Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 30, 2024, 18:04:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очаквани Бебчета ЯНУАРИ-ФЕВРУАРИ-МАРТ 6 "  (Прочетена 110969 пъти)
 
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 19, 2010, 08:03:39 »

Sunray,браво за хубавите резултати от прегледа! give_rose

Вчера ние "тримата" излизахме с кума ни.Не мога да ви опиша каква радост беше от новината за бебока.Сестрата на кума,каза че много съм се разхубавила и щом карам така леко първите месеци,значи ще си имаме момиче.Знам,че на тези "предсказания" е трудно да им се вярва,ама нали съм мераклийка за момиче,надъхвам се.Казаха ми и,че ми личи коремче,но аз го отдавам на изпитите течности и на самия панталон,с който бях.Ще взема да се фотна с него,да ме видите и вие.

Весел и усмихнат ден на всички ви и целувки на коремчетата!
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 19, 2010, 11:06:18 »

Качих няколко снимки на коремчето в галерията ми,но за мен това не е бременелски,а дебелски корем.Бременните кореми ми се струва,че са по-ниско,пък моя си е нагоре.
Ако друго не забележите,вижда се колко са ми мръсни огледалата. blush
« Последна редакция: август 19, 2010, 11:26:36 от dodo23 » Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 19, 2010, 11:09:42 »

Според мен си е сладко, бременно коремче. give_rose
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 19, 2010, 11:28:04 »

Додо, ще ме умориш от смях, много си ти е добре коремчето, а и все пак си в 10 гс. и аз в началото си мислех че е много малко и високо, но да ме видиш сега danceg ще нарасне не се тревожи.
Много се радвам за Echy и че сте толкова активни в своята тема.
Ехографските снимки на бебенцата ви са  judges и аз имам една от 15 гс, на която се вижда личицето на малкото човече, толкова е реална все едно виждаш лицето на роден човек....п.п или поне аз така го виждам blum Лека бременност на всички и да се пазите в тези жеги.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 19, 2010, 11:53:59 »

Додо, нищо му няма на коремчето ти, много си е хубаво! Bravo Гледам че си минала на удобни дрешки, като за бременни, съдейки по ластиците  good Аз не мога да намеря и още се мъкна с дънките, ама няма да е задълго де. Засега не закопчавам най-горното копче само, но в един момент ще търся и нещо друго вече.
В Галерията качих снимки на първите ни покупки за бебо. Шапчицата не ми е много по вкуса, ама я взехме заради поверието за първата покупка. Може да не му я сложа въобще. Не знам до колко практични са тези дрешки, но следващия път ще мислим повече като пазаруваме. Сега бяхме в еуфория blum
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 19, 2010, 11:59:00 »

Много са ви щадящи коментарите мацки-аз си знам,че е твърде рано да се заформи хубаво коремче,ама пусти мерак. blum

Sunray,бялото панталонче си го купих в момент,в който имах едно на ум,но не знаех че съм бременна.Хареса ми,че е памучно и малко като шалвар,пада свободно около бедрата.
А черното гащеризонче ми е от миналата година,но то си е еластично и поема килограми.
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 19, 2010, 12:15:23 »

sunray, много са сладки дрешките за бебо, със здраве да ги носите, като ви гледам че сте почнали да пазарувате разни неща и направо се шашкам, ние още едно чорапче не сме взели, както има една дума, а съм в 27 гс. почти blush
Сигурно ще съм малко  Offtopic но какво е това
поверието за първата покупка.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #22 -: август 19, 2010, 12:19:22 »


поверието за първата покупка

Пьрвото нещо, което се купува за бебето е шапка, за да излезе с главата напред  good

Додом супер си  danceg danceg danceg Блазе ти, че си толкова слабичка  blush

Албенчик, вашата снимка е супер ясна, фетална е, нали?
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 19, 2010, 12:20:09 »

dodo23  много ти е сладко коремчето. И аз като бях в твоите седмици нямах търпение да порасне и все си го гледах и снимах, но сега като си видя снимките ми се струва, че нищо не съм имала blum
Боги поверието е, че първата покупка трябва да е шапка, за излезе бебо с главата напред smile

П.С. Ина ме изпревари, но докато видя го публикувах blush
« Последна редакция: август 19, 2010, 12:22:01 от Zori83 » Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 19, 2010, 13:43:13 »

dodo23,наистина сладко коремче си имаш  Wink
Тъй като си слабичка,аз вярвам ,че това е бременлийски коре,а не дебенлийски Girl_hide
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 19, 2010, 14:02:22 »

Албенчик, вашата снимка е супер ясна, фетална е, нали?

Ами да, фетална е, въпреки че честно казано аз не зная съвсем точно разликата между фетален и не-фетален blush (нали думичката идва от фетус ,което означава "плод" и значи един вид, всеки един скрийнинг си е фетален, защото се гледа плода - това си е лично моя логика, може и да греша, не знам  pardon). Тук при нас няма такова разделение между фетален и друг скрийнинг, методът им на гледане си е един и същ винаги.

Sunray много сладки дрешки!!! Аз това за шапката даже не го бях чувала, така че при нас вече свърши, защото първата дрешка беше рокличка някаква, не шапка  smile Сещам се, че бях обещала и аз снимчици  blush , но откакто ни се развали апарата нищо не мога да правя и само като се събираме с приятели си правим снимки.... с техните фотоапарати. Дано скоро да ни го оправят и ще снимам и аз  smile

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 19, 2010, 14:07:18 »

Даа, през цялото време докато пишех, си мислех за коремчето на Додо, че трябва да напиша и накрая забравих  blush

Ти изглеждаш точно като мен до миналата седмица - аз постоянно се гледах в огледалото и виждах едно коремче, което прилича просто на преяло  sarcastic sarcastic Доста седмици трябваше да минат при мен за да ми проличи. Но скоро и твоето коремче ще порасне изведнъж, ще видиш  smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #27 -: август 19, 2010, 14:20:41 »

И при нас няма фетална-нефетална  good Т.е. има само фетална, от която снимките са по-ясни в сравнение с обикновения ехограф и това било разликата, доколкото разбрах от момичетата  pardon
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 19, 2010, 15:33:24 »

   Здравейте мамчета  blum. Днес ми се случи нещо сранно, т.е. не съм много сигурна, но мисля че най - накрая усетих онези балончета в комчета. Дано да са те. Найстина ми се иска вече, защото взех да се притеснявам, че нищо не усещам, а всички момичета който са около моята седмица от доста време ги гъделичкат коремчетата отвътре.  pardon
  Додо, коремчето ти е страхотно! Скоро ще стане и по - голямо.  good
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 19, 2010, 15:55:55 »

mum,прекрасна си!По-често да те снима сестричката,че да ти се радваме и ние! give_rose

Поздравления за балончетата-сигурна съм,че е точно това. good
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines