Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 15:22:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очаквани Бебчета ЯНУАРИ-ФЕВРУАРИ-МАРТ 6 "  (Прочетена 118709 пъти)
 
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: септември 02, 2010, 00:00:14 »

Mom to be  честит ви мъж  baby_boy ! За контракциите не се притеснявай, може и да си се обезводнила. На мен също ми се появяват от време на време, но лекаря каз ,че щом няма кръв да не се плаша. Почивай си , гледай да не оставаш дехидартирана.
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: септември 02, 2010, 06:51:51 »

Честито  baby_boy *mum to be* , да ти е живо и здраво и почивай повече за да се възтановиш и да не те притеснява нищо. smile
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: септември 02, 2010, 07:20:08 »

*mum to be* , честит ви мъж smile колкото е възможно гледай повече да си почиваш. а за болките както ти е казала Рени, може да пиеш но-шпа. той се препоръчва за бременни. аз пия 3 х 2 но шпа откакто разбрахме за отлепването с цел да не се получават контракции.

аз чакам с нетърпение ФМ другия месец и се надявам тогава да разберем пола, за да знам как да се обръщам към нашето мъниче. сега ту кажа бебка, ту бебчо smile
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: септември 02, 2010, 09:19:46 »

Момичета, благодаря още веднъж за прекрасните пожелания! Много сте мили, както всеки път!!!
А аватарчето го намерих случайно, исках да е розовичък и този наистина много ми хареса  blush

*mum to be* честит ви мъж  baby_boy да ви е жив и здрав!!! 6 мм си е наистина сериозен размер  good  girl_wink

Като говорите за художници и майстори, ние сме две сестри,  tease малеее голямо рисуване е паднало, голямо нещо  funnytooth

Нашия татко вчера празнува й той, на кой ли не се похвали, че ще си има дъщеричка hiphip hiphip
И аз купих бебешки дневник и започвам от днес да го попълвам. Ще отида до книжарницата да видя дали има розов тънкописец или лилав  pardon

Момичета целувки от мен и галки на пупите!
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: септември 02, 2010, 14:32:21 »

*mum to be*,честити сини гащи  baby_boy
Аз да дам набързо отчет от вчера,всичко е нормално по думите на лекаря smile
Не ми каза колко е голямо цялото,а само главичката,та 2.3см и е обиколката,
тупка 144 удара,мърда си и си расте Girl_hide
Пусна ми доста изследвания,прави ми и цитонамазка и микробиология
и там другите...кр.картина,урина и прочие... smile
Аз се чувствам добре,тази сутрин направих изследванията и утре следобяд ще са готови...та това е около нас smile
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: септември 02, 2010, 14:40:13 »

Пожелавам ти изследванията ти да са добри и все така добре да расте бебчето. smile
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: септември 02, 2010, 15:34:25 »

Мъжът ми не преста цял ден да повтаря на всичките си приятели: "вие знаете ли колко са 6 мм.?"  sarcastic
Ох, тези мъже ще ме уморят от смях, при нас доки пита мъжа ми иска ли да му покаже гордостта на татковците funnytooth и после разправяше на всички, даже го накара и да ни я снима на отделна снимка.
mum to be, Честити сини гащи, голямо ще е вашето момче Bravo а ти какъв дневник си купила, аз гледах няколко варианта в нета, но още не съм ходила в книжарницата да търся.
Момичата да ви питам нещо провокирано от поста на preslava, спомням си, че в началоо когато доки попълва картона и написа, че засега се отказвам от пускане на цитонамазка и до сега 29 гс. не ми е правена, кога трябва да се направи? Не вярвам да е забравила доки, но и аз не я подсещам pardon
preslava ще чакаме да кажеш резултатите smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #187 -: септември 02, 2010, 15:57:44 »

*mum to be* Честита ви синя новина !!!! И да си кажа, че в 6те мм е цялата разлика Wink Иначе сте много големи. Браво на вас  Bravo Обаче ти искаш-неискаш ще трябва да почиваш. То не е желание, а необходимост. На твое мято не бих се претоварвала.

preslava_82 браво за прегледа. Радвам се, че всикчо е наред с вас. От това по-хубаво няма. И много сладко си го казала, и ние сме така "Мьрдаме си и си растем..."  heart heart heart

А  момичета с този дневник яко ме запалихте. И аз искам дневник  Плачещо момиче Ма тея тукашните не обхващат периода ин утеро  huhhuh.gif Искам и аз да попьлвам пьк....
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: септември 02, 2010, 16:12:14 »

От лабораторията ми казаха,че резултатите утре,но те още днес са ги публикували Bravo
Та не ми харесват много де...имам белтък в урината,каквото и да означава това,също така уробилиноген ми е повишен...и това не го знам,пак е в урината  crazy
Хемоглобина и еритроцитите са по-малко от нормите....другото е горе долу наред,сега чакам само микробиологията и цитонамазката smile
Боги ,по принцип ако си правиш редовно,всяка година цитонамазка,не е нужно да правиш и като забременееш...аз правих март месец,но сега лекаря ми настоя да направи пак,защо така незнам pardon
А иначе си се полага,така че я попитай твоята лекарка,защо не ти я пуска....?

« Последна редакция: септември 02, 2010, 16:14:27 от preslava_82 » Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: септември 02, 2010, 16:46:13 »

   Благодаря ви мамчета за поздравленията (все пак невярвам на 100%, макар че се вижда ясно - просто съм такава натура и при мен играе правилото "око да види, ръка да пипне  blum).
  Днес се чуствам малко по - добре, но си стоя в къщи и се опитвам да почивам, както ми препоръчахте, отложихме пътуването за утре сутринта. Таткото ми купи Нош па, но още не съм го пила, защото досега не съм го използвала и незнам как да го приема, но си мисля че 1 хапче стига. Или се лъжа?! Вие как го пиете?
  Боги, аз купих: "Нашето бебе - Незабравими мигове - Албум дневник - Издателство Фют". Това пише отпред. Голям е и е син на цвят (няма други цветове), но вътре не са сини страничките. Нарисувано е едно зайче как държи играчка. Цената му е 30-32лв. (зависи от книжарницата). Продават се единствето 3 вида дневници и този ми се видя най - интересен и с най - хуваби илюстрации (като приказка).
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: септември 02, 2010, 17:31:15 »

Мамче, 3 пъти по 1 таблетка е ок . Аз така го пих като имах проблем. Това е препоръчителна доза. По-висока доза вече се препоръчва само от лекар.
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: септември 03, 2010, 05:11:40 »

Рени, снощи пих и за моя учуда днес се чуствам много по - добре. Но ние сега пак тръгваме на път, дано всичко да е наред. За всеки случай си взех Нош па - то с мен, но да се надяваме да не ми потрябва. Хубав петък за всички мамчета и техните коремчета.  give_rose
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: септември 03, 2010, 06:51:57 »

Лек път *mum to be* и дано да нямаш никъкви проблеми ,за да се чувстваш добре през цялото време. smile
Активен
kokiche
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 312



« Отговор #193 -: септември 03, 2010, 10:54:24 »

mum to be- Честита синя рожба good
Ех тези мъже.. още от ембриони им гледат и мерят издатините, как после като пораснат да не откачат на тази тема.  tease
И аз съм много навита да си купя бебешки дневник,  но не съм решила още какъв.
Да се похваля вече съм в болничен и много спокойна  blum и доволна.

Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: септември 03, 2010, 11:56:05 »

какви са тия дневници че още от сега пишете в тях? аз съм виждала такива за първото зъбче, думичка и т.н. след като се роди детето.
аз да се похваля с първата покупка за мама, чоропогащник за бременни smile
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines