Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 19:24:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на reni_vn - 04.09.2010  (Прочетена 22268 пъти)
 
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #45 -: септември 01, 2010, 14:10:17 »

Аз търсих дълго време песен , която хем да ме грабне , хем не исках да е тип масова песен , която всички знаят наизуст. Абе с две думи исках нещо различно. Така попаднах на Лаура Пусини (дано така се пише на бг). Много ми допаднаха песните й , леко лирични и меланхолични.Мъжа ми разбира се не одобри. Ди джея ни предложи и той няколко песни и просто в последния ден я решихме нашата песен. Хубава е , но е пак тип масова , а аз исках да избягам именно от това.
Забравих да кажа , че ние си имаме песен от деня , в който се запознахме , но тя е чалга и текста й е малко неподходящ , защото се пее за отминала любов smile. Така или иначе забелязах ,че когато търсиш нещо буквално на сила то не се намира. Песента трябва да те грабне от първия път и да си кажеш : да това е нашата/моята песен smile.
« Последна редакция: септември 01, 2010, 14:13:30 от red_roses » Активен
reni_vn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


Булчица


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: септември 01, 2010, 14:31:10 »

Тази вечер ще ги предложа на моя мъж, а той вече ако не хареса нищо..ще избера сама..а на мен всичките ми харесват...

Прееди малко си взех жартиера..много е сладък... Сега отивам да търся бонбонки за късметчетата..че нали реших сама да ги правя... мисля да сложа малко ориз вътре..и да няма стотинка..че много мръзно ми изглежда... smile
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: септември 01, 2010, 22:59:20 »

За песента - трябва да е някоя, която да ви накара да настръхвате. От изброените определено с най-голям заряд според мен са Is it love /уникална!/, Scorpions - You and I и Richard Marx -  Now and Forever. Нашата беше световно неизвестна/даже сега ми даде идея да си я кача в темата:)/, но щом ми я пусна мъжа ми настръхнах и я избрахме единодушно, беше страшно романтично да танцуваме на нея...Сигнал и Лодка ли е любовта е невероятна също, техните песни са ми много въздействащи... Но всеки има толкова различен музикален вкус - важното е да ви въздейства много силно!!! Имам предложение - купете си вино и изсушайте всички песни-кандидати...smile и ще усетите много точно коя е вашата песен smile
А за роклята...страхотно е, че си се почувствала най-красивата - значи е ТЯ - ТВОЯТА РОКЛЯ:)
« Последна редакция: септември 01, 2010, 23:05:15 от Milataaa » Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #48 -: септември 04, 2010, 08:55:58 »

Рени , мила , ето , че дойде и Вашият ден! Пожелавам ви и на двамата да изживеете най - романтичната , най - прекрасната сватба! Да сте много спокойни , за да можете да попиете всяка секунда от този ден и в душите ви да се запечатат най - незабравимите спомени. Ще бъдеш много красива , нямам търпение после да покажеш снимки! Наздраве за младото семейство , след има  няма 5 часа ще си официално омъжена жена! Бъдете много щастливи give_rose!
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: септември 04, 2010, 11:01:59 »

  Сватбаааа weddingday wedding
Ирка, честит сватбен ден!!!  Пожелавам ви да бъдете винаги един до друг - обичащи и подкрепящи се, бъдете едно цяло. След толкова дълги подготовки вашия ден, нека той бъде една незабравима приказка, празник на любовта ви.

Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: септември 05, 2010, 09:29:36 »

Честито младо семейство !!!!
Бъдете мнооогооо щастливи, обичайте се и се подкрепяйте, създайте уютен дом, в който да растат здрави и щастливи децата ви и нека любовта да ви съпътства през целия ви живот!
ГОРЧИВО!
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: септември 05, 2010, 10:52:42 »

Честито и от мен!!! Бъдете влюбени един в друг до дълбоки старини!


* zvatbalila22.jpg (13.73 KB, 239x219 - видяно 2666 пъти.)
Активен
reni_vn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


Булчица


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: септември 07, 2010, 13:22:35 »

Здравейте момичета,

Благодаря ви за милите пожелания. Тъкмо се върнахме от двудневна почивка и ще почна да разказвам..но първо да си събера мислите. Целувам ви за сега smile
Активен
Trubadura
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: септември 07, 2010, 13:36:43 »

Поздравления и от мен, reni_vn!

Бъдете много щастливи и винаги се усмихвайте!

Надявам се, че денят е бил невероятен, изпълнен с много красота и настроение!
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: септември 07, 2010, 15:19:40 »

честито, миличка  give_rose
бъдете много влюбени и щастливи, завинаги
търпеливо ще чакам снимки и разказ, че знам какво ти е - аз още не мога да се наспя, като се замисля за последните 72 часа имам 10 часа сън?!?! не мога да спя от вълнение...
Активен
reni_vn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


Булчица


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: септември 08, 2010, 15:14:46 »

Здравейте на всички, успях да си посъбера мислите и мисля да започна с моя разказ smile

В събота сутринта (04.09.10) станах към 8 а.м... не бях спала от вълнение или по-точно се будех на всеки половин час, за да не се успа..smile Майка ми беше купила закуска..и тъй като от много булки знам, че трябва да хапна..се мобилизирах и изядох една форнета smile.. Пихме кафе със сестра ми и една нейна приятелка, след което се изкъпахме и отидохме 3те на фризьор..До тук добре--бях доста спокойна, чак аз се зачудих. Прическата ми стана доста бързо..и около 11.30 си бях в нас, започваща да придобивам вид на бъдеща булка. Гримьорката ми дойде ( една от шаферките), оправи първо майка ми..после и мен. Дойде фотографа, който ни правеше между другото всякакви снимки. Аз бях спокойна тъй като всичко вървеше по план..украсата у дома беше страхотна ---благодаря на Денито за което,кетъринг имахме и бяхме готови. Времето започна да напредва, а при мен имаше една шаферка и две саученички----доста недостатъчни за спиране на бъдещия ми мъж... Чухме клаксоните, че вече са пред блока... Просто изтръпнах....почнах да се нервирам облякох си роклята за около 10 сек, сложих бижутата и почнах да чакам...е това беше много страшно..не съм се чувствала така никога--ще ме хареса ли..няма ли.. Бях страшно уплашена. В същия момент се изсипаха около 10на приятелки, които ме пазеха и се успокоих..слава богу smile..Влезе той на прага на вратата, но те не го пускат...а го карат да обещава разни неща/а нашия се пазари с тях../ беше много смешно. Накрая дойде, разбули ме, целуна ме и разбира се ми каза колко съм красива smile.. До тук добре и в един момент.....
Слизаме по стълбите и в хола какво да видя--имаше сигурно около 50 човека, толкова се шашнах, бях се вцепенила..дори нямах чаша за наздравиците..Както и да е ..видяхме се  с които можахме, направихме си малко снимки, посмяхме се.. и към 14.20 трягнахме от нас. Баща ми ме изведе с бяла кърпа, както си му е реда и ме предаде на бъдещия мъж. Извихме едно голямо хоро пред нашия блок и след 5 мин тръгнахме с колата към Ритуалната зала... В колата бях спокойна, но като стигнахме ..леле трепереха ми ръцете от вълнение. Всичко беше като на сън, все едно не се случваше с мен...
Извикаха ни поименно и какво се оказва..моят мъж си забравил личната карта(тогава ми идеше да го убияя, защото това го бях сънувала)...хайде бързо отидоха и я взеха.и продължихме ритуала..Всичко беше толкова хубаво, имаше много хора, които не спираха да ни повтарят колко сме красиви и да бъдем щастливи. Ритуалът беше много приятен, до някъде забавен...единствено не смеех да погледна родителите си, които знаех, че ще са насълзени, а не исках точно тогава да се разплача.. Всичко беше прекрасно.
Излязохме от залата всички ръкопляскаха по стълбите, правихме снимки и тръгнахме към Манастира на Дружба. Там имаше сватба преди на си трябваше да изчакаме. Дойде Денито и направи невероятна украса на двора, всичко беше изпипано smile Попът беше много забавен, ритуалът не беше тежък и всички останаха много доволни....


За сега е това, за да не спамя много, по-късно ще пиша още
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: септември 08, 2010, 20:51:44 »

Ех, много красиви вълнения, чакаме още smile
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: септември 09, 2010, 08:48:35 »

е как ще спамиш собствената си тема , нали е затова да споделиш емоциите си от деня, който по разказа ти разбирам, че наистина е бил вълшебен. видях и колко красива булка си била , много нежна и стилна сватба. Поздравления!  обичайте се и запазете завинаги тръпката от сватбения ден!
Активен
reni_vn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


Булчица


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: септември 09, 2010, 16:34:23 »

Благодаря ви, а сега да продължа разказа smile.......

След ритуала в цървичката, отидохме с кумовете и шаферките да направим малко снимки на Сириус ..
Към 18.40 бяхме пред Димят, а там ни чакаха 4 момичета, държащи много цикламени балони срещу нас, а приятелите им фоерверки. Гръмнаха ги и ни дадоха балоните да ги пуснем във въздуха, беше много красиво.. Качихме се в ресторанта, където на входа приехме подаръци и поздравления от всички гости и те се настаниха по масите. Ние с кумовете се качихме до стаята да си поемем дъх и слязохме после за посрещане в ресторанта. Там всичко беше  чудесно, свекърва ми ни захрани, каза много мили думи : " Ирина беше най-приятната изненада, която синът ми е поднасял някога.." Толкова беше мила, и успя да ме разчувства. Илиян ме вдигна на въце и ме понесе към нашата маса, която беше много красива:) И от там се започнаха едни наздравици, кумът си поднесе речта, доста се прутесни милия, но каквото и да беше казал, щеше да ни хареса и зарадва. После беше нашият първи танц, този на кумовете...Друснахме едно хоро както подобава...Всички много се забавляваха. В един момент ни поднесоха изненада, нашите майки бяха направили на видеостената като слайдшоу историята ни...Със бебешки снимки, с нашето запознанство с екскурзии...абе беше невероятно..После кумата ни изненада и ни подари табелката на нашия нов дом " Семейство Ирина и Илиян Иванови"--беше страхотно. След всичко това Ди Джеят ( Черкезов) ни поднесе подарък 2 дечица, които пяха песни, танцуваха, направиха голямо шоу на гостите..искрено се забавлявахме.... И в един момент.....
След едно хоро, като ме свиха гърдите --не мога да си поема въздух...изиграхме 2 игри с обувките и пукахме балони с обещания...И реших, че не мога повее, отидохме до рецепция с моите родители и извикаха линейка.. След около 30мин дойде ..лекарката ми би урбазон в дупето..и се оказа, че съм направила бронхит(това става около 22-23 часа)... вурнах се в ресторанта вече пообекчена, не трябваше много да танцувам.. Разрязахме тортата, пооклепахме се както трябва, хвърлях букета, Илиян ми свали жартиера...а аз си бях изкарала на покъз целия крак..беше много смешно.. Като се посъвзех с дишане и т.н. трябваше да изпея една песен на Илиян( в балоните с обещанията имаше такова, че трябва на сватбата да му пея)...сетих се за Without you ...изпях я цялата на един дъх...е вярно, че беше малко фалшиво, но всички търпеливо ме изчакаха да свърша, радваха ми се  много за смелостта..и към 2.30 почнах да увяхвам..бях много изморена и към 3 часа си легнахме...След това имаше и първа брачна нощ(която мислех, че няма да се състои)...но няма да влизам в подробности...smile
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #59 -: септември 09, 2010, 16:45:43 »

Reni_vn честито Bravo Пожелавам ви да сти много щастливи заедно и да ви се случват само хубави събития.

чакаме да видим снимки ако може:)
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines