Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 30, 2024, 20:41:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очаквани Бебчета ЯНУАРИ-ФЕВРУАРИ-МАРТ 6 "  (Прочетена 111099 пъти)
 
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: септември 29, 2010, 08:16:51 »

Miriii честито ви момченце  Bravo  give_rose
Каквото ще да е, но важното е да е здравичко, пък иначе момченце, момиченце, все си е на мама и на тати малкото чудо  heart heart Така че няма значение как реагират останалите. Моите родители и по-точно майка ми реагира по подобен начин, като им казахме името на беба. Ние  бяхме толкова развълнувани, а тя просто каза "Ами харесва ми, що годе"  Oh my ... . Ама какво да се прави  pardon
Sunray   Ама ти и Alben4ik май наистина се оказахте врачки, може да започнете така да изкравате по някой допълнителен доход  blum blum .
Можее, да  funnytooth funnytooth

elen4e13 наистина не трябва да се притесняваш да звъниш на личния си лекар, независимо кога ти се наложи, точно сега по време на бременността! Тук  постоянно, на всеки преглед ни повтарят, че ако почувстваме, че нещо не е наред, дори да си мислим, че е от нормалните за бременността усещания, да се обаждаме веднага, за да се избегнат разни нежелани последствия. Е, за нещо дребно едва ли ще се засиля да звъня, но проблеми с бъбреците...... това може да стане много болезнено, което никак не е добре за бебо.

Хайде коремчета ставайте вече, че май си имаме тук две коремчета ( *mum to be* и ♥Сиси♥Петрова♥) , които не спинкат много много и им е скучно   blum blum
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #421 -: септември 29, 2010, 09:59:38 »

Miri   heart Честито синьо !!!  heart
Чакам с нетьрпение снимките. Крис ме е скьсал от смях с мозька  funnytooth funnytooth funnytooth
И аз подобно на другите мога да потвьрдя, че близките в силно емоционални ситуации реагират изключително неадекватно и болезнено ама  pardon

Аlben4ik радвам се, че се завьрна сред нас и всичко е ок с теб.

Кokiche кураж за ремонта !!

Всички останали коремки  gu6 gu6 gu6

Аз влизам да ви кажа, че се абонирах за едно електронно издание на английски, на фамозната Джанет Баласкес - "Active birth e-journal", от което сьм доста разочарована - пише само най-общи неща, които вече ги знам наизуст  bqsnasym Но тьй и тьй сьм го платила, ако някой е заинтересуван, мога да му го пратя в Pdf. Обаждайте се ако има желаещи  good

ПП. Имам и книгата Active birth на сьщата в Doc. Предложението е валидно (а книгата е яка)  Wink
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: септември 29, 2010, 12:13:32 »

Miri ,честити  baby_boy гащи! Жив и здрав да ви е момъка!
Относно това кой как е реагирал,мисля че реакцията на съпруга ти е най-важна!! blum
Другото,което знам е,че не е хубаво дете да се кръщава на покойник...

*mum to be* , ♥Сиси♥Петрова♥ ,не сте единствени и аз съм съм същата последните 2-3 нощи,събуждам се към 4 и се въртя до 6...за разлика от вас аз си стоя упорито в леглото smile

elen4e13 ,дано да се оправиш по-бързо и наистина няма място за притеснение относно лекарката ти,дано вече да си се обадила и да не е нещо сериозно!
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: септември 29, 2010, 15:13:24 »

Добро утро на всички или добър ден  blum ! Mom to be, това с безсънието е нормално. Аз също имах един такъв период. Незнам кисело мляко дали помага за сън, но аз пия чай от лайка с мед и лимон почти всяка вечер и това ми помага за сън. Понякога към лайката прибавям и планински чай за повече аромат и така си изпивам една каничка за вечерта докато не си легна. Пробвай , може и на теб да ти помогне.

Благодаря ви на всички за хубавите пожелания. Явно от вълнение, хоарата реагират понякога неадекватно. Сигурна съм , че майка ми ще обича внучето си. Просто за момента ме заболя от реакцията.
Активен
kokiche
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 312



« Отговор #424 -: септември 29, 2010, 20:35:09 »

Благодаря момичета  give_rose
Miri, не вземай навътре реакцията на родителите си. Те също са били силно развълнувани, но когато бебто се роди ще бъде любимият внук на дядо и баба  Boy. За жалост никъде няма училищше за баби и дядовци, а и повечето българи реагират първосигнално и каквото им е на ума им е  и на езика...Днес бях на лекция: "Бабите - начин на употреба" и съм надъхана по темата Wink. В кратце ни обясниха, че появата на внуче, още повече първо си, е голям стрес и за тях и те се чувстват непогготвени. Освен това те за разлика от нас, които планираме да станем родители, често са изненадани, а понякога направо същисани от новината girl_impossible.
« Последна редакция: септември 29, 2010, 20:36:50 от kokiche » Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: септември 30, 2010, 07:25:29 »

Добро Утро мацки,ако някой иска да добавя нещо по 1-ва страница нека ми пише моля,че съвсем му изгубих края,а днес имам време  give_rose
Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: септември 30, 2010, 09:08:32 »

Добро утро, дами!

Данитка, видях се в списъчето на първа страница - много ти благодаря!  give_rose

Аз минавам транзит, че трябва да ида до болницата да си взема резултатите от последните рутинни изследвания!

Иначе, продължавам да си чакам знак от дебрите на тумбака, ама юнакът геройски мълчи.  blum  Явно аз съм от "късметлийките", които си усещат бебока по-късно - язък, тайно се надявах на обратното, ама... Ха-ха!

Да ви питам, момичетата, които са по-напреднали със седмиците, случвало ли ви се е като станете сутринта, коремът да ви се струва по-малък, а с напредването на деня пак да се заформи по-голям?  blush  (Големи глупости ме осеняват, извинете, ама ей сега така ми се стори, та викам, да питам!)

Хайде стига съм ви занимавала с дивотии! Тези дни съм все в движение, само чета по диагонала, ама се надявам да седна спокойно в най-скоро време и да ви изчета, както си му е редът.

Пожелавам ви спокоен есенен ден, коремчета!  good
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: септември 30, 2010, 09:21:23 »

Добро утро, дами!
Да ви питам, момичетата, които са по-напреднали със седмиците, случвало ли ви се е като станете сутринта, коремът да ви се струва по-малък, а с напредването на деня пак да се заформи по-голям?  blush  (Големи глупости ме осеняват, извинете, ама ей сега така ми се стори, та викам, да питам!)
Всеки божи ден при мен е така! smile
Обяснявам си го с това,че през деня пия много течности и до вечерта се подувам!
Сутин не изглеждам бременна  Wink
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #428 -: септември 30, 2010, 09:37:09 »

ООооо, да !!!

Аз сутрин сьм в 3ия , привечер в 8ия  funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
kokiche
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 312



« Отговор #429 -: септември 30, 2010, 10:41:52 »

Мерси Данитка, че съм в списъка give_rose
И при нас има голяма разлика сутрин и вечер. А нашият шавливко рита, ли рита...
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: септември 30, 2010, 11:25:43 »

Май всички сме така,аз също сутрин съм с нормално тумбаче,а щом хапна нещо и се издувам pardon
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: септември 30, 2010, 12:16:24 »

Много благодарности на Данитка и от мен  give_rose

Пуснах две снимцици в галерията, да ме видите и там се потвърждава същото за хапването - тази с голото тумбаче е правена сутринта, точно след като съм се събудила, а другата е следобед по някое време, след като съм яла вече - разликата е доста голяма  smile
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: септември 30, 2010, 13:03:14 »

Да, и при мен е така. Като стана е почти плоско huhhuh.gif, но го отдавам на това, че не ям и не пия нищо цяла нощ.
Свилена, какво значи, че май късно ще усетиш бебчо? Та ти си едва в 18 седмица. Късно е вече след 20, но пък чаааак до 22-ра се счита за нормално, ако не го усетиш. Ето, аз усещам бебка вече, но това е буквално от 4-5 дни heart Вечер е по-активна и побутва лекичко.
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: септември 30, 2010, 13:26:04 »

Аз също бях така, но вече ми се вижда все голямо. Може би найстина вечер е малко по - голямо, но колкото повече расте (с месеците), толкова има по - малка разлика.
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: септември 30, 2010, 13:38:35 »

  Момичета искам да ви питам нещичко ... Какво мислите за имунизациите по време на бременност? Получих писмо, че на 06.10 ме викат на имунизация за свински грип (защото съм бременна), но до сега не съм чула някоя бременна в БГ да си е правила такива. Една приятелка, която изкара бременността си тук, а след това и раждането, каза че и на нея са й правили. Но аз все още не съм сигурна, че е много правилно. Вие какво ще кажете? 
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines