Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 08:59:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета" АПРИЛ-МАЙ-ЮНИ 2011  (Прочетена 113590 пъти)
 
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 07, 2010, 18:56:23 »

Влизам да честитя на Вени,а колко много мами има вече записани в темичката!
Честито на всички момичета give_rose-с радост ще следя пролетно-лятната ви темичка!
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: септември 07, 2010, 19:18:05 »

Благодаря ти Диде, аз ще следя с интерес и вас и ще обменяме полезни съвети за бъдещите бебчовци хи-хиии yahoo
Активен
Little flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: септември 09, 2010, 21:10:00 »

Привет, момичета! Днес най-сетне си видяхме бебчето!!!  heart Прегледа мина много добре, мъжа ми се престраши да влезе в кабинета, видяхме мъничето на видеозона - 7,7 мм според лекарката, мърдаше и му тупкаше сърчицето!  Bravo Имаме си и снимка, много сме щастливи и двамата!!! Разбрахме се с лекарката да ходя при нея през месец, а да се запиша някъде другаде на ЖК. Което за мен е добре, поне ще имам 2 мнения за всичко. Обадихме се на семейството на мъжа ми и те бяха невероятно щастливи и доволни - едни честитки, едни пожелания.... еййй, хубав ден беше!
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: септември 10, 2010, 09:10:49 »

Ехее, много се радвам за вас  Little flower .Момента с гледането на сърчицето е много вълнуващ  heart , особенно щом и таткото е до теб.Дано всичко да върви по вода  give_rose

А момичета аз да ви питам как сте с кръвното налягане? Защото на мене ми е доооста ниско.50/80 Може би от там идва и постоянното гадене и отпадналост.Вие как сте и как се справяте с това?
Активен
tania_
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #19 -: септември 14, 2010, 10:12:07 »

Здравейте момичета и аз искам да се запиша тук в 5гс съм на 06.10 съма на преглед за да чуем сърчицето smile Girl_hide
Активен
milish
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #20 -: септември 14, 2010, 10:26:10 »

Здравейте аз съм вече със сакче 0.53мм  yahoo в началото на октомври съм на пак доки да се се запиша на Ж.К.

А относно ниското къвно незнам дали ти се гади от това мен също ми е кофти  bad и съм с ниско кръвно а имам приятелки които са с високо и пак им се гади явно си е нагаждане на хормони  pardon
Активен
Little flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 21, 2010, 10:11:23 »

Брей, много ни е тиха темичката  smile да взема да я размърдам. Отчет от нас: сутринта бяхме на преглед при лекаря, който за сега мисля да ми следи бремеността. Струва ми се свестен, с чувство за хумор. Малко го стреснах човека, че съм на 35 г. и с отрицателен резус фактор, та ме засили още тази седмица да си правя изследвания за антитела, кръв и урина. Предписа ми някакви витамини (Pregnacare) и но шпа за всеки случай. Хапчета... бррр! След месец пак съм на преглед. Ще мислим за БХС-то, за което аз съм супер скептична и ми се ще да си го спестя. Иначе бебчето е добре, има си сърдечна дейност, вече е 2.2 см.  Bravo Хубав ден, момичета!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #22 -: септември 21, 2010, 10:44:43 »

но шпа за всеки случай

???  crazy crazy crazy

Аз сьм на 34 и нямам гайле с бременността  good Вьзрастта нищо не значи  Wink Факторьт е притеснителен, ама не е болка за умиране. Иначе ако мога да си дам "скромното" мнение  sarcastic за БХС изчакай пьрва ехография да ти кажат каква е дебелината на вратната гьнка и прави БХС само ако има висок риск.
Активен
Little flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: септември 21, 2010, 13:34:45 »

Мерси, Ина  smile и аз мисля, че но-шпа "за всеки случай" е  crazy, ама да се радва човека. Не искам БХС, защото аборт при никакви условия няма да правя. А за резус фактура, и майка ми е с отрицателен, но не е имала проблем и при двете бременности.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 21, 2010, 13:37:54 »

То това с но-шпа то вече взе да ме дразни.Сестра ми е в 4-тия месец и пиеше но-шпа и утрогестан, за всеки случай  crazy това е глупост според мен при положение, че тя нямаше никакви, ама никакви проблеми.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #25 -: септември 21, 2010, 13:39:21 »

Оооо ако си решила да не абортираш, вьобще няма смисьл от БХС.

Нашето решение беше абсолютно сьщото, така, че мога само да те подкрепя за него. Браво !  Bravo Bravo Bravo (разбира се подообно решение е нещо строго и абсолютно лично, не сьдя никой ако е решил да прави друго).

Иначе за резус фактора така е да, може да има, може да няма проблем, но и да има медицината го контролира  Wink (тя и без друго контролира всичко)  pardon
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 22, 2010, 09:18:10 »

Ехе, радвам се,че темичката се  пораздвижи.Аз също съм с отрицателен резус фактор, а мъжо е с положителен.Четох доста по темата, но ще видим и док. какво ще каже. Пия само витамини,който док. ми предписа Mamavit.Това е от нас целувки и  леко бремнеене мами  give_rose
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: септември 23, 2010, 10:00:53 »

не се притеснявайте за отрицателния резус фактор. аз също съм с такъв. за сега правим изследвания. важно е да се каже като се влезне да се роди за да проверят веднага бебето с какъв резус фактор е и ако е с + да ни бият по една инжекция за да нямаме проблеми с втора бременност. това ми обясни моята лекарка.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 23, 2010, 10:42:48 »

Оффф аз малко нахално се цопвам тук ама тази тема е с много зантиментална стойносто за нас с Габриела  blush
Искам да пожелая на всички в нея и извън нея - здрави и красиви бебчета   baby_girl baby_boy и леки и запомнящи се само с хубаво и радост раждания  pqz
Активен
Little flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: септември 23, 2010, 11:02:15 »

Привет, дами! Сутринта бях до лабораторията за урина и кръв (цялостна кръвна картина и антитела). Много се молих за внимателна лаборантка, че хич не си падам по боцканията - и точно такава уцелих, много беше готина. Да видим какво ще кажат резултатите.  smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines