Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 15:24:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очаквани Бебчета ЯНУАРИ-ФЕВРУАРИ-МАРТ 6 "  (Прочетена 118724 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #225 -: септември 08, 2010, 12:16:39 »

Mihova  Welcome

Все по-нови и нови попьлнения  yahoo yahoo yahoo

Точно това е вьзглавницата, за която ви говоря  good Много добри отзиви сьм чула за нея. Но няма да си я купувам. Ще се поизмьча, за да не притежавам нещо, което след няколко месеца ще ми е ненужно  pardon (малко мазохистинчо звучи, но на нас с фабката това ни е част от моралните принципи) (всеки луд с номера си)  sarcastic

Сисе и мен адски ме сьрбят зьрната и секретирам по малко като Дидето. Но понеже ме и болят, не мога да ги пипна. Та разбрах какво значи хем боли, хем сьрби  girl_haha

Книга не чета никоя. Има една в Бьлгария, която исках, ама няма как и така...

Боги, и аз мислех, че да се спи на дясната страна облекчава сьрцето, но се оказа точно обратното-като ходих сега на сьрдечна ехография, заради недостатьчността, лекарката ме сложи да легна наляво за прегледа "за да се отпусне сьрцето"  crazy Видя ми се много странно, но явно е по-добре, за крьвообращението  pardon

 Иначе ако говорим за болежки, мен много ме боли далака - под левите ребра отдолу. Най-много сьм забелязала след хранене или като стоя по-дьлго време седнала. Ама това е част от колекцията с болежките  smile

А за трите месеца майчинство, аз лично избирам да напусна работа и ще си гледам детето. Понеже нямам кариера, и освен ако не си адски платен, е глупаво да ходиш на работа, за да плащаш заплата на детегледачка, а яслите пьрво не са гарантирани и второ струват 600е.Та пак половин заплата ти отива там. Кофтито е, че оставаме само на една заплата вкьщи и това ще доведе до цял куп ограничения, но това е животьт. Г..з знае 2 и 200. Аз сьм сигурна, че няма да сме по-малко щастливи  danceg danceg danceg
Активен
elen4e13
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139


Нашето слънце


« Отговор #226 -: септември 08, 2010, 12:24:49 »

Здравейте момичета!
Скоро несъм писала....
За гърдите и мен ме сърбят и са толкова чувствителни на допир, че чак е болезнено, а за спането и на мен коремчето се изсипва настрани пък по гръб неможе и да става дума...умирам от таза и немога да си събера краката после. За възглавничката е добре и аз се чудех, къде от тук може да я вземеш и браво на Сиси за информацията.
Добре дошла сред нас Вени лека и безпроблемна бременност   good
Преслава да се пазите повече  бебчо и повече активна почивка и нещата ще се оправят, ако имаш нужда ние сме на среща.
Михнева добре дошла и на теб при нас, не се тревожи всяка една от нас има свойте проблеми на бременноста, почивай си и ти повече и слушай и неслушай чак толкова доки. Важното е бебчо и ти да сте добре, когато вече го държиш в ръцете ще забравиш за всичко good В началото и на мен ми се наложи Дуфастон и т.н., но всичко се оправя и си идва на мястото Wink
Чакаме те по- честичко да се разписваш при нас...
На всички останали мами лека почивка.
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: септември 08, 2010, 14:17:40 »

Ина, това е коластрата, тя сега е на преден план  pardon  smile и да нито можеш да ги пипнеш нито да ги почешеш... едвам се търпи, то те сърби, неможеш да се почешеш  girl_haha
А за възглавницата, тези дни ще ходим до Кауфланд да си я купя, ще я снимам и ще дам резултати спи ли се с нея или е само мит  girl_wink
Боги, мисля края на септември да отидем да я купим, ако още я има... ще я покажа.
Еленче привет миличка! Да пишеш при нас по- честичко  give_rose
Преси, пазете се с бебенцето  gu6
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: септември 08, 2010, 14:39:21 »

mihova,добре дошла в отбора! give_rose
Мислех си,че това ще си останем момичетата в темата,а то виж как всеки ден се явява някое ново,крило се до сега попълнение! smile
Реших си проблема с държавния изпит(вече съм дипломиран бакалавър danceg) и си извадих вече прашасалата кутия с гобленче.Дерта ми е,че не мога да си намеря удобна позиция за шиене,в която да не ме заболи гърба.
Активен
elen4e13
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139


Нашето слънце


« Отговор #229 -: септември 08, 2010, 14:50:16 »

Честито Додо ! yahoo yahoo yahoo
И сега вече леко бременеене, завиждам ви за гоблените, а аз немога и си нямам занимание sad
Сиси ще се включвам вече по- честичко, но  таткото беше опериран с киста на опашната кост и все по болниците сме докато не махнат конците, даже още несъм правила мойте изследвания за Спин и т.н, а на 16 сме на ЖК. Та ще трябва в промеждутака на превръзките да сляза в микрото да ме боцнат, за колко дни излизат тези резултати?
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #230 -: септември 08, 2010, 14:59:06 »

Честито бакалавьр, Диде !!! Да черпиш  Wink Каква специланост си?  blush

А кой гоблен шиеш?

Еленче преди две седмици и аз не можех да плета, ама вече мога. Ако те влече... pardon Дано се оправи бащата, по-скоро, горкичкия  Clover Clover Clover

Иначе за резултатите аз не знам, другите ще ти кажат.
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: септември 08, 2010, 15:12:49 »

Еленче,не знам в кой град си и съответно коя лаборатория ще посетиш,но моите изследвания излязоха в края на работния ден,в който давах кръв.

Благодаря за поздравленията-ще черпя с баклава(нали съм бак'лавар ROFL)!Специалността ми е счетоводство и контрол.
Гоблена се казва "Луиза"-не е от популярните,сама си го комплектовах от едно списание.
Ако успея да го ушия през бременността,както се надявам,непременно ще се  похваля.До тогава мога да ви пусна само снимка.
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: септември 08, 2010, 15:16:49 »

mihova   Welcome и лека и безпроблмна бременност!!!
Когато се появи малкото човече ще забравиш през какво си минала smile

Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: септември 08, 2010, 15:21:33 »

Инаа, със сигурност няма да сте по-малко щастливи и аз бих избрала вариант да си гледам детенцето, вярно е че заплатата е с една по-малко но и разхода да неемеш жена не е малък. п.с. не си представям да си виждам детето по 3-4 ч. на ден crazy
Сега се замислиш за това което пишеш за сърцето, винаги са ми казвали, да се спи на дясно е правилно, е явно не е така smile
Диде, честито ти дипломиране, сега ще си починеш....помня юни месец като се дипломирах вече и си викам, "никакъв стрес, само за чавето ще мисля и ще почивам"....сега чакам да си взема дипломата, но дано не ги дават през ноември, че ще ходи мъжо. Благородно ти завиждам за шиенето на гобленче и аз исках да се науча, но уви с този голям диоптър. Внимавай все пак да не те заболи гърба.
elen4e, да му мине бързо на мъжо ти, че после да играе много с бебока. За изследванията за Спин, моята доки ми ги пусна на консултацията (не помня в коя седмица, но беше в началото) и излязоха на другия ден и се чухме по теелефона, че всичко е ОК.
А ти на Даун и Фетална ходи ли?
п.с. аз не съм във вашата тема, но се натресох  и досаждам blum много интересни теми обсъждате.
mihova, добре дошла, лека бременност give_rose
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: септември 08, 2010, 15:37:22 »

Михова, честито и добре дошла. Аз от бързане съм пропуснала поста ти.  give_rose
Желая ти въпреки неразположението, една лека и занапред безпроблемна бременност!
Додо, честито дипломиране. Изваждай гоблена или плетката и идвай в клуба на шиещите  Bravo good
Еленче, и това не съм прочела мила, дано мъжът ти бързо се оправи!
Богитооо не така- натресла се била, нали си по- напреднала от нас, някой съвет няма да ни е излишен  gu6
Ей така да се пълни темичката  yahoo yahoo yahoo yahoo
Активен
elen4e13
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139


Нашето слънце


« Отговор #235 -: септември 08, 2010, 15:48:51 »

Благодаря на всички за подкрепата!
Боги за Даун само от ехографа направиха замерване и нямаше проблем, ако питаш за БХС отказах да го правя. Засега само Спин, Васерман и т.н, ние скоро си избрахме и АГ и бяхме по частни кабинети...та отскоро си имаме картон и тепърва го попълваме, но за фетална доки каза около 20г.с., ако съм я разбрала правилно.
 Додо ми дадоха ми само направление за изследвания, по принцип живея и работя в Благоевград, но сега сме в Дупница при нашите за през болничните и има доста промени тук, трудно ми е да намеря микробиология, която да прави тези изследвания чрез тези направления. Уж всички работят със Здравната каса, а ми казват тези изледвания не ги правим чрез нея, т. е се плащат. Засега ми казаха, че в частната болница на Лефтеров ги правят пък ще видим, ако не ще си ги платя. Така или иначе ще трябват, че таткото иска поне да подпишем, та като се роди бебка да не ходи по нотариуси. При нас така стана, че докато се накумя да кажа ДА се появи бебчо, та сега ще почакаме да порасте шаферката и тогава ще събираме приятелите за сватба laugh
« Последна редакция: септември 08, 2010, 15:51:10 от elen4e13 » Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: септември 09, 2010, 19:41:13 »

 Аз да се оплача, че ми писна вече  ANGRY Не стига ,че от 5 дни съм със силно възпален синузит, а на всичкото отгоре се събудих с херпеси по цялата горна устна  tazran . Е толкова ли ми е паднала имунната система!!! нали се тъпча със зеленчуци плодове. А и зет ми (май ми е зет, съпругът на сестрата на Крис) , само ми повтаря,"явж за двама", е да ама не. Не мога, от както съм бременна нямам кой знае какъв апетит и единствената промяна е ,че закусвам. Пробвала съм да се тъпча с храна , но веднага почва д ами се гади и тичам към банята  bad . Кажете какво да правя, знам , че бебо е добре и не се притеснявам, ама това състояние ми обърква всички планове за деня.  diablo
А днес имаме и час за обиколка на другата болница, на която сме се спрели за сега. То не че имаме избор, защото моя лекар работи само с три болници в града, като едната отпада, защото е на м...а си, та остават 2.
Съжалявам ,че ви се наоплаквах така, ама мъжа ми се смее на някои несгоди, отедлно роднини проявяват прекалена загриженост, която ме дразни  Плачещо момиче .
 
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: септември 09, 2010, 20:01:32 »

Това с прекалената загриженост ми е познато!
Свеки казва,щом не се храня да си купя разтворими витами-защото съм имала нужда;обаче не се сеща,че от мазно,пържено тесто(разбирай мекици),нямам нужда.

Посъветвай се с лекаря си-може би наистина ти е отслабнала имунната система и имаш нужда от повече витамини.За храненето "за двама" съм твърдо против! nea
За синузита можеш да опиташ да смръкнеш солена вода-чувала съм,че има ефект,но не съм пробвала.
Ако си склонна да опитваш бабини илачи,сестра ми има невероятна рецепта,но на нея помогна при силна хрема и не гарантирам успех!

И на плачи-ние тук те разбираме и не се смеем! give_rose
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: септември 09, 2010, 20:22:18 »

Dodo, аз много се интересувам от алтернативна медицина и приемам всякакви бабини рецепти. Не случайно невзимам синтетични витамини, а гледам да приемам всичко по естествен път. А това с мекиците наистина е смешно, защото няма кой знае каква хранителна стойност. Знам, че близките ни го првят от добро чувство, но понякога и те не се досещат, че може би прекаляват.
Активен
elen4e13
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139


Нашето слънце


« Отговор #239 -: септември 09, 2010, 21:18:27 »

Здравей Мири!
Това, с което аз мога да ти помогна е да направиш една торбичка от плат които е с по- ситни дупчици от марлята и да я напълниш с едра морска сол. След това я нагряваш или във фурна или микровълнова, поне аз така правя, че е по-бързо и я слагаш на носа...ама да не покриваш окото, че ще ти залюти. На мен така ми минава, когато от време на време ми се възпали, ако искаш пробвай....
Но не и много нагрята, че ще изгориш лицето.
Първият ден спира главоболието, а на втория започва да изтича секрета...
« Последна редакция: септември 09, 2010, 21:20:36 от elen4e13 » Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines