Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 08:41:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета" АПРИЛ-МАЙ-ЮНИ 2011  (Прочетена 113589 пъти)
 
bejkite
Сватбар
***
Публикации: 252



Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: март 08, 2011, 21:53:13 »

Честит празник на всички  give_rose

Мilish, расте бебка  Bravo
Мstoqnova, страхотни новини. Радвам се, че всичко е наред.
Little flower, много е хубаво легълцето  smile

Аз имам едни дънки за бременни и са ми страшно удобни. Първоначално и на мен ми се смъкваха. Но не бях забелязала, че имат две копчета с ластик за регулиране на широчината точно където свършва дънковият плат и започва мястото за беб.

Хубава вечер!
Активен
Vanche_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: март 08, 2011, 22:58:55 »

Честит празник и от мен!  give_rose
На мен също са ми много удобни дрехите за бременни. Но и при мен и полите и панталоните са с широк еластичен колан, някои имат най-отгоре тънък ластик, ширината на който се коригира с копчета. Но и на мен ми е най-удобно с рокля и клин. В първите месеци, докато ми ставаха все още моите дрехи си ходих с тиранти и наистина ми беше много удобно.
Киселините при мен се появяват когато хапвам сладко, но това не ми се случва много често, аз по принцип не съм по сладичкото. Но още когато разбрах, че съм бременна си реших да не съм подвластна на приказки от рода "трябва да ям за двама" или "щом ми се е прияло ще си хапна". И засега мисля, че се справям, с килограмите съм на +9, надявам се в последните месеци да не се изложа  Wink Мисля, че това е причина все още да нямам кой знае какви досадни болки, освен болките в кръста, които ме мъчат като постоя доста време на стол, но след раздвижване отминават.
Вашите бебчовци активни ли са, нашата се прави на послушна  girl_wink

Активен
milish
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #437 -: март 08, 2011, 23:22:50 »

Вашите бебчовци активни ли са, нашата се прави на послушна  girl_wink

Нашата е голям дивак рита шава хълца каквото се сетиш  danceg
Активен
Nastiq
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


Бъдещо мамче :)


« Отговор #438 -: март 09, 2011, 12:41:03 »

И нашата е много активна напоследък и все избира моментите, в които лягам да си почивам или да спя, а тя се пробужда готова за танци в корема ми  cap
А за дрехите за бременни и на мен ми са удобни, аз си взех само едни дънки, но за сметка на това имам доста туники и роклички и в съчетание с клинчетата са ми перфектни, просто ми е по-свободно с тях.
Оффффф аз викам вече да става топло и да ги хвърляме тея якета и палта, че ми омръзна от този студ. nea Иска ми се да си облека някоя лятна рокличка и сандалки и да ми е още по-свободно, дано да почне да се посгрява вече  smile
Активен
milish
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #439 -: март 09, 2011, 13:37:26 »

И нашата е много активна напоследък и все избира моментите, в които лягам да си почивам или да спя, а тя се пробужда готова за танци в корема ми  cap
А за дрехите за бременни и на мен ми са удобни, аз си взех само едни дънки, но за сметка на това имам доста туники и роклички и в съчетание с клинчетата са ми перфектни, просто ми е по-свободно с тях.
Оффффф аз викам вече да става топло и да ги хвърляме тея якета и палта, че ми омръзна от този студ. nea Иска ми се да си облека някоя лятна рокличка и сандалки и да ми е още по-свободно, дано да почне да се посгрява вече  smile
ОООО да разбира се че точно когато решиш да си почиваш тя тогава ще прави гимнастики  yahoo
Дрехите за бременни аз изкарах зимата с два гащиризона един дънков(подарък от една приятелка неин от миналата година) и един джинсов от майка ми. Тях ги нося в най-студените дни иначе и аз предпочитам туники и клинчета  girl_wink
Относно студа и на мен ми писна  tease Аз следя времето в един международен сайт и дават от утре леко по леко да се затопля и до края на другата седмижа сланчице и + 11+12 да стане. ДАНО!!!
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: март 09, 2011, 20:16:46 »

И аз да кажа,че ми писна от студа!!По принцип съм много зиморничева и направо не мога да понасям студеното време  angry Искам да става топличко,но тогава изниква въпросът как ще покажа подутите си крака на света  girl_impossible sarcastic.Да не говорим за ръцете или изобщо като цяло  blum Трябва да си взема някоя рокля с малко ръкавче,че да прикривам тлъстините.А за обувките,вече нося само спортни,понеже краката ми се подуват ужасно,а се налага да преподавам права и не мога да издържам с ботуши. nea И аз нося рокли за бременни,ама ми е студено сега,а това палто е тъй огромно,че не мога да се мръдна,когато съм с него   bad За съжаление март и април са ми най-натоварени откъм задължения и проблемите само ще се задълбочават..а така ми се иска да си поседна или да си повдигна краката.На края на деня ги чувствам като от олово от това висяне права и ходене по улиците. cray
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: март 09, 2011, 20:30:24 »

ох, момичета ама от тоя студ!Днес поне казаха, че идва Пролетта, а дано!
Днес бяхме в "Дева МАрия" да ни слушат тоновете, та точно след нас дойде една двойка и влязоха по спешност... и като излязоха и лекарката една усмихната и вика на таткото "Честито ще раждате" Ех, колко хубаво ми стана  girl_in_love щях да ревна като малко дете...Няма такава тръпка и те двамата едни щастливи...
Дойде и нашият ред, мериха ни тоновете, добри са др седмица пак така ме посъветва лекарката, понеже моят които ми води консл е в отпуска и няма кои да ме наблюдава, жената ме посъветва всяка седмица да ходя за да ме "проверява " как сме с бебчо.Това е от нас момичета ааа и да се похваля днеска колко неща накупих, мился вече да се стопирам, че да видя като се роди какво ще му е нужно.Но мисля,че на този етап с дрехите съм на 100% само матрачето да изберем и сме готови за малчо.
Активен
Little flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: март 09, 2011, 22:44:52 »

А за обувките,вече нося само спортни, понеже краката ми се подуват ужасно, а се налага да преподавам права и не мога да издържам с ботуши. nea За съжаление март и април са ми най-натоварени откъм задължения и проблемите само ще се задълбочават.. а така ми се иска да си поседна или да си повдигна краката. На края на деня ги чувствам като от олово от това висяне права и ходене по улиците. cray
Ох, това е много кофти... мен след 10-15 мин. права на спирката вече ме боли кръста, направо не те знам как издържаш! Защо трябва да преподаваш права, не може ли да се направи изключение?
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: март 09, 2011, 23:06:35 »

Little flower защото това е стаж и ни наблюдават,а мен така ми е неудобно да ги питам,а и те не ми казват нищо,въпреки,че корема ми е огромен,понеже съм нисичка и много си личи  blush Много са насъобразителни,а всички са жени  huhhuh.gif nea До края на Април просто не знам как ще издържа. girl_impossible
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: март 10, 2011, 10:21:15 »

Цитат
МСтоянова, влезнах специално да видя какво е казал доки...много се радвам за теб, а за панталоните...сложио си тиранти...много е удобно
kiss2 и аз си ви следя вас  smile А за тиранти ще пробвам  good

Цитат
И нашата е много активна напоследък и все избира моментите, в които лягам да си почивам или да спя, а тя се пробужда готова за танци в корема ми

ооооо и нашата е голяма немирница и то нощно време. Нощна птица е  tease

Мале колко напред сте с покупките, ние още нищо не сме взели  blush само гледаме и разглеждаме.

Целувки на всички къщурки и леко бременеене
Активен
Little flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192



Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: март 10, 2011, 10:47:11 »

Little flower защото това е стаж и ни наблюдават,а мен така ми е неудобно да ги питам,а и те не ми казват нищо,въпреки,че корема ми е огромен,понеже съм нисичка и много си личи  blush Много са насъобразителни,а всички са жени  huhhuh.gif nea До края на Април просто не знам как ще издържа. girl_impossible
Виж какво, вземи направо и ги питай, ако чакаш да се сетят сами... бррр.  sad
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: март 10, 2011, 11:20:22 »

Здравейте момичета  give_rose Ние вече сме 1200 грама  smile и изпреварваме с една седмицата в развитието си спрямо термина  smile   Май всички бебета много обичат като легнем да си почиваме и догава да бъдат най-активни  smile 
Имахме леки притеснения поради едно повръщане ....но се каза че е от храна ...тръпки ме побиха само като си спомних първите си месеци ....но за щастие беше само единичен случай.
Аз все още нямам подуване на краката и тайничко се надявам да се размина . Казаха ми че ходенето много помагало за това и дано наистина скоро се затопли за да може си позволим повече разходки  smile smile smile smile smile
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: март 10, 2011, 15:29:43 »

Ей, carlyangel  това със стажа мн кофти, найстина вземи си направи устата,че те няма да се сетят.Аз вчера като бях в един магазин за GSM-и ми извадиха едно детско столче да седна леле, смятай, абе то си е до хората има някои много съобразителни, но има и др които не обръщат внимание на тези неща  beating
savka, браво мамче, хубаво е,че трупаш на бебчо да бъде оформен и добре сложен като се роди.
И аз чакам с нетърпение това топло време за което обещават, да направя малко тура из Морската градина,че не остана а трябва раздвижване.
Активен
Nastiq
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


Бъдещо мамче :)


« Отговор #448 -: март 10, 2011, 19:22:51 »

carlyangel не ги чакай тях, а си питай, че ако се съобразяваме с всички.....все ще си висим прави и по опашките  beating и аз онзи ден на опашката за тока си бях седнала на една пейка и тъкмо ми дойде реда и влиза един господин, а аз с якето и не ми се вижда много, много корема и най-нахално си застана пред мен, ама и аз нахална - разкопчах якето и корема ми се подаде и му викам: "Извинете господине ама съм преди вас и чакам на пейката", а той се обърна готов за скандал и ми видя корема и се спря  blush Ако не си казваме все ще си чакаме  pardon
savka браво мамче Bravo, явно му е добре в "гарсониерката" на бебо, та да расте така  good
Днес при нас се постопли малко и хората се размърдаха и аз включително  tease и да ви се похваля купих две нови бодита на бебка, трябва и аз да почна да ги снимам и да ви ги покажа. Имам и едно лятно комплектче, което първо купих преди няколко седмици, но днес като ги видях малките, сладки дрешки и не издържах на изкушението  blush
Активен
bejkite
Сватбар
***
Публикации: 252



Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: март 10, 2011, 22:00:51 »

Carlyangel, попитай ги направо. Дали ще преподаваш изправена или седнала, не мисля, че оказва голямо значение върху възприематено от учениците. По какво преподаваш (малко лично, но ми стана истересно)?
Малко са хората, които са тактични и съобразителни, за съжаление.

Nastiq, снимай да покажеш покупките  Wink

Savka, браво за резултатите  Bravo Нашият беб го гледахме на видезон още през януари, а другият ни преглед е за април и сега като прочетох твоят пост ми стана така мило  heart

Аз вчера бях при акушерката и изследванията ми за момента са в норма. От април започвам лекции (или не знам как се казва точно) за бременни, които ще са всеки понеделик по 2 часа. Скоро ще го съобщя на шефката да я "зарадвам". Но както казва милото, ако не и харесва - болничен и готово.

Иначе и нашият беб е голям немирник  danceg и то най- вече като легна. Но днес малко се е омърлушил  sad

Галки по пупите, момичета  pqz.

Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines