Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 08:48:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на conflate - 04.09.2010  (Прочетена 41375 пъти)
 
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: септември 02, 2010, 09:49:51 »

Днес май последно ще си прегледаш темичката преди сватбата, затова бързам да ти пиша.
Браво за масажа, аз дотам изобщо не стигнах, а щеше да ми се отрази много добре. smile

Радвам се, че си по-спокойна и наистина ти се възхищавам, че успяваш до последно да жонглираш с работа и сватбена организация!
Пожелавам ти хубаво време, спокойствие и една прекрасна сватба! Отдай се на страхотните емоции в този ден – ще видиш как огромните усилия по организацията са си заслужавали изцяло!

И ще чакаме да пишеш след това!  Wink
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: септември 02, 2010, 10:45:24 »

Всичко което пишеш и показваш е направо спиращо дъха. Нямам търпение да покажеш и да ни разкажеш как е минал най-прекрасния ден. От сърце ти пожелавам една невероятна /а тя ще е такава сигурна съм/ и незабравима сватба  give_rose
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: септември 02, 2010, 18:10:41 »

Сладурке, пожелавам ти най-прекрасния, най-запомнящия се и най-сладкия ден в живота ти на 04.09! Както казах, ще мисля за теб!  give_rose
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #63 -: септември 02, 2010, 22:58:02 »

Ето ме и мен, добирам се последно до темичката преди да стана госпожа  shok
Мили момичета, чак да е за възхищение...така се случи с работата отдавна отлагах да си потърся друга, и когато ме одобриха не исках да отхвърлям добра оферта, само защото ще ми е сложничко.

Багаж за сватба + багаж за меден месец стегнати -почти! Все още помня кое къде сложих, но да видим дали ще е така в събота и след това  crazy Остава ми да донапиша инструкциите за DJ, координатор и малките задачки за шаферките.

Днес се сдобих с маникюр - много нежен и непритенциозен, дано го опазя до събота, смятам утре да не върша нищо особено - упс, освен да се занесем с целия цирк до мястото,  да украсим каляската и да направим нещо като малка репетиция за появяването с тесен кръг от близки.

Ариел - имаме сделка   give_rose И аз ще ти изпратя искрица позитивна енергия  girl_wink

Да не ме забравите до 14ти когато се очаква да се приземя и да си остана вкъщи цял един ден преди да започна новата длъжност! Ще гледам да се вместя в този ден за разказче и може би някоя снимка  smile
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: септември 02, 2010, 23:11:38 »

Ще чакаме с нетърпение разказ и снимки!!!! Още веднъж много,много прекрасен сватбен ден ти пожелавам! heart
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: септември 03, 2010, 11:53:29 »

Conflate, миличка, ще се разминем из форума с теб, но не мога да пропусна да ти изпратя цялата си положителна енергия и пожелания за щастие, които пазя специално за теб  give_rose Когато месеци наред споедляш най-съкровените си надежди с други хора, те ти стават близки, макар и непознати - така е и с мен. Ако има някой, който заслужава да е щастлив в семейния си живот, то нашата малка форумска групичка се нарежда в първите редици. Затова, мило момиче, все още момиче, приеми моите прегръдки - макар и виртуални - за изпроводяк по новия си път на омъжена жена  give_rose. Утре ще усетиш магията на сватбения ден и дано тази магия остане с вас през всички дълги години, които предстоят! Не ти желая нищо конкретно за утре, защото ти вече се постара всичко да е перфектно. Желая ти само щастие за напред. И много, много любов; деца, които да ви радват и тревожат по малко; пъстро килимче от емоции, които да споделяте ден след ден. И, някой ден, внуци, които с високи гласчета да ви разпитват за сватбения ви ден много, много отдавна  give_rose
Сега-засега, желая няколко уютни, последни часа като госпожица, весела сватба и незабравим меден месец  Bravo
И разказче, разказче!
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #66 -: септември 03, 2010, 19:13:40 »

Conflate пожелавам ти да имаш сватба като от приказките в твоето шато. Всичко да бъде така както си го мислила и планирана и да се наслаждавете на деня максимално. Пожелавам ви хубаво слънчево време и много, много усмихнат ден. ЩЕ си мисля за вас и ще ви пращам положителна енергия.
Нямама търпение да разказваш Bravo
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: септември 04, 2010, 00:25:02 »

Пожелавам ти от сърце всичко днес да е така както си си мечтала. Изживейте и се насладете на всяка секунда от невероятния ден, който предстои. ГОРЧИВО
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: септември 04, 2010, 21:13:36 »

Честита сватба, мила conflate! Бъдете много, много щастливи заедно, радвайте се един на друг и на любовта си и се обичайте все така!
Ще чакаме с нетърпение разказче и снимки!  Wink
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: септември 05, 2010, 11:04:47 »

Честито!!! Дано любовта ви става все по-силна с всяко изпитание и по-ярка след всеки красив миг! Горчиво:)


* thmb_wedding%20bouquet39.jpg (16.65 KB, 229x157 - видяно 2108 пъти.)
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #70 -: септември 05, 2010, 17:00:13 »

Conflate, честита сватба!!! Бъдете много щастливи, обичайте се цял живот и дано всичко в сватбения ви ден е било перфектно! Горчиво!
Активен
ina0208
Ентусиаст
**
Публикации: 76


« Отговор #71 -: септември 05, 2010, 22:31:07 »

 На този хубав сватбен ден приветствам Ви от все сърце и нека тази вълшебна любов, която Ви свързва, да е вечна! Честито!
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: септември 08, 2010, 20:34:03 »

Честито и от мен ! Здраве ,щастие и много любов ! Много усмивки от нас !  Sunshine
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #73 -: септември 14, 2010, 11:04:55 »

Здравейте момичетаааа, завърнах се  yahoo

Първо да ви благодаря за пожеланията, много е хубаво да си погледнеш темата и да откриеш, че някой е мислил за теб  heart Благодаря за подкрепата, за съпричастността, за пожеланията, за всичко споделено  give_rose

Сватбата мина страхотно естествено, въпреки притесненията ми предишния ден, че много неща са оставени за последния момент и въпреки проливния дъжд! Да ви кажа, хич не ми пукаше, вали ли или не, а близките и кумовете до последно крили от мен, докато бях в разкрасителната стая с фризьорката и гримьорката, че е заваляло проливно без шанс да спре до часа на церемонията. Като разбрах чак ми стана смешно, просто преминахме към план Б и нищо не беше в състояние да помрачи натроението.

Всъщност ще ви разкажа подробно за събитието малко по-късно, тъй като и днес деня е разчетен - след едноседмичното отсъствие и то веднага след сватбата + 1 ден преди да започна нова работа трябва да се свърши това-онова. Не е лесен животът на омъжената жена, хахах. Но пък само приятни неща са планирани днес! След 2 часа ще си вземем снимките и много се вълнувам как са се получили, направо съм на тръни  blush Майка ми и брат ми също пристигат за да се видим за последно преди да си заминат (живеят в чужбина). Тъй че - разказче най-рано довечера. До скоро от мен!
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: септември 14, 2010, 13:21:06 »

conflate, тръпна в очакване на разказа и снимките pullpigtails
Радвам се, че си била много спокойна булка. Нека през целия ви семеен живот си така, дори и в най-тежките моменти! Обичайте се и се подкрепяйте безрезервно!
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines