Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 17:24:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очаквани Бебчета ЯНУАРИ-ФЕВРУАРИ-МАРТ 6 "  (Прочетена 118767 пъти)
 
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: септември 03, 2010, 16:40:12 »

Мамче,честити сини гащи! baby_boy
Кокиче,браво за болничните-хайде вече да се чувстваш и по-добре и да се видим другата седмица.
Днес за първи път от доста време готвих месо и се зачудих дали има нещо вредно за нас във соевия сос crazy .Някой да е чул/чел нещо?
Вчера изумих продавачките в един магазин-търся си някакво панталонче-знаете меко и удобно,без копчета,пък по-плътно,есенно...И като не намирам грабвам един панталон с кройката на дънки,но с много ниска талия!Обличам-все едно за мен е шит!Обаче излизам от пробната и казвам,че искам по-голям номер!Продавачките ме гледат изумено и едната идва да ми покаже как ми е свободен панталона в бедрата и как ми е точно в талията,аз обаче се инатя и искам по-голям.
Е като нямаше по-голям размер,казвам да ми предложат някакъв удобен панталон,нещо с ластик може би...и тук едната жена се сепна,обърна се и ме пита "Ти май искаш нещо,което позволява да пълнееш?!" Голяма веселба настана!А другата продавачка,като не чу разговора ни и пита какво търся,а жената й казва"Клиентката е в деликатно състояние".
Та обзаведох се с едно панталонче и една блузка-хем ми е рано да пазарувам от бременелските магазини,хем обикновенни дънки/панталони не ми вършат работа. smile
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: септември 06, 2010, 08:27:23 »

Нещо никой не се обажда в темичката.
Аз да ви кажа, утре съм на ЛКК да ми дават болничен и да приключа с това.
Бебка е активничка. Риткаме се отвреме на време.  girl_in_love
Напоследък се задъхвам много като лежа, немога въздух да си поема...  huhhuh.gif незнам от какво е, но се надявам бързо да мине.
Целувки и гушки по пупите.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #197 -: септември 06, 2010, 09:00:08 »


Напоследък се задъхвам много като лежа, немога въздух да си поема...  huhhuh.gif незнам от какво е, но се надявам бързо да мине.

Сисе, аз нали преди ви бях казвала, че и аз сьм така. Лекарката каза, че е от килограмите и увеличеното количество крьв. Сьрцето трябва да изпомпва повече  good

Супер за болничните  smile danceg

Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: септември 06, 2010, 10:08:30 »

Нещо никой не се обажда в темичката.

Тук съм! smile
При нас нищо ново!

Целувки на всички!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #199 -: септември 06, 2010, 10:34:42 »

Аз май сьм забравила да ви кажа, че се записахме с Фабио на ателие за носене на бебето, на 20ти септември и сме много щастливи. Ателието се организира от този сайт (вижте видеото, много е готино):
http://www.jeportemonbebe.com/

 danceg danceg danceg

Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: септември 06, 2010, 13:43:14 »

Инче, благодаря ти мила.  Бях се уплашила да не е нещо сериозно, но сега като ми каза съм по- спокойна.
Радвам се че при всички всичко е наред!!!
Ина ще го разгледам аз това сайтче.  good Bravo
А някой да ми даде някакво елементарно разяснение за това ЛКК че не съм много запозната...  pardon
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: септември 07, 2010, 06:38:16 »

Ина какво е това ателие?? При нас нищо особено. Пак ми се възпалиха синусите още по-кофти от преди, но все пак нямам температура, а и щом днес изкачих един връх 4350 м н.в. значи съм бомба. Е утре ме очаква мускулна треска ама си заслужаваше. Иначе още 3 седмици остават и ще разберем дали очакваме сини или розови гащи  blum .
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #202 -: септември 07, 2010, 09:00:55 »

Ами те са едно семейството, на което като били бременни някой е показал слинг и са останали много доволни. Та сега имат за цел да пропагандират носенето, произвеждат слингове и ги продават. Организират ателието, в което ти показват различни начини на врьзване, носене на грьб и отпред, и ако искаш си купуаш слинг от тях. Кьм 3часа продьлжава.

Аз сьм забравила сьщо да ви кажа, че получих документите, че сьм записана в болницата. Срещата ми с анестезиста и шефа на отделението е точно на 24 декември. Ще ми прецекат целия ден, ма това е...

Като видях формуляра за попьлване за упойката изведньж си дадох сметка, колко ме ужасява мисьлта да ме бодат. И само ако видя, че някой се доближава до мен с абокат в рька, ще пищя и ритам с всички сили. Предпочитам да се пьна пет дни, отколкото да им дам да ме пипнат. Досега не бях осьзнала колко много ме е страх от болнични процедури  girl_impossible Та за пореден пьт се уверих, че сьм избрала типа раждане, което е най-подходящо за мен и само се моля всичко да е ок и да няма усложнения, които да наложат намеса  Clover
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: септември 07, 2010, 11:15:21 »

Здравейте мамиии   girl_in_love След дълго следене, вече и аз мога да се запиша в темичката.Понеже термина ми е в началото на Април, ще следя с голям интерес и вашата тема.Успех на всички и едно леко и безпроблемнно бременеене  give_rose
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: септември 07, 2010, 11:20:10 »

♥_Veni_♥ ,добре дошла  Welcome и леко бременеене!!! girl_wink

Ина,това е много интересно за мен,смисъл още отсега се знае в коя болница,в кое отделение ще раждаш...?  crazy
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #205 -: септември 07, 2010, 11:36:13 »

Ина,това е много интересно за мен,смисъл още отсега се знае в коя болница,в кое отделение ще раждаш...?  crazy

То е даже твьрде кьсно. Пьрвата болница, в която исках ми отказаха, защото нямаха места. Обадих им се три дни след като видях положителен тест т.е в 4г.с.  pardon

А сьм записана "чак" сега, защото раждам нетрадиционно, все едно домашно раждане, но се използва техническата база на болницата. Демек не се водя пациент при тях, а сьм вьншно приходяща.

Вени, добре дошла сред нас. Лека и плодотворна бременност  give_rose give_rose give_rose
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: септември 07, 2010, 11:56:42 »

Вени, добре дошла и лека бременост.
Ина, много е хубаво че от сега всичко си знаеш и място и лекар. дано всичко е наред и да си родиш както искаш.
аз все още не съм си избрала лекар при който да се запиша и да ми води ЖК по здравна каса. не че тя поема кой знае какво.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #207 -: септември 07, 2010, 12:01:59 »

Ами аз си имам акушерка за "Глобално придружаване". Това значи, че тя ми следи цялата бременност, тя ми прави подготовката за раждане (курсовете), тя ме изражда и след това ме следи постнатално-вьзстановяване на перинеума и кьрмене. Лекар ме доближава само в кризисна ситуация, каквато се моля от сьрце да нямам. Дай Боже, всичко да е тече нормално !!
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: септември 07, 2010, 12:54:40 »

това е много хубаво, така може да я питаш за доста неща които те притесняват относто бременноста, раждането а след това и кърменето. аз незнам в БГ да има подобна практика, всичко научаваме от близки минали скоро по този път и от нета. 
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: септември 07, 2010, 13:43:49 »

За първи път чувам такова нещо да си запази място в някоя болница толкова време преди раждането, та мои приятелки в последния момент са оставани от лекарите ,които им следят бременост и това в края на 8 началото на 9 месец ,защото излизат в отпуска, а да не говорим за болници.
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines