Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 05:14:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очаквани Бебчета ЯНУАРИ-ФЕВРУАРИ-МАРТ 6 "  (Прочетена 118316 пъти)
 
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 19, 2010, 16:05:25 »

Offtopic Не съм длъжна да следя кога е термина на всяка една от вас,който иска да присъства на първа страница знае каква е процедурата !!! Пише на мен или на някой от останалите модератори,за да бъде включен !!!
Няма да се обеснявам защо пускам този пост!!!

МОДЕРАТОР

И МОЛЯ снимките и честитките да бъдат пускани в съответните теми,вече веднъж съм правила забележка в тази тема!
« Последна редакция: август 19, 2010, 16:12:10 от Данитка » Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 19, 2010, 16:35:51 »

 Много се извинявам на всички, защото може би тази забележка се отнася за мен. Изтрих си двата поста със снимките и обещавам, че повече няма да "разводнявам" темата. Не съм знаела, че не може да си качваме такива снимки тук, при положение че тази тема е за нас. Данитка, съжелявам още веднъж! А що се отнася до термина ... също незнаех  pardon. Май въобще не трябва да пиша тук, тъй като доста неща незнам, а уж прочетох "указанията"  crazy. SORRY  give_rose
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 19, 2010, 17:24:04 »

Пише на мен или на някой от останалите модератори,за да бъде включен !!!
Аз така и направих,но може би не съм помолила достатъчно любезно.

Взех да се обърквам относно това,за което можем да пишем в месечните теми-има отделна тема за снимките,има тема за козметиката,за избора на АГ,за това как съобщаваме новината,за това кога за първи път сме усетили бебето.

Аз се чувствам като в една малка общност в тази тема(така както беше в бургаската сватбена тема) с повече допирни точки точно до тези мами тук.Тъкмо за това искам тук да споделям емоции и вълнения.
Съжалявам,че с това съм нарушила правилата и се извинявам на всички в темата и на модераторите.
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 19, 2010, 17:29:58 »

 goodpost dodo23 .
Напълно те подкрепям! Ако не говорим за такива неща тук и точно с тези бъдещи майки, то къде? Нали за това е тази тема? Или пак нещо не съм разбрала?!  crazy
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 19, 2010, 17:43:37 »

Изтрих си двата поста със снимките и обещавам, че повече няма да "разводнявам" темата. Не съм знаела, че не може да си качваме такива снимки тук, при положение че тази тема е за нас.

Аз също си изтрих поста със снимката и много съжалявам, че предишната тема вече е заключена, иначе щях да си изтрия и другия пост, не знаех, че толкова много пречат  pardon
Също като Додо и като mum to be смятам, че това си е тема за нас, точно за тези майки, които ще раждат през тези три месеца и можем да си споделяме каквото си поискаме свързано с бременността си, явно много съм се объркала!
Момичета обещавам ви редовно да ви чета, защото сте ми много симпатични всички  give_rose give_rose и много искам да зная как вървят при вас нещата, но едва ли отсега нататък много много ще публикувам, защото не ми се иска да следя за всяка своя дума и дали на някой от модераторите, които не искат да се "обесняват", няма случайно нещо да не му  хареса и да ми прави забележки!

Пожелавам леки и вълнуващи оставащи месеци на всички!!! Ако някой иска, нека ми пише на лични, ще му дам фейсбук профил или скайп, за да имаме връзка!  heart
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #35 -: август 19, 2010, 17:58:14 »

Хора, вие се излагате  strong

Какви са тия "аз няма да пиша вече" ??!! И на мен Данитка преди ми се скара за снимките, ама вече бях изгубила право да трия. Модераторите са затова. То е за нас, за да ни е хубаво и подредено. Сега верно, че тоньт й е малко по-остьр, ама и те имат нерви  pardon

Айде да не се цупим и да си продьлжаваме заедно хубавата темичка. Пьк ако се скарат ще внимаваме повече и това е  Wink

Не ме оставяйте сама да си пиша тука, моля ви  give_rose give_rose give_rose

Целувам ви всички и не го взимайте толкова навьтре  Friend

Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 19, 2010, 18:13:54 »

Айде да не се цупим и да си продьлжаваме заедно хубавата темичка. Пьк ако се скарат ще внимаваме повече и това е  Wink

Не ме оставяйте сама да си пиша тука, моля ви  give_rose give_rose give_rose

Аз нито се сърдя,нито се обиждам,нито искам да обиждам!Няма да спра да пиша-ще внимавам повече.

Кокиче,как си,губиш ми се?!
И от мен целувки на всички  smile
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 19, 2010, 19:18:54 »

Тонът беше наистина малко остър. Не сме деца в детска градина, та да не се разберем спокойно и без удивителни и т.н. Може би всички ни тресат хормони, поне на това се надявам, че се дължи pardon

Албенчик, Mum to be, никакво спиране да пишете, ей NO Тук си станахме малко по-близки, подкрепяме се, обсъждаме си. Недейте така give_rose Хайде, утре на свежи глави, си продължаваме темичката, нали така girl_wink

Аз да ви кажа съм голяма шматка. Сега разбрах каква е хавата с моите лекари Xixixi Оказа се, че доки, при когото ходя НЕ МИ ВОДИ ЖК. Ние го избрахме, защото е много добър акушер-гинеколог, но той не води ЖК-та, а изражда. Де факто при него ходя, за да е наясно с бременността ми и всичко важно, което може да повлие при самото раждане, тъй като той ще ме изражда. А другия лекар, при който ходя, за да ми издава болничния всеки месец, той ми води ЖК-то, не съм ли шматка, а?! tease Затова и той ми е назначил ПКК, урината и т.н. Та, ще ходя при двама - при единия за да ми назначава като следящ гинеколог изследвания и да ми издава болничните, а при другия - защото той ще ми е израждащия. Схванах най-после Yes

Хайде, приятна вечер и повече усмивки очаквам тук утре! give_rose
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #38 -: август 19, 2010, 19:22:13 »

Аз нито се сърдя,нито се обиждам,нито искам да обиждам!Няма да спра да пиша-ще внимавам повече.
goodpost goodpost goodpost
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 20, 2010, 11:50:57 »

Тонът ми е остър,защото получавам на лични забележки по няколко пъти на ден(няма да споменавам потребители)...как така не съм сложила всички мами на първа страница!!!!Както казах не съм длъжна аз да следя тези неща!!!Все пак и аз имам личен живот,пък и не съм само аз мод в този раздел.Не исках да бъда груба относно забележката за снимките,но наистина има друга тема за това!А неща от сорта аз няма да пиша повече повече звучат повече от несериозно!

Наистина съжалявам,ако съм ви накарала да се чувствате засегнати,но....

Желая ви лека бременност и нека спрем до тук smile

Който е трябвало да го прочете го е направил  good
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 20, 2010, 12:27:53 »

 Хайде момичета да не прекалява ме.  girl_wink  Нека да не си разваля ме цялата радост за нищо, защото според мен стана "скандал" за нищо. Все пак всички сме в едно положение, нали така?!
Единственото, което аз ще направя (както още вчера го направих) е да слагам снимки на коремчето си в друга тема. Макар, че според мен се губи цялата тематика на точно тази тема тук, но все пак аз не съм модератор. Дано само това да е проблема.
 Данитка, Благодаря ти че си поставила мен и още други мами на първото листче, както пожелахме  give_rose.
 Не сме искали да ядосваме никой, а само да споделяме радостите си и не дай си Боже и неволите с бъдещите майки, тук в тази тема.
 Надявам се да няма някой обиден или засегнат и да продължава ме да си пишем тук за всичко свързано с нашите бъдещи бебчета.
 Желая на всички един страхотен уикенд, пълен с хубави моменти и в понеделник всички отново на линия.  good
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 21, 2010, 08:27:12 »

Здравейте мамчета,
влизам да се отчета. Изследванията ми от биохимичния скрининг са прекрасни!!!!
Всичко ни е наред. Бебо расте, ритка ме, особенно като кихна  pardon
Почивам си активно и вече не повръщам. Хапвам си не за двама, а нормално.
Чакам с нетърпение да мине и тази седмица, че сме на фетална и искам много да видим пак бебенцето.
Това е от нас, прегръдки и целувки на всички.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #42 -: август 21, 2010, 09:55:43 »

Супер !!!  heart heart heart

Това риткане е толкова сладко  girl_in_love

И аз почвам да усещам доста по-ясно, особено като сьм в неудобна за бебето позиция - явно мьрда да се намести  girl_haha Вчера бяхме особено активни  yahoo yahoo yahoo

Супер че, че ти е минало гаденето  good Кога сте на фетална?
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: август 22, 2010, 08:39:21 »

Инка, и ние капризничим  pleasantry като съм в неудобна за бебо позиция  girl_haha но е много сладко да те поритка за да се намести ихихх
На фетална сме на 1 септ. записах най- ранния час 08:30, защото нямаме търпение пак да се срещнем  pardon danceg
Активен
elen4e13
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139


Нашето слънце


« Отговор #44 -: август 23, 2010, 09:59:08 »

Здравейте на всички мами!
Следя всичко във форума от около 4 години, радвах се с повечето от вас за Вашите сватби, бременности и сладките неволи около майчинството. Затова мисля, че е време и аз да се включа в неизчерпаемия извор на общуването при Вас.
Моля да ме включите и мен към февруарските мами, засега термина е на 24. 02. 2011г.
В 14г.с. сме и на 99% чакаме момиче, доктора беше категоричен  yahoo
Всичко с нас е добре, поне засега ми е много леко, не сме имали проблем с повръщане и неразположение.....бебо е много послушен  smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines