Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 09:23:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очаквани Бебчета ЯНУАРИ-ФЕВРУАРИ-МАРТ 6 "  (Прочетена 118403 пъти)
 
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: август 26, 2010, 10:33:39 »

Блазе ви, че и таткото усеща  yahoo

И ние сме много активни, но отвьн още не се напипва и на Фабио му е много мьчно 

Ина, в началото когато само аз усещах побутването, а татито не можеше вечер когато си лягахме и малката се раздвижи слагах дистанционното на телевизора на пупата, и то почваше да подскача, пробвайте ако искате, при нас се получаваше голяма веселба good Girl_hide
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #91 -: август 26, 2010, 11:49:40 »

Сега ще ми се смееш, но ние нямаме дистанционно вкьщи  blush Ще пробвам с нещо друго - добра идея  good

Е сега се врьщам от ЖК. И там ми се скараха за килата. И казаха, че докрая требе да остана на сьщите. Брех да му се не види, все едно сьм слон. Не са виждали те дебела жена. Френска му кльощава работа  diablo  crazy  biggrin

Иначе нищо. Мериха ми шкембата сьс сантиметьра, дадох урина - сигурно затова на бременните по всяко време им се пикае, така природата улеснява изледанията. Питаха ме как сьм, що сьм и чаоче.

От другия пьт почвам курсовете за подготовка и супер нямам тьрпение  Eeager Eeager Eeager

ПП. Акушерката ми каза да не слушам никой и да не чета нищо, че само ще си усложня живота. Да бьда щастлива, да живея добре(здравословно), че това логически и от само себе си ще доведе нормално и спокойно раждане  laugh Смешно ми е, но много истина има в тея думи  good
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: август 26, 2010, 12:13:39 »

Като каза, че ти е смешно, ето линк към една тема, в която се споделят смешни случки по време на раждането, на мен лично много ми допадна (аз я пусках и в нашата тема, надявам се, че не прекалявам, но наистина си струва да се прегледа pardon) http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=381074.30
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: август 26, 2010, 16:57:21 »

Така,като ви чета,всичко е наред  Wink и си растете полека  Girl_hide
Аз днес излезнах от болницата,нищо ми няма,само за болнични и вече официално съм си вкъщи....какво ще правя толкова време...незнам crazy но все ще мине ...
Да ви се оплача,много съм разсеяна,ама мноооого ...мисля си да се обаждам на моя лекар да си запиша час за ЖК от понеделник...е чак днес се сетих навреме и сега ще чакам до 01.09.  sad
Другото странно нещо е,като ме приемаха в болницата ми направиха УЗИ (което като времетраене беше точно 40 секунди ,ужасни са) та по календар бях 11г.с. и 4 дни,а лекарката ме изкара 10 г.с.,много се учудих...незнам дали бебо изостава в разстежа или тази лекарка много ме претупа  nea
Това е при мен,сега си чакам ЖК-то имам мнооого въпроси,та да видим  smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #94 -: август 26, 2010, 17:33:34 »


Аз днес излезнах от болницата,нищо ми няма,само за болнични и вече официално съм си вкъщи....какво ще правя толкова време...незнам crazy но все ще мине ...

Плети дрешки за бебето. Голям кеф е  yahoo yahoo yahoo
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: август 26, 2010, 18:18:05 »

Хммм,като ученичка съм плела само шалчета,но никога не е късно да се науча и други неща да плета  smile
Знам само със сигурност,че ще посещавам курс за бъдещи родители,но още е раничко за това.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #96 -: август 26, 2010, 18:57:26 »

Аз и шалчета не бях плела, но си купих една книга, а и в нета има всичко. Като стане готово и го видиш плод на собствените ти рьце... girl_in_love Хем минава времето, хем бебе ще има неща направени лично от майка му  danceg danceg
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #97 -: август 27, 2010, 10:15:59 »

Пак сьм аз. Вярно значи, че ме оставихте сама да си пиша тука...  beating

Искам да ви се оплача, че повече от седмица сьм на диета, без живо прегрешение. Свалих в началото 1,5кг и край! Оттогава не мьрдам. А ходя всеки ден по един час, приеманите ми калории са много (500) под нормата, няма мьрдане  bqsnasym Тая сутрин като се качих на кантара и  Плачещо момиче
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: август 27, 2010, 11:25:04 »

Ехоуу
Ина, не си самичка, аз чета ама все немога да се включа, какво става с тия килограми твоите?
Хубаво правиш, че плетеш, аз шия гобленчета.
Днес бебо риташе ли риташе и сокче му дадох и спря  girl_haha
Галкам ви по пупите  gu6
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: август 27, 2010, 11:46:18 »

Ина има да си мечтаеш да си сама...,но отърване няма!
Виж събота и неделя,всеки си грабва хавлийката и целия форум опустява!

Чета всичко подробно,но май нямам какво да споделя!
За килограмите да ти кажа,че е съвсем нормално това,което ти се случва-всеки,който е бил на диета знае,че в началото килограмите падат по-бързо,а после все повече време изисква всеки грам.
Не се коси,спазвай си режима и се движи,колкото може повече,но без да се натоварваш!
Ще видиш,че след няколко дни,пак ще мръдне кантара.
И да покажеш плетивото.

Аз днес бях на зъболекар-оказа се,че съвсем мъничко парченце се е отчупило от пломбата ми и беше нужно само да се изпили за да не ми дразни.Доволна съм,че се разминах с минималното. smile
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: август 27, 2010, 11:47:30 »

   Мадами и аз съм тук, не се притеснявайте. Тия дни не можех да пиша много, защото се приготвям за България. Много ходене по магазините, защото ще ходим на сватба и трябваше да си купувам рокля и още други нещица. Доста трудничко ми беше да се харесам в "бременна рокля"  sarcastic . Но най - накрая си купих  yahoo.
   Искам да ви де оплача ... не мога да спя. Събуждам се задължително (няма значение кога съм си легнала) около 12 и 4 сутринта. Най - гадно е събуждането в 4 часа. Тогава даже си пускам телевизора и гледам разни глупости до към 6 и после заспивам и се събуждам после на всеки час. Събуждам непрекъснато съпруга си, а ми е доста жал  huhhuh.gif. Така е от много време насам, най - малко 2 месеца. Истински се радвам, ако при събужданията ми стоя будна само 30 минути. Незнам вече какво да правя. През деня се изморявам достатъчно, не стоя, не спя на обед или тем подобни.  crazy Държа да отбележа, че преди това (преди да забременея) сънят ми беше добър, не съм се събуждала за нищо на света, нито за тоалетна , нито за вода. Лелеее какво става ...  girl_impossible
На вас случва ли ви се такова нещо?   
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: август 27, 2010, 11:54:45 »

dodo23, браво за зъбчето. Радвам се, че няма нищо сериозно.
И аз като бях на твойте седмици ми се наложи да ходя на зъболекар, само че при мен нещата бяха доста по - сериозни. Доктора ми сложи упойка, но някаква по - специална беше (впредвид състоянието ми) и ми изкара нервите и после пломбичка. Единственото, което не ми направи бяха снимки, за да няма облъчване и затова стоях много дълго на стола и измъчих зъболекаря. Но какво да направя, като бебо дърпа отвсякъде.  pardon
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: август 27, 2010, 12:27:35 »

Ина,не се притеснявай за килограмите,не е задължително да сваляш...би било добре и да задържаш тези килограми и занапред,но да ти кажа организма си знае smile
*mum to be* ,да т кажа и аз тази нощ заспах към 3ч...имаше май пълнолуние,май това ще е причината,а и не само,аз ставам поне по два пъти до тоалетна,да пия вода и пак до тоалетна....и не се наспивам като хората,но какво да се прави,ще търпим pardon
Да ви се оплача днес се събудих малко отпаднала,имам сополки и нещо говоря с носа...незнам,как може да се изстине в тая жега...сега чай ли да си правя,какво ли,какво може да се пие от тези разтворимите -колдрекс,фервекс...? sad

Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: август 27, 2010, 12:29:44 »

мамчееее  мислех да споделям и аз за този ми проблем, но реших че няма други като мен...
Значи и при мен е същото, няма значение кога си лягам. Немога да спя и това е. Сънувам после ставам да пишкам, после огладнявам, започвам да се въртя иииии мъжът ми се събужда, а той е на работа...
така сме, и то ставам по 3-4 най- късното ми ставане е към 5:30 сутринта  pardon
Е случва се да спя и да не чуя телефона, но е рядкост  pardon така ще е мамчета, да свикваме със ставанията, че после ще гледаме така-  Xixixi
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: август 27, 2010, 12:43:51 »

Сега вече съм по - спокойна. Не съм само аз съмнамбула  ROFL. С колко ли още станности ще се сблъскаме?  pardon.
preslava_82, и аз съ така от 2-3 дена  nea, единственото което пия са чайчета с мед и лимон и смуча някакви бонбони от рода на лукчетата. Много е неприятно. А за хремата - нищо, просто си използват сълфетки  sad.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines