Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 17:17:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на reni_vn - 04.09.2010  (Прочетена 20802 пъти)
 
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« -: август 06, 2010, 09:22:13 »

Ето още една булчица, до чиято сватба остава по-малко от месец.

Хайде Рени, разказвай докъде стигна , сподели с нас радостта от подготовката, а ние ще помагаме с каквото можем.

Пожелавам ти прекрасен предсватбен месец smile
« Последна редакция: август 06, 2010, 10:22:44 от vilenceto » Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 06, 2010, 10:05:07 »

Честита темичка!
Да я напълниш с много положителни емоции, снимки и разкази!

Я да ти се накарам - Защо не идваш на срещите вече? beating
Активен
reni_vn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


Булчица


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 06, 2010, 16:41:44 »

Здравейте и в тази темичка, изключително съм поласкана, че и аз имам такава:)
Ще почна да разказвам, само да си събера мислите,
Lionelsa,  за последната среща не съм видяла въобще, Дидинка ми беше написала във ФБ..ама го видях късно sad

Момичета, днес реших, че ще имам още една рокля(освен булчинската) за по-късно, тъй като светът на сватбата е лилаво(всички нюанси) и шаферките са в такива рокли, моята ще бъде в свят пепел от люляк(естествена коприна шифон и сатен)..стои страхотно, утре с шивачката ще измислим модела и като се спрем на нещо, ще кача снимки smile Дано да стане добре(за първи път ще си шия нещо).
Утре трябва да си дам булчинската рокля за корекция(в ателието на Холидей Сона), знаете ли къде се намира?

Целувки от мен за сега
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 06, 2010, 17:00:25 »

Иркааа, честита темичка. Много, много спокойствие през оставащите няколко седмици и само прекрасни емоции по подготовката.
Хайде събирай си мислите и започвай с разказите и снимките  girl_wink

Идеята ти за втора рокля е много добра, но ако след ресторанта ще ходите някъде. Иначе лично мое мнение е, че времето на тържеството минава толкова неусетно и вие сте център на внимание във всеки един момент и някакси не остава време да си сменяш тоалетите.

Ателието на Холидей Сона е на ул. Цимерман 3 или по точно като тръгнеш от Червения в посока Чатаджа втората пресечка в ляво.
Активен
reni_vn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


Булчица


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 06, 2010, 17:09:45 »

Роси, и аз си мислех, че няма да имам време, но предвид обстоятелствата, че обувките ми са много високи и роклята е до земята...някакси не си представям цяла вечер да танцувам така.. все ще мога кам 22 часа примерно да се кача и преоблека..поне се надявам smile

Благодаря ти за информацията за ателието..дано и това с корекциите стане бързо...само да не ме мотаят..че хиляда други неща са ми на главата sad
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 06, 2010, 20:32:06 »

Честита темичка и поздравления за цвета на сватбата!!! Това е моят най-любим цвят след пепел от рози Bravo Даже много съжалявам, че при нас обстановката не го позволява. Така че, убедена съм, че като атмосфера и обстановка ще е страхотно красиво, а и за втората рокля е супер идея!!!
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 07, 2010, 17:46:00 »

честита темичка  give_rose
ще следя докъде си с подготовката, най - редовно
аз много харесвам лилаво, точно люляково, но от светлия люляк. сигурно си избрала вече модела, но ако не си, на колелото на 5-цата в сф има един магазин с френски рокли, страхотни са! ако нищо не се получи с моята сватбена рокля съм решила да си купя една бяла или екрю от там, просто са прекрасни, а и са около 200лв. шивачката няма да ти вземе по - малко  Wink

Активен
reni_vn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


Булчица


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 08, 2010, 16:18:20 »

Благодаря момичета, че наглеждате и моята темичка. Моделът съм го избрала, плата е страхотен, а шивачката ще ми вземе не повече от 80 лв... за сега е това от мен..тези дни не съм подготвяла нищо ново, но скоро ми предстоят срещи с ди джея и водещия да видим каква програма ще направим. Стискайте палци всичко да е ок smile
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #8 -: август 09, 2010, 08:54:07 »

Иринка , с нетърпение ще следя темичката ти! Ще бъдеш много красива булка give_rose.
Активен
reni_vn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


Булчица


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 09, 2010, 13:37:28 »

red_roses, дано да бъда и спокойна булка smile Много целувки от мен
Активен
reni_vn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


Булчица


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 16, 2010, 19:51:54 »

Здравейте отново,

Днес си взехме чашите най-после..много са хубави
Отидохме да вземем още една риза за младоженеца..уж я хареса,а сега вика че не била достатъчно вталена...само ме ядосва...Но пък аз му казах-избра си я-ще я носиш.. Само моя мъж ли ме ядосва..МОля ви успокойте ме, че ще го набия вече sadsad
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 16, 2010, 19:57:15 »

Аз мога най-бързо да те успокоя:) Днес моят бъдещ мъж ходи да си избира модел за костюм да му го шият - сватбата е тази неделя:))) Как звучи и даже не пожела да излезем заедно да изберем нещо, с което да изглеждаме съчетани:)И сега даже не знам как ще изглежда и дали ще си подхождаме, а и да не говоря, че няма време:))))Така че...не се ядосвай, а и съм сигурна, че той ще размисли за ризата:)Все си казвам, че такива дребни неща не трябва да ни развалят празника:)
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #12 -: август 17, 2010, 08:07:50 »

Аз на моя мъж му повтарях някъде месеци преди сватбата още да ходи да си търси костюм и всичко останало . Е , взе си го април по мое настояване , но вратовръзка , игла и копчета за ръкавели си взе деня  преди сватбата , защото много го мързеше да излезе smile. Всички са така Ирка не се притеснявай. Аз изобщо не съм си го слагала на сърце .
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #13 -: август 17, 2010, 09:11:38 »

 Рени, досега не съм се включвала в твоята темичка  smile Изключително нежен цвят си избрала за сватбата ви   good  Няма да се ядосваш за нищо  Wink Със сигурност в момента ти е адски напрегнато и изнервено, но няма страшно. Всичко ще се подреди. Включително и за младоженеца  Wink
 Мила Рени, все пак това е и негов ден, а и той е голям мъж  Wink Нека се справи сам с отговорната задача. Аз на моя бъдещ младоженец му казах, че и в ярко розов костюм да дойде, пак ще си го взема. Нека е щастлив само. А твоята задача е ти да си красива и усмихната. Нека бъдем честни-на сватбите винаги повече се гледа булката  Wink
Активен
reni_vn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


Булчица


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 17, 2010, 12:33:09 »

Здравейте мили приятелки,

Благодаря ви за подкрепата:)smile

Милата, ако моят мъж беше оставил костюма за последната седмица, сигурно щях да умра от притеснение. Свалям ти шапка за спокойствието smile Сигурна съм, че в крайна сметка ще сте много хубави и ще стоите страхотно един до друг smile
red_roses, Ще послушам съвета ти да не си го слагам на сърце, важното е, че днес му поставих задача да направи среща с Диджея и водещия, за да можем всички заедно да измислим програмата smile

Мишел, много мили думи smile Пожелавам ви на сватбения си ден да сте най-спокойните и най-щастливи хора на света smilesmile

П.С. Днес отиваме с кумата да си давам роклята за корекции, милата ми тя каза, че иска да дойде с мен, за да ме види още сега в роклята, за да не плаче на сватбата... Ох...а като знам повечето какви са ми ревли...как ще се сдържа и аз--незнам.. Аз съм от мноооогоо чувствителните хора...

Вие как се справяте??????
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines