Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 07:22:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очаквани Бебчета ЯНУАРИ-ФЕВРУАРИ-МАРТ 6 "  (Прочетена 118362 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #360 -: септември 22, 2010, 11:30:40 »

Тук май няма втора контрола...  Hmmm
Но може и да има, защото това, което казваш е много логично  good

Аз вярно, че нали давам всеки месец, сигурно сьм се заблудила  blush
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: септември 22, 2010, 11:34:19 »

Аз се оставям на доки и хич вече няма да си вкарвам филми tease Стига ми стреса покрай БХС-то. Не са ме карали да си правя изследване за токсоплазмоза и няма да се натискам, че искам спокойствие поне в оставащите месеци. Е, ако кажат, прави, ще правя, къде ще ида sarcastic Но ние никога не сме имали и нямаме котка, а и не ги обичам особено, та нямам контакт с тях. Сестрата на половинката има в тях и затова вече се събираме само у нас.
За плацената сте писали. Да знаете, че не е никакъв проблем дори и ако в началото е ниско разположена. Даже доки ми каза, че това се среща често в първите месеци, но с напредването на бременността почти винаги се вдига от само себе си. Моята беше малко ниско в 4 месец, но той ми каза хич да не го мисля и че ще е тревожно, ако е в края на бременността така.
Свилена, и на теб по принцип ти е раничко да го усетиш. Ще стане, спокойно good
Mum to be, не знам какво да кажа за резултатите, но сигурно има начин и с промяна в храненето или някакви лекарства, да пооправиш стойностите. Всичко ще се нареди  smile
Да ви кажа, гледам си корема и се чудя бебка къде се е навряла  sarcastic Споделих с майка ми и тя каза, че много до-късно е приличала само на закръглена, но не е имала истински бремелински корем, защото ме е носила в таза. Дали пък и при мен не е така? crazy Защото не че въобще не се вижда, но трябва да съм с тясна блузка, или да съм на голо, за да си го гледкам. А след седмица има няма, влизам в 6 месец...Ама кой знае, може изведнъж да щръкне, засега го раздаваме скромно откъм тумбичка laugh

Мири, липсваш ми тук smile Как си, по-добре ли си вече? Разписвай се от време на време, да сме спокойни kiss2
« Последна редакция: септември 22, 2010, 11:36:33 от sunray » Активен
mihova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 143


нашето съкровище


Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: септември 22, 2010, 11:46:29 »

Svilena  Добре си ни дошла. И лека бременност.   Bravo

Момичета аз искам да попитам тези, който вече са почувствали бебо веднъж всеки ден ли след това го усещахте.  Аз попринцип преди една седмица си мисля, че вече почнах да го усещам ,но сега от два дена не съм го усещала така . А пре ди това си беше доста силно чувсвото едно бутане ниско долу. 
Притеснявам се и аз  имам две неуспешни бременности.   
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: септември 22, 2010, 12:04:38 »

mihova,ако това,че не усещаш бебо те притеснява и предвид неуспеха преди,по-добре се консултирай с лекаря си!
Тука всички ще ти кажем спокойно,не се притеснявай излишно.Едва ли в началото всеки ден се усеща бебчето.Повече положителни мисли! good

Мамче,срещу ниския хемоглобин знам,че се препоръчват повече червени меса,добави в менюто си и черен дроб.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: септември 22, 2010, 12:39:02 »

Михова, има по-активни и по-малко активни деца. Аз бях доста по-напред в берменността от теб, когато два дни не бях усещала движенията на бебето. Обадих се на моята лекарка и тя ми каза, че има дни, в които бебто си е активно, но понеже движенията му са по-слаби може да не се усещат, а има и дни, в които спи повече и вечер когато ние спим то си мърда, но ние не го усещаме. Ако много се притесняваш предвид неуспешната бременност просто звънни на лекаря си.
Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: септември 22, 2010, 16:03:09 »

Тук май няма втора контрола...  Hmmm

И аз не знам за Италия по принцип, защото гледам от мойта си камбанарийка, ама ми се струва, че не го пускат на бременните всеки месец, при условие, че вече си имат антитела (аз нали нямам, та си знам вече, че ежемесечно си ми е в репертоара при анализите - даже утре ще ходя да ми точат кръвчицата  blum )

sunray, права си, разбира се, има още време да се чуем с бебко, ама аз като съм си по природа нетърпелива, все го очаквам с трепет, хихихи! Да  не ви говоря колко съм изперкала на моменти - онзи ден му пях серия детски песнички, с цел да подканя обозначаване отвътре, ама без резултат, естествено!  pardon

Аз пак да си кажа, много ви благодаря за топлото посрещане!  10x Много сте мили всички!  blush
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: септември 22, 2010, 17:23:34 »

Ехо мамчета, здравейте и от нас smile
Нищо ново, продължаваме да си риткаме и да се въртим  girl_haha особенно вечер.
*mum to be* вече почти успявам да спинкам нощно време. Сякаш свикнах да спя по гръб  pardon нагодих се smile
sunray количката ви е страхотна  good ето ние на какво сме се спряли
http://www.babyland.bg/%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D0%B1%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%B0-Baby-Max/%D0%9B%D0%B5%D0%BE-%D0%B2-%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BE%D0%B2%D0%BE/1565/
но само сме се спряли, в този сайт има много добър избор  good


Аз малко ще се отклоня,но днес като се разхождахме и видях тази количка на живо,стори ми се доста удобна и компактна good
Определено живот и здраве ще си я взема,само за цвета не знам какъв ще е blum
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: септември 22, 2010, 20:44:28 »

Sunray, тук съм и  ви чета редовно. Радвам се , че сте добре с бебка. Почивай си и много, много не го мисли, то понякога прекалента информация не е много хубаво, защото може да ни вкара във всякакви филми.

Виждам ,че имаме и ново попълнение в групичката  danceg . Svilena , добре дошла! Повелавам ти да имаш много лека бременност и много половителни емоции.

Mum to be  Както Додо е казала червените меса и черен дроб наистина повишават хемоглобина, защото са богати на желязо, също и зелените зеленчуци (звучи странно) като спанак, лапад, броколи, марули, брюкселско зеле, кълнове .

Преслава Знам как се чувстваш.. и аз имах същите страхове преди месеци, защото първата ми бременност завърши със спонтанен аборт. Разните болежки и придърпвания са нормални, все пак тялото ни се променя, подготвя се за раждане.

Покрай нас няма нищо ново. Може да се каже, че тоя спрей дето ми го изписаха доста помага за алергията. Антибиотика не се и наложи да го взимам. Носът още тече , но не  се чувставам така отпаднала както преди. Но и това ще отмине. Фъстъкът си рита ли , рита. Ососбено след като съм вършила нещо и след това сядам да си почина. Също и когато слушам музика в колата (метал) обича да подритва  DANCE . Иначе в петък вече влизам в 20 г.с. и в понеделник сме на така дългоочаквания ехограф  yahoo и трябва да се разбере дали ще е мома или малък мъж smile. С Крис искаме да отидем на почивка първите 2 седмици от ноември и се надявам и док да ми даде карт бланш за пътуване.
Прегръдки на всички вас от нас!
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: септември 22, 2010, 22:53:12 »

Мири, радвам се, че се разписа и че при теб има подобрение! smile
Като се има предвид, че сме най-близо с теб по термини, се надявам и аз скоро да усетя бебка. Ти осезаеми ритничета ли усещаш, или някакви размествания отвътре просто? Малко глупав въпрос, ама да знам за какво да се ослушвам blum
И да се разпишеш след ехографа, ей! good Аз си мисля, че си имате мъж, ама да видим дали ще позная girl_wink
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: септември 23, 2010, 08:03:05 »

Преси, и аз като теб като я видях и си казах,че ще си я вземем именно нея. Между другото тя варира много като цена, но в този сайт си е сравнително евтина.

Аз да се похваля, беба си има нов полюлей с много сладки картинки и нови перденца. Приключихме с нейната стая. Ох, така се радвам... бях решила, че няма да смогнем.
Тя е добре, рита си, шава си, започва и да хълца...  danceg ново попълнение в графата  yahoo
Незнам дали само аз си въобразявам, но онзи ден, майка ми взе пакетче фъстъци. Усети ли незнам, ама като започна едно ритане, едно премятане, и като си хапнах едно и спря  girl_haha girl_haha същото беше и с едни милинки където сестра ми ги прави, докато не си хапнах  pardon така прави нашата беболинка  heart
Това е от нас, целувки на всички останали бебочковци  gu6 kiss
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: септември 23, 2010, 10:02:46 »

   Здравейте бъдещи мами. Ние сме добре. Аз не се притеснявам за резултатите, защото прочетох че в този период нещо ставало с кръвта на бебето и респективно с моята. Пише също, че е нормално изследванията да са такива. Но все пак ще си променя менюто и се надявам всичко да е ОК. Мисля, че няма място за притеснение защото се чуствам добре ( не съм се залежала, слава на Бога ), само съм отпаднала и се изморявам бързо.
   Днес имам тежък изпит, трябва да стягам багаж защото в неделя рано сутринта си заминаваме, а утре ще ходим при родителите на мъжа ми ( в Димитровград ), а успоредно с това ще трябва да се веселя и да празнувам тъй като днес съм роженничка. Ха ха . Почти не съм спала - имаше пълнолуние, и впредвид изпита (икономически теории) въобще не ми е до празнуване  angry.
Хубав ден на всички!
Активен
elen4e13
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139


Нашето слънце


« Отговор #371 -: септември 23, 2010, 10:35:08 »

 *YAHOO*Честит рожден ден, съпа мамче!
Много здраве, щастие и леко бременеене.
Малко и да се почерпим......


* 1.JPG (9.78 KB, 197x208 - видяно 2696 пъти.)
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: септември 23, 2010, 12:07:35 »

*mum to be* ,първо да ти честитя празника!
Много здраве и само хубави мигове!
 give_rose
А относно изследванията,не си ли ги показала на лекаря си,той да ти каже дали всичко е наред или не?
Че то в интернет може да си намерим всякакви болести,с малко повече ровене и...хоп вече си болна pardon
Активен
Armanii
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 181



« Отговор #373 -: септември 23, 2010, 12:43:09 »

Здравейте мами!
Включвам се да се похваля, че ще си имаме 
stork-boy  baby_boy
Не, че е имало значение.. Да ни е живо и здраво пък другото няма значение..

Бяхме на фетална, с бебо всичко е наред, както и с мен. Беше много вълнуващо  heart Но тати успя повече да му се нарадва, брояха пръстчета на ръчички, краченца, правиха му разни замервания на главичката и т.н. Мисля, че много се успокоихме след този преглед и при нас притесненията намаляха, а и аз се чувствам в отлична форма  blum

Svilena добре дошла и леко бременеене!   give_rose

Dodo мисля, че при вас вече следващия път ще се види пола, спокойно важното е, че с бебо всичко е наред  give_rose

Inaxastra след като се повдигна въпроса за Токсоплазмозата се сетих, че на мен такова изследване откакто съм бременна не са ми пускали... Намерих си старите изследвания, които си бях пуснала преди да забременея и малко се притесних като видях резултатие:
IgG - 0.00, IgM - 0,34 при норма 0,40...Което ще рече, че нямам изграден имунитет и тогава съм имала някаква инфекция ли?!? Моля някой да ме светне, че наистина малко се притесних сега - ама те тези резултати ги беше видяла моята лекарка и нямаше някакъв коментар, аз тогава сметнах, че всичко  е Окей..

Miri радвам, се че не се е наложило да пиеш антибиотик! Дано вече си по-добре!

Sunray пожелавам ти отсега нататък само хубави емоции, че и вие минахте през много неща...аз също пуснах БХС, много се двоумях, но лекаря ми каза, че това е само за мое успокоение и така като излезе резултата ще пиша...

Preslava и аз имам същите притеснения с най-малкото придърпване се шашкам, теб те разбирам, но мисли позитивно, този път нещата ще са окей  give_rose

Mihova сигурна съм, че съвсем скоро ще усетиш движенията на бебето и ще си по-спокойна  give_rose

Elen4e13 хубаво е, че отсега се оглеждате за количка. Ние онзи ден за пръв път влязохме в бебешки магазин и ми хареса една количка на Mothercare, ето този модел: http://www.mothercare.com/Mothercare-Trenton-Deluxe-Pushchair-Travel/dp/B001SADRYM?_encoding=UTF8&

mum to be не се притеснявай, сигурна съм, че това са нормални неща - все пак и организма си претърпява промени, то бебчо ще си вземе каквото му е нужно! Успех на изпита и ЧРД, много здраве и приятни емоции ти желая! give_rose

Сиси Петрова много се кефя на вашата бебка, че е активна, дано е все така! give_rose

Дано не съм забравила някоя мама, но поста ми стана много дълъг... give_rose

Пуснах снимка от феталната и коремчетео ми в Галерията  blush
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: септември 23, 2010, 12:58:30 »

Мамче,честит рожден ден! give_rose
И успех на изпита-на мен ми беше много интересна тази дисциплина!

Армани,изследване за токсоплазмоза се прави ако имаш животинка вкъщи.Аз съм си селско чедо и съм порастнала с котки в ръцете и за свое успокоение ще правя изследването.Какво точно значат твоите резултати не зная,но едва ли е повод за притеснение.Като излязат моите,ще кажа! smile
« Последна редакция: септември 23, 2010, 13:29:09 от dodo23 » Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines