Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 12:35:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на evane - 05.09.2010  (Прочетена 22965 пъти)
 
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: септември 09, 2010, 15:53:30 »

пак събличане, пак обличане... зълвата слиза да сложи панделка на колата, всички с нея, кума щрака с апарата... младоженеца се облича наистина за 5 мин, аз замалко да забравя да си сложа бижутата хахаха, измъкваме се, а той мярка едно листче с името на кума - кутийката за халките, замалко да я оставим... вече сме на вратата и - греда - не може да си върже вратовръзката хахаха, опитва баща му - ръцете ми се вързаха, не мога... слизаме, качваме се на колата (много хубава), плискат ни вода, а съседите поздравяват...
през целия път се смеем и всеки се опитва да оправи тая вратовръзка (кумата беше най - близо), звъним на един приятел да ни чака встрани от ритуалната - той може всичко, вкл двоен уиндзорски възел ххаха
слизаме, а на мен ми беше толкова хубаво, като цъфнах в една усмивка - събрали се всичките ми най - любими хора, всички усмихнати и много красиви...
пред ритуалната ни чакаше фотограгката, много ни хареса - за пръв път виждала такава булка, много беше готина
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: септември 10, 2010, 09:25:50 »

посрещнаха ни двама от любимите ни приятели... и като разцъфтях в една усмивка... откъде се появи не знам - през цялото време в ритуалната ми беше смешно, всъщност до другата сутрин... пръстенът ми влезе до половината, та се наложи да помагам, вдигнахме си наздраве с шампанското - подарък от любимата ми френдка, мартини, с дъх на ягоди (цяла вечер си го пих Wink) младоженецът беше по - притеснен от мен, не знам защо  gape
снимки снимки и после пред черквата - там трябваше да изчакаме предишна сватба. ритуалът беше много хубав, не знаех че имаме църковен хор  Bravo поповете ни дадоха наставления как да се грижим за бъдещото семейство, да пазим любовта си... там се просълзих, за малко да ревна, но се сдържах. фотографката каза, че службата била по - различна, по - "лична" ... пуснах една - две шефички пред поповете, да видят, че не ми е притеснено  blush
такааа... после - баавно към ресторанта. оказа се, че предишната сватба е закъсняла, та пихме по едно кафенце. милена (фото) искаше да ме снима - градината на кафето е много хубава - правихме снимки, ама малко - десетина сигурно. аз й казах, че не искаме фотосесия - не ми харесват много много, някакси извадени от събитието, изкуствени пози... освен ако не е на фона на 100те кули на прага де  smoke
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: септември 10, 2010, 10:39:20 »

гледах снимки от ритуалната - всички са едни усмихнати, а милата ми баба, реве та реве  give_rose много хубав контраст...
ресторанта... украсата я бяхме подготвили и закарали предварително - сферички за цветята, едни цилиндри със стъклени камъчета и свещи. начинът, по който се пречупва светлината на мен ми напомня на морската лунна пътека - имам снимки от морето, ще ви я покажа. бяха намалили осветлението в ресторанта и свещите стояха добре. френдката ми мина през нас да вземе цветята - предварително бях направила букетчетата и я чакаха във вазички. беше украсила великолепно, дано Милена да е снимала, че на моя апарат я няма - семпла, романтична украса, в същото време е ефектна (като повечето неща, които си правя хахаха  Girl_hide blush)
на ритуала ритнах менчето към фотографката и я окъпах цялата, добре че не се разсърди smile
кумата ни беше подготвила страхотна реч - чакам да ми я даде написана, че имам идея  Wink поздрави ни с love song на cure, да слушаме текста... после се почнаха едни танци, нямахме възможност изобщо да седнем... DJ се справи много добре, пускаше нашите песни, от него - само хората (така се бяхме разбрали). поднесоха вечерята и седнах да си почина (и похапна съответно  blush) и почна por una cabeza - такова танго напрвихмеее - и сега като си спомня ми става смешно - нали знаете колко сериозен танц е тангото, каква страст лъха от него. младоженецът танцуваше много стегнато, а аз - с хапка пилешко в устата и ми смешнооо. ама като се развъртяхме насам - натам, моята рокля така красиво се развява... накрая завършваме с едно накланяне и целувка, залетя ми естествено, но не беше смърноопасно и реших да не кашлям
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: септември 10, 2010, 13:28:27 »

да приключвам романа Wink
в ресторанта останахме малко след 12,30, повече не можеше, взехме си алкохол и една от тортичките, и заедно с кумовете, брат ми и двама приятели стояхме на сладки приказки до 4-5 сутринта вкъщи. понеже не бях пила изобщо  blush, закарах кумовете, после и приятелите до софия, направиха ни кафе и сладки... абе беше много сладко. като се прибрахме, спахме само два часа - и хайде пак навън... така мина моят сватбен ден.
с колкото от гостите говорихме - всички казаха, че са изкарали много добре, не са усетили кога е минало smile това е гоелмият плюс на малките сватби - гостите са ни все много близки хора
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: септември 10, 2010, 22:00:04 »

честито evane,
много семейно щастие ви пожелавам!!!  heart
как успях да я изпусна аз твоята темичка  pardon не ми стана ясно... но нищо,  изчетох всичко на един дъх
от разказа ти си личи че сватбата е минала доста динамично, и определено още те държи емоцията, от разказа ти лъха щастие , остава да ни покажеш и малко снимки, за да се потопим напълно в вашия ден.
ЧЕСТИТО отново!!!!
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: септември 11, 2010, 11:44:26 »

благодаря ти, миличка  Bravo
нещо се подмотавам със снимките, че трябва да ги обработвам  blush а пък се сдобих със страхотна шевна машина и нямам търпение да започвам да шия ...
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: септември 14, 2010, 10:46:00 »

ето снимки от приятели


* kamen_brqg_024.jpg (36.28 KB, 448x336 - видяно 284 пъти.)
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: септември 14, 2010, 10:49:46 »

smile


* kamen_brqg_016.jpg (41.2 KB, 297x448 - видяно 320 пъти.)
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: септември 14, 2010, 10:53:08 »

това бяха кумувете - много са лъчезарни и двамата...
мама Wink



* kamen_brqg_017.jpg (33.89 KB, 211x448 - видяно 304 пъти.)
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: септември 14, 2010, 13:33:37 »

... пръстенът ми влезе до половината, та се наложи да помагам......младоженецът беше по - притеснен от мен, не знам защо ...... gape

И ние имахме такава ситуация, но с халката на милото. Той се ухилил до уши и ми шепти да не се отказвам, че тъкмо започнала да влиза funnytooth Очудващо и аз самата бях ужасно спокойно, а той милия като се притесни изведнъж, та чак след ритуалите се отпусна. pardon

Роклята ти е страхотна! Мога само да те поздравя за избора. Ако не беше казала, че е "поправяна" с брошка, изобщо нямаше да разбера.

Пожелавам ви много вълнуващ и емоционален семеен живот, като разкачето ти за сватбения ден! Определено ми повдигна настроението! И да си кажа, че чакам още снимки. blum
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: септември 21, 2010, 14:39:44 »

утре ще взема снимките от фотографката, и дано ме пусне тоя мързел, та да кача нещо - като чета какво съм обещала, срам ме хваща  blush
целувки на всички красиви и щастливи бъдещи и настоящи булки smile
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: септември 23, 2010, 14:09:05 »

evane, благодаря ти за милите пожелания, бих искала да отправя и моите към вас! Бъдете винаги влюбени мили младоженци! Ти си била много красива и нежна булка, красота в истинския смисъл на думата, без това да е комплимент!  give_rose
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #72 -: октомври 05, 2010, 16:18:13 »

 Честита месечинка  smile Нека винаги сте така ведри и лъчезарни-да правите слънчев и прекрасен живота и любовта си  smile
                   
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: октомври 05, 2010, 17:26:08 »

ЧЕСТИТО 1-во МЕСЕЧЕ!  give_rose
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: октомври 06, 2010, 08:53:17 »

Честита първа месечинка и от мен, желая ви дълъг и щастлив семеен живот  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines