Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 11:17:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очаквани Бебчета ЯНУАРИ-ФЕВРУАРИ-МАРТ 6 "  (Прочетена 118488 пъти)
 
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: септември 15, 2010, 15:21:36 »

dodo миличка, много гадно това с  bad но ГТранспорт е направо ужас. За ФМ моята доки ме насочи към Фемина, но всичките ми познати все в този център са ходили, тя обаче държеше да съм при определен доктор там pardon
По въпроса с ЖК, какво да ти кажа, на ехографа ме е гледала 1 път в началото 12 гс беше, но и този ехофраф сигурно ми е набор и нищо не се виждаше. Докато във Фемина, беше просто супер, така ясно виддяхме малкото човече и снимки имам Momy
Сигурно можеш и на частно, но все пак питай доки. Успех и да пишеш после heart
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #286 -: септември 15, 2010, 17:03:34 »

Привет от мен.

Гледам, че имаме
heart Синя новина !!!  heart
Кокиче, ЧЕСТИТО !!!

Хубаво, че има зетьове за нашите момета сьс Сисето  danceg

Диде, не знам какво да ти кажа за ЖК. Мен на ЖК не ме гледат на ехограф. Той си е отделно.

Затова пьк сега се врьщам от личната лекарка - продьлжи ми пак болничния и ми каза, че щом не искам да се врьщам на работа, до края ще ми дава да сьм спокойна. Разпитва ме надьлго и нашироко кой ме следи и какво раждане сьм избрала. Беше много доволна, че не сьм качила нищичко от последния пьт (макар последната седмица сьвсем да му отпуснах двата края). Разпита ме сьщо много подробно каква диета сьм си изработила и каза, че е перфектна и няма какво да добави  danceg

Разбрахме се тя да ни следи бебчето и няма да избираме педиатьр. Пьрво не искаше, после се оказа, че отказва, защото повечето родители са луди на тема ваксини и искат хиляди ваксини за децата си, а тя е против тях, та отказва да работи с бебчета. Каза, че щом ние искаме само задьлжителния минимум, това напьлно отговаря на вижданията й и ще ни поеме.

Единствено пьрвата контрола на 8ия ден ще я направим при педиатьр.

Говорихме си сьщо за носенето - аз споделих страхове (които ми насаждат хората) дали може по някакьв наичн да навреди на бебчето, на грьбчето или на крачетата, тя каза, че няма нищо такова и сме решили  много добре.

За спането заедно до 3-4 годишна вьзраст обаче не ни подкрепи и каза, че нейното мнение е, че кьм 8-9 месеца (момента, в който детето започва да осьзнава собственото си тяло) трябва да до приучим, че то не е част от майката и майката не му принадлежи (както и то не й принадлежи). И че има неща, които се случват между майката и бащата, от които неща то не е част. Това е добре, каза от една страна за интимността на двойката и от друга за самостоятелността на детето.

Трябва да размисля сериозно по този вьпрос.

Не ви питам за мнение, защото знам, че малко от вас вьзнамеряват да спят с детето и повечето имат отделна стая за него. Отделната стая до 3-4 години за мен е неприемлива, но ще ревизирам още ведньж мнението си.

Та тьй моят лекар днес. Утре повече за другите две визити  good
Активен
mihova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 143


нашето съкровище


Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: септември 15, 2010, 18:14:03 »

Здравейте и от мен.  Ние днес бяхме на Фетална Морфология всичко е наред с нашата малка бубка имам си и снимки даже я видях как си пипа нослето.  yahoo  Моята лекарка ме насочи към др. Мазнейкова от болница Света София и не съжалявам, че отидих там нищо ,че пътят ме уби то беше кръст, тоалетна   smile Но какво да се прави .   Вече е в 16 г.с и тежи 133гр. Много сме развълнувани.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #288 -: септември 15, 2010, 18:15:45 »

Да Феталните са супер-вьлнуващи  heart heart heart
Що не качиш снимката тук да й се порадваме и ние  blush

Иначе, вземи да си сложиш лентичка, да следим по-лесно седмиците  Wink
Активен
mihova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 143


нашето съкровище


Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: септември 15, 2010, 18:20:09 »

Ами мила ще се опитам да кача в моите снимки от там ще ги видите, че нещо са ми големи снимките.
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: септември 16, 2010, 09:23:10 »

 И аз чакам с нетърпение да дойде време за ФМ,първата не я правих,но сега ще няправя Bravo
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: септември 16, 2010, 11:07:34 »

Ехо, мамчетаа как сте?
Аз писах за моята беболинка, ама май никой не ме отрази  pardon
nadi711 мила, нещо ми се губиш напоследък от форумчето, ела и дай едно сладко бременлинско отчетче във вашата темичка, че липсваш  gu6
Михова, качи снимки да видим бебо.
Ние пак ритахме ли ритахме... оказа се, че вечер е будна /така да кажа/ а през деня- спи  pardon
Вече немога да легна на никоя страна... чакам съботата да си купя онази възглавница, че понякога ме хваща секлета да лежа по гръб.
Целувки.
« Последна редакция: септември 16, 2010, 11:11:11 от ♥Сиси♥Петрова♥ » Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: септември 16, 2010, 11:15:41 »

Сиси,тъкмо щях да те питам какво стана с възглавницата....да споделиш после отзиви smile
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: септември 16, 2010, 11:52:58 »

Преси, предполагам, че ще е по- удобно. Аз пробвах с възглавница и олекотена завивка между краката, ама тц  nea не се получава, а още повече че като лежа по гръб се схващам. Жената като ми похвали възглавницата, реших в най- удобния случай като ходим до Кауфланд да си я взема! Този уикенд е деня  smile ще си в взема и ще кажа  good
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: септември 16, 2010, 15:38:12 »

Завръщам се и аз след известно отсъствие, което знаете не беше поради хубави причини, но слава Богу, всичко е зад гърба ни вече smile Днес ни казаха резултатите от ДНК анализа - наред са, бебенцето ни е здравичко и съм адски, адски щастлива. От 20 август досега просто съществувах, не смеех да се зарадвам, да се отпусна и помечтая. Вече отваряме нова страница и се отдаваме на покупки и хубави мисли с бъдещия тати.
Освен това, ще си имаме момиченце heart Аз си го предчувствах де...Ще си имаме една мъничка Елица Girl_hide
Благодаря ви за проявената загрижненост, от сърце give_rose

В края на месеца ще си запазя час за ФМ, която трябва да направим в началото на октомври. Нямам търпение, защото не сме виждали бебка от август blum

Сиси, Михова е качила снимки в Личната си галерия, тя е написала Wink

Съжалявам, че сега няма да ви изброявам поименно, но съм прочела всичко. Просто сме на почивка и не се застоявам много в нета. Утре като се приберем, обещавам да съм по-редовна. Пазете се и до скоро! smile
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: септември 16, 2010, 15:58:15 »

Sunray, от кога те чакам да се появиш! Знам,че ти е било притеснено, но аз бях сигурна ,че всичко ще си е наред. Честита дъщеря baby_girl . Весело изкарване на почивката и когато имаш време пиши!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #296 -: септември 16, 2010, 16:50:04 »

sunray браво !!! Изключително се радвам, че всичко е наред с вас. heart Честито розово !!!  heart Чакаме те с нетьрпение да се вьрнеш и да разкажеш повече как си.

Нашата фетална мина супер. Бебето е 500г и около 22см. Всички чаркове са му наред. Сьрцето е ок. Има си вода, колкото трябва. Плацентата е горна, задна. Беше си отворило широко краката и за пола няма никакво сьмнение, вижте сами:


* BEBET2-2.jpeg (40.44 KB, 600x450 - видяно 192 пъти.)
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #297 -: септември 16, 2010, 16:52:36 »

Затова пьк лицето си го криеше упорито. Направо си слагаше двете рьчички отпред  Girl_hide и докторьт ми смля корема, за да го накара да се размести. Такива удари, останах е така  shok Сигурно ще сьм цялата синя  girl_impossible накрая вече едва издьржах, ама стисках зьби, за да й направи хубава снимка, че цял свят я чака тая снимка, а не е всеки ден. Вижте каква срамежливка:


* BEBET2-31.jpeg (31.75 KB, 600x450 - видяно 186 пъти.)
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #298 -: септември 16, 2010, 16:58:02 »

Извинявам се за поредните постове, ако трябва ше ги махна, ма ми се струват все пак по темата, дори и снимките са по темата (надявам се  blush )

Най-сетне се видя хубаво нослето е сьщото като моето и чудни пльтни устни изглежда, че ще има. Ох, хора, много я обичам, направо сьм рзмазана от кеф  heart girl_in_love girl_in_love girl_in_love heart

Докторьт не беше в любезно настроение, което за сумата, която струва ехографията, можеше и да не е така. Ама карай. Важно е, че детето е живо и здраво  good 

След малко трьгвам на ЖК, но там е ясно вече  pardon

Целувки на всички и гушки на тумбаците  gu6

ПП. Моя снимка ще видите в "коремите"  Wink


* BEBET2-26.jpeg (37.68 KB, 600x450 - видяно 184 пъти.)
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: септември 16, 2010, 17:04:53 »

Уникална снимка, не съм виждала такава! smile Може пък и да се е притеснила от толкова много внимание, фина мадама smile
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines