Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 15:19:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очаквани Бебчета ЯНУАРИ-ФЕВРУАРИ-МАРТ 6 "  (Прочетена 118702 пъти)
 
elen4e13
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139


Нашето слънце


« Отговор #165 -: септември 01, 2010, 14:11:27 »

Пламък то щъркелчето е щедро, само да му дойде времето girl_wink smile
Преслава да ни се похвалиш с хубави новини от доки...
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: септември 01, 2010, 14:13:11 »

Пламък то щъркелчето е щедро, само да му дойде времето girl_wink smile
Преслава да ни се похвалиш с хубави новини от доки...

Да и аз така мисля smile
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: септември 01, 2010, 14:18:35 »

Сиси, честити розови гащи !

мацки , да ви питам има ли такова нещо като чоропогащници за бременни, че ми подариха два сукмана и да се издокарам някой ден, ама ластика да не ми стяга корема.
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: септември 01, 2010, 14:23:32 »

echy_, има чорапогащници за бременни, единият модел са с много висока талия точно под гърдите, а другият - с много ниска талия под коремчето. Попитай в магазините за бременни smile или в онлайн магазините - http://shop.danet.bg/categories.php?CategoryID=221
« Последна редакция: септември 01, 2010, 14:25:30 от merilen » Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: септември 01, 2010, 14:33:02 »

  yahoo  Bravo  danceg banana УРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРааааааааааааааааааа
Браво на Сиси Петрова за розовите гащи, те само майсторите могат моми да правят....  sarcastic

 funnytooth laugh funnytooth еленчеее ще ме умориш  gu6
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: септември 01, 2010, 15:01:27 »

Мерилен, мерси. дано и в по-малките магазинчета за бременни да ги има че близо до нас има едно такова. а според теб кое е по-удобно с висока или ниска талия? аз едно време имах с ниска и през повечето време докато го носех имах чувството че ще ми се смъкне. но пък високата талия ме притеснява ластика да не се намотае и смъкне надолу crazy
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: септември 01, 2010, 15:11:01 »

funnytooth laugh funnytooth еленчеее ще ме умориш  gu6

Аз знам,че художниците правели девойки,а майсторите-момчета  girl_wink
Но това са само приказки... pardon
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: септември 01, 2010, 15:43:03 »

Аз знам,че художниците правели девойки,а майсторите-момчета  girl_wink
Но това са само приказки... pardon

И аз така го знам , че и при нас съвпадение ,баща ми рисува страхотно и цели 2 дъщери има  banana
Активен
kokiche
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 312



« Отговор #173 -: септември 01, 2010, 15:48:11 »

Честита сладка Baby бебка  Bravo Bravo Bravo
Наистина много красив аватар  Wink сиси
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #174 -: септември 01, 2010, 16:11:18 »

Аз знам,че художниците правели девойки,а майсторите-момчета  girl_wink
Но това са само приказки... pardon

Баща ми не е ни художник, ни майстор, затова двамата с брат ми сме лумпени  funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: септември 01, 2010, 18:40:13 »

Мерилен, мерси. дано и в по-малките магазинчета за бременни да ги има че близо до нас има едно такова. а според теб кое е по-удобно с висока или ниска талия?
Ечи, честно да ти кажа не знам кой от двата модела чорапогащи е по-удобен. На мен ми се наложи да нося само 2-3 пъти чорапогащник през бременността и то докато коремчето ми почти не личеше, та си карах с нормален, но не толкова стегнат в талията. Освен да се ориентираш се по бельото, което носиш - с ниска талия или по-дълбоко ти е по-удобно, не знам какво друго да те посъветвам ...
Сиси, честита госпожица, и аз като останалите момичета да отбележа, че аватарът ти е страхотен smile
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: септември 01, 2010, 22:14:27 »

♥Сиси♥Петрова♥  judges Честито и от мен! Да ви е жива и здрава и да й вързваш много панделки!  goody
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: септември 01, 2010, 22:37:02 »

Мамчета имам много да ви разказвам .... като за начало ..... вече сме си в България  blum  Пътуването беше добре, не ми бешо толкова лошо колкото си мислех.  smile

Бях на ехограф - 4Д. Прегледа беше страхотен, много съм доволна. Бебо е наред и вече е 23 см. дълъг и тежи 330 гр., а сърдечната му честота е 140bpm. Доктора каза, че всичко е в рамките на нормалното и е напълно здрав за сега.  yahoo. Разбрах ме и пола: 


baby_boy  МОМЧЕ   baby_boy
[/size]
Всички са на седмото небе, особенно таткото  Wink. Аз май тайничко съм се надявала за момиченце  pardon
Таткото много празнува вчера и днес е "болен"  tease

Купих си първите неща за бебо - не дрешки, а книжки. 1. Дневник за бебо - много ми хареса и в него ще записвам всичко свързане с него (кога му паднало първото зъбче, как е минала първата му Коледа и т.н.    2. Книга на док. Спок за отглеждането на дете   3. пак книга на док. Спок за това как да бъдем добри родители.

Днес много ме стяга целия корем. Незнам какво е. Много съм отпаднала и като стана от леглото ми е още по - зле на коремчето. Видях се с една приятелка, която е раждала и тя каза че това са контракции и било нормално. Вие чуствали ли сте такова нещо? Взех да се притеснявам.
 give_rose
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: септември 01, 2010, 22:56:15 »

Нормално е да се появат контракции от пътуването, а и при някой мами подготвителните контракции се появяват доста рано. При мен беше точно така, започнаха още в 15-та седмица. Дори се бях стресирала, че ще направя аборт. Ама се оказа, че при някой жени е нормално. Лекарката ми ми изписа Магнерич и  сега всичко е спокойно. Почивай няколко дни и ако продължават да те притесняват отиди на лекар. като начало да се отпуснат можеш да пиеш Но-шпа.

Честит ви мъж! give_rose
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: септември 01, 2010, 23:12:40 »

Рени, благодаря ти много. Ако до сутринта не ми е минало със сигурност ще пратя таткото до аптеката. Надявам се обаче да ми мине. А за почивката, много ми се иска да си полежа 1-2 дена, но няма да стане, защото сме на сватба в Банско и ще тръгваме утре, а ще се връща ме чак в понеделник  huhhuh.gif. А искам много да си почина, найстина усещам че имам нужда от това.  sad

ПП: Забравих да напиша в горния си пост, че доктора измери мъжкото достойнство на бебо и е цели 6мм.  funnytooth Мъжът ми не преста цял ден да повтаря на всичките си приятели: "вие знаете ли колко са 6 мм.?"  sarcastic
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines