Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 23:11:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба с дъх на море- Bibilqna /05.09.2010г./  (Прочетена 11388 пъти)
 
mar_my
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« -: август 05, 2010, 11:09:02 »



Отброяваме дните и до вашата сватба. Пожелавам да бъдат изпълнени с много трепетни мигове, красиви преживявания и щастливи емоции!
Хайде, Биби,  разказвай и показвай...  smile
Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #1 -: август 05, 2010, 13:48:44 »

О, морска сватба! Страхотно, пожелавам ви много попътен вятър и без проблеми да се справите с подготовката и да осъществите мечтаната сватба!
С нетърпение чакам разкази и фотосесията на морето!  girl_wink
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 05, 2010, 14:03:24 »

Честита темичка!
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 06, 2010, 17:05:17 »

Bibilqna,честита темичка и от мен!Пожелавам ви една много красива бургаска сватба   heart
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 07, 2010, 17:47:23 »

честита темичка и от мен... заедно ще усетим магията на 05.09.2010  give_rose
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #5 -: август 08, 2010, 22:17:07 »

Mar_my  Girl_hide Girl_hide Girl_hide
въобще не бях видяла темата,  yahoo yahoo yahoo направо не можах да повярвам, потърках си очите като сякаш сънувам, ох супер съм изненада  heart heart heart
 give_rose  give_rose give_rose Благодаря на всичкиии
И аз много се вълнувам и определено ще сте от първите видели снимките, заслужавате го след всичката подкрепата, която получам от вас  kiss kiss kiss
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 09, 2010, 10:34:15 »

bibilqna, ЧЕСТИТА ТЕМИЧКА!   give_rose
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 09, 2010, 10:49:43 »

Честита темичка, bibilqna пожелавам ти една красива и незабравима сватба.... girl_wink
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 09, 2010, 12:38:45 »

Честита темичка Bibilqna, дойде и твоят ред!  give_rose Прибрахте ли се вече в България или по-късно?
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 09, 2010, 13:08:18 »

Честита темичка и от мен  give_rose
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #10 -: август 09, 2010, 15:45:42 »

Последният месец преди сватбата почна и аз луднах  yahoo yahoo yahoo
Те първа ми предстои тази седмица да си взема роклята, а другия четвъртък (19ти август) летим към Бургас. Още чакам последните покупки да пристигнат и малко по малко ме хваща паниката. Тези дни ще принтирам и номерата за масите. girl_impossible Има още какво да се желае ...
Активен
mar_my
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #11 -: август 11, 2010, 22:04:40 »

Ти отказа ли се да шиеш рокля или се влюби в някоя готова?
Биби, имате ли си перлени чашки?  give_rose
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #12 -: август 12, 2010, 08:37:11 »

Mar_my  GROAN как можах да не се похваля първо на теб .... ама забравих, то да мислех за едно нещо ...  yahoo yahoo yahoo Имаме си чашки, благодарение на една много мила и отзивчива булка - BrideToBe, която живее в САЩ. Благодарение на нея си имаме чашкиии  danceg

Ох моите проблеми с роклята нямат свършване ... щях да шие, но покрай университета и новата ми работа, нямаше как да се прибера до Бг. Затова майка ми прати пробен вариант на модела, НО ... просто такъв тип рокля не е за мен. И се почна голямото лутане, вече изгубих бройката на магазините в които съм била и роклите, които мерих. Тъкмо замислихме друг вариант с майка ми и уж намерих рокля, но това стана преди 2 седмици и нямаше как да се ушие нова, затова взех тази и сега ми я правят 3-4 размера по-малка  angry angry направо не знам какво ще излезе, хубава е роклята, но вчера се прибрах от проба и просто не е перфектната рокля ... има неща, които просто защото ми е голяма, не могат да се оправят, заради бродериите  cray cray cray Чак взех да съжалявам за решението си да я купя, но тогава като я мерих, модела беше всичко, което исках. Как може да съм толкова малка и нестандартна ...  cray В Бг за тези пари щях да си купя страхотна рокля и то направо да ми я учият по-моите размери, но късно чадо ... мандалото лопна пффф Май се примирих ... В понеделник окончателно трябва да я взема и ще видим какво ще излезе
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #13 -: август 18, 2010, 19:12:19 »

 Хей, някой забрави нда пише тук  Wink Докъде стигна малката русалка с приготовленията за своята морска сватба?
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #14 -: август 23, 2010, 20:57:09 »

 Wink Ето ме отново ...  Yes Изгубих се из Европа и България момичета хихихии. Пътувахме преди 4 дни за България (на 19ти Август)  pardon. Кацнахме вечерта в Бургас. На 20ти тръгнахме по задачките ... направихме си медицински в Света София 56лв. (по 28лв. на човек) + още 20лв за психото. Отидохме до гражданското да попълним документите, платим и оточним нещата за изнесения ритуала и подписа преди това. Минахме през Минон да видим за ризи, но мойто мъжле е прекалено малък и ще му шием по поръчка. Видяхме се и с агенцията да уточним украсата. Утре ще ходим до там с костюм, за да изберем подходящ цвят. На 21ви пътувахме за Силистра (за сватба на приятелка) и чак сега се прибрахме. Утре след като направим плажче сутринта сме приготвили среща с агенцията в ресторанта, среща с ресторанта и евентуално дегустация, среща с ДЖ, Фото и ще звънна на видеото и за грим. В сряда съм на пробна прическа.  good Мисля, че добре действаме. За сега това е програмата ... лудница. Рядко пиша, но едвам допаршам до компютър.
Забравих да напиша, но си взех роклята и треската ме обзе, много хубава е станала  Girl_hide Girl_hide Girl_hide просто като я сложих вече готова по мои мерки, не само изтръпнах, но и очите ми блеснаха.
Това е засега. До скоро ... писане, по точно ще гледам утре да докладвам какво свършихме.

 give_rose give_rose give_rose
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines