Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 13:18:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очаквани Бебчета ЯНУАРИ-ФЕВРУАРИ-МАРТ 6 "  (Прочетена 118649 пъти)
 
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #270 -: септември 13, 2010, 16:29:51 »

Момичета здравеите и от мен.За усещенето не се притеснявайте - пърхане не пеперуди, гъделичкане, каквото и движение да усетите веднага ще разберете че е бебчето. А за кармата при веки всеки път е различно. И с двете бебета бях секцио .С Тиа кармата ми слезе на третиа ден и голиам зор видях, подути гърди цедене но я кърмих 13 месеца.Сега с малкия като че ли всичко върви по леко, кърмата ми тръгна още на 3 час след операцията , но зверчето има невероятни колики. Почиваите и само положителни емоции
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: септември 13, 2010, 17:22:03 »

Здравейте мами!
И при нас нищо ново-другия вторник съм на ЖК и тогава ще споделям каквото има за казване!
За Sunray и аз вече се тревожа-хайде ако ни чете да драсне един ред-мисля,че амниото беше за 9-ти и дори да няма резултат,поне да знаем,че тя се чувства добре.

Кокиче,утре веднага след прегледа да ни кажеш как сте! smile
Активен
Little flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: септември 13, 2010, 19:37:15 »

Момичета, извинявайте, че се намесвам... Sunray е добре, беше писала във фейсбук, сега ще пътуват някъде и може да няма интернет.
Активен
elen4e13
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139


Нашето слънце


« Отговор #273 -: септември 13, 2010, 20:53:14 »

Напротив Little flower  добре си дошла, още пове4е с тези хубави новини.
Много си държим на нашите си мами от тримеси4ието и всяка една си ни е ценна. smile
 
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: септември 14, 2010, 09:36:05 »

Здравейте мами, не пиша много защото тук нямам много нет. И когато имам тази възможност веднага ви чета и пописвам по малко  smile.
При нас засега всичко е наред, чуствам се добре и само когато се преуморя започва да ме боли коремчето и бебо започва да мърда много. Утре ще ходя на преглед, за да ми направи всички необходими изследвания - ехограф, урина, кръв. Надявам се всичко да е наред.
От както сме си тук (а и не само сега) пътуваме страшно много, че се  базикаме с таткото че нашето бебоче ще  е пътешественик  blum.
Радвам се, че всички с добре (вие и мъничетата). Sunray, това е великолепно. Значи всички притеснения са били напразни. Дано всичко да е наред и занапред.
Желая хубав ден на всички и само хубави новини да се пишат. Ядосвайте се по - малко и по възможност повече почивки.  give_rose
Активен
Armanii
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 181



« Отговор #275 -: септември 14, 2010, 10:37:45 »

Здравейте мами,
аз не съм писала отдавна, но ви следя. Имахме си малко проблеми и трябваше да лежа повечко.. /зацапване, което доста ни изплаши, но сега вече спря и се надявам занапред да нямам такива оплаквания/. Затова и не можах да пиша дълго време, избягвах седенето пред компютъра..

Иначе съм добре, вече си имам коремче и всички, които ме видят на улицата казват, че си личи  blum Татето и той много му се радва на коремчето и вече взе да му говори - не знам дали някой отвътре го чува  pleasantry

Тези дни ще ходим на първата фетална и ще пиша след прегледа. Засега мисля да не си правя БХС - не знам не искам да се тормозя излишно, може някой мами да ме упрекнат, но искам да си мисля само хубави неща..
Целувки на пупите  give_rose
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #276 -: септември 14, 2010, 10:43:39 »

Хубаво, че си се пооправила  danceg

За БХС-то много добре си решила  judges За мен това е абсолютно безсмислено изследване базирано на теорията на вероятностите, което реално нищо не допринася, освен притеснения и даже по личното ми мнение след няколко години СЗО ще го забрани.

Ако се виджа коремчето, погали окото с някоя сника да ти се порадваме  blush blush blush

*mum to be* или да ти викаме Пантелей Пьтник хихиихи  biggrin изполвзайте сега, че после няма  Wink Вие кога се прибирате между другото?
Активен
kokiche
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 312



« Отговор #277 -: септември 14, 2010, 11:51:01 »

Много се радвам, че има добри новини от Sunray good.
Момичета, мога да споделя, че нашето бебе ще носи  :baby_boy:гащи и ще си играе с  Boy. Никак не е срамежлив, докторката каза, че голяма демонстрация ни е направил на пол. И наистина то не беше пъчене, не беше чудо. Нашият татко грееше  yahoo. Аз предпочитх момиче, даже тази нощ сънувах, че галя но гръбчето една розова принцеса, но явно ще съм мъжка майка  pardon. Всичко му е наред, отговаря си на седмицата 17+ /линийката ми не е много точна/ .Качила съм 1/2 кг - вече съм 56 1/2кг. Време беше вече да тръгна нагоре. Имам нисък хемоглобин /както винаги/ и нисък хематокрит, но не е притеснително.
Това е от нас целувки  girl_wink
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: септември 14, 2010, 12:14:39 »

kokiche, честита синя рожба  Baby_b  yahoo. Ще си обменяме опит  Wink. Сигурна съм, че таткото в момента е супер горд и разправя на всички  smile. Как си качила толкова малко килограми, диети ли пазиш? Аз не съм се теглила скоро, но може и да съм +8кг. вече. Напрово до края ще се търкалям сигурно, защото не съм от най - високите момичета  sad. А и като се замисля, всички казват че тепърва се започва с качването на килограмит, направо започва да ми плаче  cray.
inaxastralaugh. За в момента това май е най - правилното "определение" за нас  funnytooth . Ние ще се прибираме края на месеца, че мъжо трябва да работи, парички трябват и то доста, а и на мен ще ми е трудно пътуването после. А и се прави голям ремонт на къщата (заради бебчо), та трябва да се помага, че да се довърши на време.  smile
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: септември 14, 2010, 16:16:58 »

Честити сини гащи kokiche baby_boy, да ви е жив и здрав големия мъж  smile
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: септември 14, 2010, 21:41:55 »

kokiche,честити сини гащи Bravo
За килограмите не се притеснявай,май сега ще се започне качването...ти си идеална  smile
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #281 -: септември 14, 2010, 23:24:41 »

Kokiche честито и от нашата компания  give_rose  give_rose  give_rose Леко доизкарване и кротко бебче на финала:)
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: септември 15, 2010, 13:10:24 »

Охооо някой има сини гащииии  yahoo kokiche  честито!!! Малкия бебочко да е здравичък и леко раждане от нас с госпожицата.

Мале момичета аз снощи хич не спах  pardon бебка толкова много вилня  heart само ако се завъртах настрани, не даваше мъчех се само по гръб. Мнооого беше сладичка мъничката ми  girl_haha. Между другото една вечер толкова хубаво се изтегна  че коремчето ми придоби крив вид  danceg така мило ми стана...  heart Това от нас, лудуваме си на воля и ни е много  danceg
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: септември 15, 2010, 14:06:16 »

Момичета, и аз да се намешам в темата ви, че ми е една от heart
Радвам се, със Sunray, всичко е наред danceg
mum to be, пътувай че после няма, доки днес ми разреши още 2 седмици и край, че и ние много пътуваме, даже не ми позволи да ида на сватбата във Варна на 16.10 cray а за кг и аз съм в ужас 70 кг т.е. +12  angry до ноември не ме се мисли.
armani_code , да се паззиш много, той и нашия тати чете книги и говори, но чували го бебчо pardon
kokiche, честити сини гащи, ще обменяме опит, живот и здраве give_rose
inaxastra,  ще чакам да кажеш как са минали ехото и ЖК  smile
Сиси, радвам се че Госпожицата е толкова активна, ще става още по-весело всяка седмица yahoo
preslava, elen4e, dodo, галки на  pqz
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: септември 15, 2010, 15:09:24 »

Боги,как само си ни изредила всички по ред и за всяка по нещо-много мило ми стана!
На какво ли се дължи това твое ведро настроение точно днес  blum
Днес бях на лекция на сп."9 месеца"-беше ми много приятно и смятам,че има какво да се чуе.
Като се прибирах ми стана лошо и мога да се "похваля" с второто за бременността си повръщане.Ще трябва да се откажа от удоволствието градски транспорт и да разчитам само на половинката и нашето си МПС.Което ме кара да се чувствам вързана на едно място cray

Имам едно питане относно ФМ-аз съм от месец записана на ЖК и сега ми предстои втората консултация.Док ли трябва да ме носочи/препоръча ФМ или инициативата е в мои ръце и да си отида където си искам на частно?Нещо не ми е ясно какъв е смисъла на ЖК,ако тя не е достатъчна за проследяване на бременността  crazy
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines