Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 12:02:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета" АПРИЛ-МАЙ-ЮНИ 2011  (Прочетена 113596 пъти)
 
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: март 11, 2011, 10:57:03 »

bejkite аз ходих на лекции за бременни и съм моного доволна от тях . Малко раничко се записах бях още в 4 месец .....може би трябваше да го направя ейй сега но няма нищо  smile
 А тносно чакане на опашки -наистина малко хора се съобразяват .....преди седмица -две ми се наложи да чакам на една доста дълга опашка и чак ми стана неудобно че всички ми дадоха преднина .....някак си не съм свикнала  smile   А онзи ден се качих на рейс което рядко ми се налага и бях с още една бременна ....и беше ужасно ..всеки се бута
Като чета как вече  всички купувате разни неща ми се иска да хукна към магазините  smile все си мисля че ми е раничко
Nastiq ще чакаме да покажеш покупките за вашия бебчо  give_rose give_rose give_rose
Днес времето е много приятно .......да се възползваме за малко разходи  give_rose give_rose give_rose
Активен
milish
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #451 -: март 11, 2011, 16:24:44 »

Днес ми дойде легълцето  yahoo
и си имам датичка за секциото  Bravo
Много съм щастлива
Активен
Nastiq
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


Бъдещо мамче :)


« Отговор #452 -: март 11, 2011, 17:48:18 »

milish честито за креватчето  give_rose
Ако не е тайна на коя дата ще е секциото?
Активен
milish
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #453 -: март 11, 2011, 21:24:46 »

Не е тайна 27,04
Активен
Nastiq
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


Бъдещо мамче :)


« Отговор #454 -: март 11, 2011, 21:52:47 »

Ами то почти не остана  good
Стискам палци всичко да е наред и на 27-ми да гушкаш едно малко и сладко бебче  Baby
Активен
milish
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #455 -: март 12, 2011, 20:25:51 »

Ами то почти не остана  good
Стискам палци всичко да е наред и на 27-ми да гушкаш едно малко и сладко бебче  Baby
Благодаря ти и аз вече съм нетърпелива  Wink
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: март 13, 2011, 09:55:37 »

Здравейте на всички smile Аз в Петък бях на консултация.Кръвното ми е 60 на 90,килцата са +,а на бебето пулса е 152 удара в минута smile Пуснаха ми изследвания за кръв и урина и това е smile Сега на 22 или 23 ще се гледаме на видеозон. Girl_hide good
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: март 14, 2011, 09:51:28 »

milish честито за легалцето и със здраве да си го ползвате. И аз се присъединявам към палците на 27 всичко да е наред и да се радвате взаимно с малкия бебок  good

carlyangel радвам се, че всичко е наред, а  ако все още не си казала и продалжаваш да седиш права казвай и ти пращам мойто мъж. Много му знае устата, миналата седмица бяхме да си взема книжката от КАТ и една опашка от мъже и никой естествено не забелязва  pleasantry пък и аз несъм от итя дето ще го натъртват и си седя мирно и си чакам. Обаче милото като отвори тая ми ти уста и за две минути си взех книжката. Така че както и момичетата са ти казали понякога докато сам не си кажеш другите ще се възползват  pardon

Ние сме много подвижни, мирна не седи, а на консултация сме чак на 28.

Цунки на всички ви  smile

Активен
maia_svet
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 275



Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: март 14, 2011, 15:29:57 »

здравейте момичета,не съм влизала отдавна тук и не съм писала защото ми е много трудно да вляза или не ми зарежда или зарежда много бавно и аз се отказвам .
Надявам се всичко при вас да е добре и да се приготвяте за малките сладурчета .
Ще се опитам да ви изчета и да пиша по късно ако пак нещо не се прецака с този форум.
Лека от мен за сега . 
Активен
bejkite
Сватбар
***
Публикации: 252



Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: март 16, 2011, 12:57:09 »

Здравейте момичета, виждам затишие в темичката и реших да ви се оплача  cray
В събота ми излезе хемороид (никога не съм имала преди; казват, че е от тежеста на бебето и притискане на кръвоносни съдове). В неделя ноща ми го срязаха, защото се беше превърнал в тромб. И в понеделник сутринта пак го имах  huhhuh.gif
Сега лежа и правя компреси. Чакаме да видим на къде ще се развие  cray
Частният лекар, при който ходих вчера казва, че до петък ако не ми мине е добре да ми го отреже. Но на него му е лесно  huhhuh.gif
И така ...
Беб рита милият  heart, което много ме успокоява и си лежа с поносими болки за момента nea

Мilish, скоро ще дойде 27.04 и ще гушкаш прекрасно бебче  Momy

Поздрави на всички!




 
« Последна редакция: март 16, 2011, 13:00:53 от bejkite » Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: март 16, 2011, 13:48:42 »

bejkite,много съжелявам,че ти е дошло такова чудо до главата.Дано да се оправиш.Кака ми също имаше проблеми от този сорт,но всичко се оправи.В днешно време тези операции са безкръвни и почти безболезнени,така че горе главата  good.Аз съм с хронична констипация,която изненадващо с напредването на бременноста се оправи  huhhuh.gif В началото беше по-зле,а сега си ходя нормално.
В момента мога да се оплача единствено от краката си и от чувството на тежест,което ме уморява много  nea След 2 часа навън се чувствам капнала,а краката ми започват да тежат и да ме болят. angry Как ще се издържи до Юни не знам  girl_impossible crazy
Милиш,скоро ще хвърлиш товара smile  girl_wink,то не остана при теб.До някъде ти завиждам  pardon blush
Бебчето става все по-активно и вече почти няма паузи между ританията и мърданията.Понякога имам чувството,че хълца,понеже движенията са резки и бързи,точно като хълцане. pardon blum
Сега на дневен ред идва въпросът,какво аджаба,да обличам с това затопляне  huhhuh.gif От миналата година не ми става нищо и сега ще трябва да си купя 1 панталон и някаква жилетка за замазване на положението.. Wink
За бебето сме осигурили за сега креватчето,което е от тези разтегаемите.Дадоха ни го кумовете. good Майка ми каза,че ще се погрижи за всички дрешки,които ще ни трябват на първо време,а бабите ми чакат инструкции какво точно да вземат.Сестра ми и тя подпитва smile
Май за свекито и КО. не остана какво да купуват,ама те не са и питали  pardon NO
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: март 16, 2011, 14:02:03 »

bejkite, мила дано по-бързо се оправиш,че лоша работа са тия хемороиди.Моите оплаквания се стичат единствено до кистата на опашката, която си я нося вече почети 3 год. и  все не мога да се наканя да я махна  blush .carlyangel, това питане с дрехите и аз го имах, набавих си два спортни анцунга с големи памучни колани, но не от бременнските магазини, добре,че модата сега е в крак с нас и си ги нося до сега.А по на татък като се постопли слагаш една рокличка и няма д аго мислиш  blum
 Иначе тази вечер усетих едни спазми, като,че ха и да ми дойде цикъла, след това спря и почна кръста, но и това беше за около 10мин.После всичко отмина, дали вече организма се подготвя за родилният процес.Мами да ви кажа чесно имам усещането,че бебчо ще дойде по рано от термина си   - 3 Април, живот и здраве.Така или иначе вече всичко му е накупено на детето, само ни остава очакването кога ще реши да излезе.Това е за сега от нас утре мисля да отида да ми мерят тоновете и ще дма повече инфо какво са ми казали.До утре мамите и целувки  give_rose
Активен
cRy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 74



« Отговор #462 -: март 16, 2011, 17:18:56 »

carlyangel, току що влизам от обиколка по магазините-няма НИЩО за бременни?! просто не знам какво се очаква от нас, да ходим като торбалани ли, не знам  angry
не стига че с тези килца отгоре, ами няма и никаква дреха с която да си приповдигнем самочувствието!!!
аз просто не знам.......панталони и поли горе долу има, но за блузи да не говорим!
ядосана съм и не знам и аз какво ще нося до юни месец  cray
Активен
Little flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192



Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: март 16, 2011, 22:18:11 »

Привет, момичета! Аз скоро май не съм се разписвала, та да поправя грешката.  smile
Bejkite, много неприятна ситуация... искрено ти пожелавам скоро да се оправиш и повече да няма подобни проблеми!!!
cRy, спокойно, дрехи има  Wink може да ми се смеете, но на мен почти всички "бременни" дрешки са ми от любимите ми магазини second hand. Намирала съм си страхотни, почти нови неща, и си ги нося с кеф. Пък сега като се затопли, слагайте си от по-летните роклички, те и без това са по-свободни. Или тип туника, с висока талия.
Аз да се похваля, преди 2 дни ми започна 45 дневния болничен, и се засилих да пазарувам и да си отмятам задачките една по една. Ей, ама много е готино да не трябва да се бутам по градския транспорт, да мога да обикалям по магазините и да избирам неща за бебо, да си подреждам малко по малко къщата... Вече съм отметнала почти половината неща от списъка за пазаруване, който хич не е малък; днес мъжа ми и брат ми направиха разместване у нас, и вече има място за бебешкото легло в хола - само го чакаме да дойде, и започвам с прането на дрешките и т.н. До края на седмицата ще гледам да намеря място за разните багажи при новото разпределение на мебелите, искам да отида до НОИ да си извадя ПИК код, и какво ли още не... ама ми е готино!  yahoo
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: март 17, 2011, 08:52:38 »

Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines