Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 15:50:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на tsvetentse1 - 28.08.2010  (Прочетена 21730 пъти)
 
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« -: август 04, 2010, 14:25:14 »

Гледам аз, гледам, но нашето цветенце от Германия си няма темичка!  blum Хайде да си пишеш тук всичко, което те вълнува, за да се вълнуваме с теб заедно! И нека сватбеният ти ден бъде едно ново начало, изпълнено с щастие и любов, късмет и всеотдайност!

Наздраве!

« Последна редакция: август 04, 2010, 20:38:37 от Ariel » Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 04, 2010, 14:46:46 »

Честита темичка  give_rose Нека дните до големия ден са изпълнени най-вече със спокойствие и много усмивки. 
Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #2 -: август 04, 2010, 18:16:13 »

Ariel, благодаря за темичката, хехе, сега и аз ще се разпиша по организацията на нашата сватба lol
 На теб, и на mstoqnova благодаря за пожеланията! Ние трите сме на близки дати, така че заедно ще тръпнем и споделяме емоции около подготовката! smile
Сега ми е доста напрегнато, защото трябва да си завърша бакълаварската работа, която предавам точно след една седмица и ми е малко нанагорно. Пиша, пиша и все нови неща излизат, които трябва да описвам, ужас, дано ми стигне времето   huhhuh.gif
От време на време, за почивка, сядам и чета във форума и пиша.. след като и ние до голяма степен напреднахме в подготовката, мога и аз вече да споделям ценен опит с вас, хехе.
Ух, от къде да почна... ами почвам с роклята  LOVING Не беше никак лесно да я намеря... ходих тук в Германия да търся, защото не ми се щеше от БГ - нали само за малко се прибираме и щеше да е много стресово да обикаляме.
Та, хайде по немските бутици. Бях и в най-скъпите, бях и в най-евтините. Ами навсякъде отношението беше ужасно, не ми се разправя... очакват от теб да дадеш толкова много пари за рокля, пък се държат все едно си им свил обяда!  angry В един от уж най-скъпите нямаха и отделни съблекални, ами всички клиентки трябваше да сме в една голяма кабина, заедно с продавачките, като на всеки 2 минути вратата се отваряше и разбира се всички в магазина могат да видят голите клиентки в кабината!!!! Ужас!

 Както и да е.... все пак най-накрая открих моята рокля  girl_in_love и в момента е готова!! Снимка има в галерията, но съм си отрязала главата,  sarcastic още не съм свикнала да си слагам снимки онлайн  blush Роклята имаше хубав шлейф, но аз го махнах,  blush най вече заради удобството, а и защото, когато се вдигнеше, силуета ми ставаше доста зле отзад sad Една друга причина беше, че ще танцуваме  pleasantry типично българо-германския танц  pleasantry  салса на сватбата за първи танц  funnytooth (Малеее, как ще се изложим, ужас, е, поне ще е весело  laugh) и без шлейф ще е по-удобно. Хаха, поне няма да ми го настъпват. Сега остана само бижута да си взема и да реша какъв воал да бъде. Имам един вариант, който е най-обикновен, в цвета на роклят и до земята, красив е, но много ми се иска такъв обшит по краищата, като тези испанските, като си дойда в БГ ще потърсим малко по магазините  Girl_hide
Ох, колко много написах, ако с такава скорост пишех и бакълаварската  angry Сядам да пиша, по-късно ще разкрия подробности и за облеклото на младоженеца  LOVING
« Последна редакция: август 04, 2010, 18:25:22 от tsvetentse1 » Активен
_Roxy_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114


Love is in the air...


« Отговор #3 -: август 04, 2010, 19:00:20 »

Честита тема!  give_rose
Пожелавам ти много любов и щастлив съвместен живот с половинката ти!  twohearts
Не остава много време, но при добра организация и ясни идеи резултата ще е супер!

Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #4 -: август 04, 2010, 19:30:05 »

Roxy, благодаря! Ние с теб сме на една дата! Даже подписите ни са с еднакви тикерчета, само текста е различен  sarcastic Я да се разпиша и аз при теб  tease
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 04, 2010, 20:18:41 »

Леле, като чета за немските бутици и направо... а ние се оплакваме от българските...  sarcastic А цените как са, същите ли са като в БГ?

Роклята ти е много хубава, много е нежна и ти стои много добре! Просто ти лепне! Добър избор!  good

А вие кога се прибирате в София, то време не остана всъщност. Успех за сега с бакалавърската и дано върви леко, за да можеш да се отдадеш само на сватбени мисли!  MANICURE
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 04, 2010, 20:21:26 »

Мило tsvetentse1, ЧЕСТИТА ТЕМИЧКА!  give_rose
Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #7 -: август 04, 2010, 20:40:30 »

lunno momiche, благодаря!  give_rose

Леле, като чета за немските бутици и направо... а ние се оплакваме от българските...  sarcastic А цените как са, същите ли са като в БГ?

Роклята ти е много хубава, много е нежна и ти стои много добре! Просто ти лепне! Добър избор!  good

А вие кога се прибирате в София, то време не остана всъщност. Успех за сега с бакалавърската и дано върви леко, за да можеш да се отдадеш само на сватбени мисли!  MANICURE

Ариел, мерси, много й се радвам на роклята  Girl_hide
 И аз не съм очаквала такова отношение в германски бутици, но явно това го има навсякъде  crazy Същите са цените като в БГ... даже понякога ти предлагат по-големи отстъпки, ако си на някое сватбено изложение и там решиш да купиш рокля, има намаления от по над 30%.
Иначе ние се прибираме точно на 14ти - две седмици преди сватбата.

Тъй като повечето неща са ни уредени, мисля, че ще се справим, но ще е голямо тичане, предусещам го вече ... Въпреки това, колкото и да е смешно, аз нямам търпение да ме налегне този стрес, защото покрай това писане сватбените мъки ми се виждат приемливи  sarcastic

А както обещах, сега и младоженеца е качен в галерията smile Ризата е друга, но цветът й е съвсем същия.  Наложи се, заради ръкавите ( както разказах в темата на Ариел) да обиколим всички магазини за ризи в София, както и филиялите им, докато накрая не открихме единствената риза, която му стана и ръкава е с 1 см по-дълъг от ръкава на сакото   tease  И то след като за тази цел смениха маншетите. А пък цветът на костюма не е черен, а е много тъмно син (просто на снимката явно не се вижда)... или аз съм прекалено влюбена, или на него наистина много му отива  girl_in_love
Купихме го от България, където в магазините определено са много по-любезни отколкото бяха в Германия  huhhuh.gif
« Последна редакция: август 04, 2010, 20:42:08 от tsvetentse1 » Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 04, 2010, 20:52:43 »

Роклята е очарователна, много е нежна  Bravo и ти стои страхотно. Всичко което си качила в галерията е много хубаво, фигурката за тортата... не бях виждала такава направо се влюбих в нея  Bravo Да не пропусна да похваля и костюма на младоженаца  good
« Последна редакция: август 04, 2010, 20:55:43 от mstoqnova » Активен
ina0208
Ентусиаст
**
Публикации: 76


« Отговор #9 -: август 04, 2010, 23:03:44 »

Честита темичка!Аз също съм на 28.08.,и много се вълнувам от подготовката на всички.Много сте хубави и двамата @}->--Много попътен вятър през оставащите 3 седмици!
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 04, 2010, 23:24:02 »

А пък цветът на костюма не е черен, а е много тъмно син (просто на снимката явно не се вижда)... или аз съм прекалено влюбена, или на него наистина много му отива  girl_in_love
Купихме го от България, където в магазините определено са много по-любезни отколкото бяха в Германия  huhhuh.gif

Не, не си ти прекалено влюбена  DANCE, наистина много хубаво му стои на младоженеца ти! Много е елегантен, браво! А на снимката не се виждат ръкавите на ризата под сакото, така ли трябва да бъде? Или това е друга риза казваш?
Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #11 -: август 04, 2010, 23:37:00 »

Ina, благодаря ти за хубавите пожелания! Надявам се и ти да ни споделяш подробнисти от вашата подготовка в твоята темичка girl_wink

Не, не си ти прекалено влюбена  DANCE, наистина много хубаво му стои на младоженеца ти! Много е елегантен, браво! А на снимката не се виждат ръкавите на ризата под сакото, така ли трябва да бъде? Или това е друга риза казваш?
Благодаря ти, Ариел, дано така елегантни останем и на дансинга като танцуваме салса  funnytooth
Да, друга е ризата, с която ще бъде на сватбата, просто е същият цвят  girl_wink Ние точно, за да се виждат ръкавите под сакото (това бил етикетът), обиколихме целия софийски център  pardon
Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #12 -: август 05, 2010, 14:33:51 »

mstoqnova, благодаря за хубавите думи!  give_rose В началото, като ги знам какви са ми кичозни, хич не исках фигурка за тортата, но купих едни списания за сватби, уж да ми идват идейки, и хоп - видях една подобна фигура и веднага се влюбих  heart И така реших да имаме статуетка на сватбената торта  danceg

Качих и другите дреболийки, които купихме. Това са книгата за гости, 2вида балонерки ги наричам, тези играчки, които правят сапунени балони, само че в сватбен вариант, много са сладурски, само че са много малки, не знам дали нашите малчугани ще се справят с тях, ще е задача с повишена трудност  tease

Взех си и едно много красиво китайско ветрило за сватбените снимки. Оказа се, че даже е съвсем същия цвят като роклята   danceg  DANCE

А на друга снимка са подаръчетата за българските гости. Тъй като горе-долу половината ще са немски, половината български гости, решихме да има и различни подаръчета за немците да им остане спомен от България и за българите да им остане специален спомен от нашата смесена сватба  heart
Та вече имаме подаръчетата за българите. Това са едни берлински мечета за тийейджърите, берлинска мечка за жените и мини-халба за мъжете  laugh Дано им харесат!  Girl_hide

Само едно още не мога да реша - как да ги опаковаме. Просто, тъй като ще са толкова различни, трябва да им намерим опаковка, иначе става шаренийка. Аз исках някакви бели кутийки, които трябва да са поне 12 см високи... но са много скъпи 3-4-5 лева за една  Oh my ... Помагайте, момичета, някой има ли идеи?? girl_impossible
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 05, 2010, 14:45:58 »

Аз от фигурката за торти вече се възхитих, много е стилна и както казваш ти никак не е кичозна, направо бонбон!

Книгата е с много красиви инкрустации, много е стилна! Балонерки и аз искам за нашите малки гости, които не са много, но все пак не мога да им дам тапи за вино на тях  blum А тези специално са мнооого сладурски!  Bravo Колко са големи всъщност? Така нещо не мога да преценя като ги гледам на снимката. От същия сайт ли ги взехте като фигурката за тортата?

Идеята ви за подаръчетата е супер, това беше и нашата първоначална идея да има различни подаръци за холандци и българи. Но се оказа, че става много сложно именно заради правенето на отделни кутийки и т.н. Те кутийките ни излизаха по-скъпи от самите подаръци.  angry Но във вашия случай може ако не искате подаръците да седят на масата за шаренийка, както казваш, може да ги раздадете като минавате за наздравица на всеки и така няма да се получи грешка при раздаването. А може да им сложите общ акцент - панделка например. Но според мен е излишно да се правят допълнителни кутийки и украси, те подаръчетата са си хубави сами за себе си и фактът, че са различни именно носи чар - с внимание за всеки гост!
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 05, 2010, 14:59:09 »

Ами ако подаръчетата са в нещо като кесийки (погледни темичката на conflate, тя има такава снимка на втора страница (дано да не ми се сърди, че така й разпросранявам идеята).  Тях даже можеш и сама да си ги измайсториш в размерите които ти искаш и в цвят който си избереш.

Поздравления, всичко е много красиво и стилно като изключим фигурката за тортата. Тя е НЕВЕРОЯТНА
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines