 20:51:32 »

Аз вече съвсем са зачудих какво ми има, та нищо не усещам girl_impossible Като ви чета, чак ме хваща шубе...
Михова, радвам се за вас с бебка! smile Всичко ще е наред, ще видиш!
Сънрай сама си образуваш нерви!Всяка от нас е различна-при една е едно,при друга-друго!
Нали си ходиш на контроли и бебока си расте и се развива нормално  smile,ненаритана няма да останеш!
Мен и на предната консултация-преди 4 седмици ме питаха дали го усещам-сигурно си има определящи фактори,от които се влияят нещата!
Наслаждавай се на бременността,защото трае само 9 месеца! give_rose

Я да ви се оплача от един козметичен проблем-порастнаха ми косми...по корема blush.
Винаги съм си имала нещо като мъх-едни къси и руси косъмчета,които само аз си забелязвам.Но от няколко седмици взеха да растат и да потъмняват.Ако това продължи,ще ми трябва кола-маска след раждането... cray
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: септември 23, 2010, 21:08:24 »

ХЕй някой трябва да направи списъче на бебочковците да видим как вървят  baby_girl и  baby_boy просто идейка  blush pardon[/color][/b]

Сиси, обикновено модераторите слагат срещу името на майка на първата страница на темата розово или синьо щъркелче и така се вижда колко са момиченцата и колко са момченцетат в темата. Просто пишете на някой от модераторите в раздела кой какво бебе ще има и термина ви и той ще ги оправи.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: септември 23, 2010, 22:31:33 »

Додо, не съм си виждала бебчето от средата на август. Доцентката го гледа на 9 септември, но аз не успях да го видя. Не съм нервирана, такава съм си по природа - мисля и премислям. А че се наслаждавам, наслаждавам се, по моя си начин heart
Това окосмяване, за което говориш не е ли вертикално над и под пъпа? Ако е така, трябва да е линия негра и е нещо нормално. При доста бременни се получава.

На мен Кокиче ми се губи. Мила, ако си добре, пиши smile

Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: септември 24, 2010, 00:17:49 »

Да, това окосмяване е нормално, а на мен ми се губи Alben4ik, не се е разписвала от мноооого отдавна.
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: септември 24, 2010, 08:14:13 »

Да бе Ренка, вярно...  pardon не се бях сещала... пфуу че съм и аз.
Сънрай и аз не съм си виждала бебка отттт... 1 септември,  heart но чакам с нетърпение 30 и после на 4 октомври при моята си доки, която слава Богу вече ще си е тук. Ще ходим да и чуем тоновете и така. Но тя си е все така активничка милата ми. Хайде целувки и галки по пупите.  heart heart heart
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: септември 24, 2010, 09:13:42 »

Чета аз из нета за тази линия негра,но тя се описва като оцветяване на кожата,а не като окосмяване.Инъче определено си е ивица под и над пъпа с черни  дълги косъмчета.
Обаче и по-целия корем си имам,но не толкова дълги и тъмни.....
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: септември 24, 2010, 10:29:45 »

и аз имам такава линия, с косъмчета  pardon
Ето какво инфо намерих за нея:

Кожата увеличава производството на пигменти по време на бременност, като се появява т.нар. линеа негра – тъмната линия, която свързва пъпа и пубисната кост, а също и потъмняването на ареолите на гърдите. Някои жени развиват също и “маска на бременността”, която представлява петнист тен на лицето.
И накрая, допълнителните хормони през бременността може да увеличат чувствителността на кожата ви към слънцето, така че се мажете обилно със слънцезащитен крем, когато не сте на сянка.

 pardon
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: септември 24, 2010, 10:51:04 »

Аз все още нямам такава линия,но интересното е,че за сметка на това,космите ми растат по-бавно  crazy странна работа  smile
Все пак стават много промени в организма отвътре,нормално е и отвън да се види good
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines