Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 22:43:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на conflate - 04.09.2010  (Прочетена 39186 пъти)
 
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 05, 2010, 10:41:51 »

conflate, мястото наистина е невероятно! А предложението за диверсия ми се струва, че ще свърши работа  Wink Ако има заден двор, паркче, градина - съберете гостите отзад на по чаша шампанско и пратете родителите да ги занимават, докато вие - тъгъдък, тъгъдък - се измъквате с кончето  smile
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 06, 2010, 15:19:00 »

хаха, представям си как идва каляската, вие се качвате и отпрашвате нанякъде пред смаяните погледи на гостите - без никакви обяснения... или да пуснете слух, че булката се е разколебала и младоженецът е тръгнал да я гони... което е гадничко, де... простете петъчно ми е
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 06, 2010, 15:52:49 »

Следя с голям интерес темата ти girl_wink
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 12, 2010, 21:17:36 »

Конфлейтче, попаднах на една фотосесия сред лозята и се сетих за теб - ето ти малко идейки:


Чакаме те пак при нас!  give_rose
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 12, 2010, 21:27:23 »

Conflate, провокирана от една снимка на торта , която Ariel пусна в темата за тортите попаднах на едни cardholders и се сетих веднаха за теб. Не знам дали ще са ти полезни, но може пък да извлечеш някоя идейка  Girl_hide


Коркови тапи - толкова просто и същевремено оригинално и идеално пасващо си с вашата тематика  smile
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 12, 2010, 21:59:29 »

Rossito, брилиянтно просто!  Bravo
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 13, 2010, 19:44:16 »

С риск да стана малко досадна blush  ти пускам и една снимка за ЕКО украса на масата.

Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #22 -: август 17, 2010, 12:53:28 »


Здравейте момичетаааааааа!  give_rose

Ето ме и мен след много солени и пясъчни дни, свежарка. 12 дни почти не сме я мислили сватбата, нямахме и телефон и интернет, така че напредък никакъв. Единствено се чух с фризьорката, отново работи, макар и на бавни обороти, така че май ще си остане тя.

Много се зарадвах, че сте писали в темичката! Пускайте идеи на воля, никой не ми е досаден, а и са прекрасни! За корковите тапи мислихме по едно време, но сега сме на етап да няма персонални места, а само табелка за всяка маса, кой стои на нея. Може обаче тези табелки с имена (още не съм мислила как да кръщаваме масите) на масите да сложим на тапи, как ви се струва?

Ariel - точно тази сесия май съм я засичала в един от любимите ми сайтове, позната ми изглежда, мерсии, ще се радвам фотографът да може така да "играе" със светлината, обичам снимки с подобна "мека" атмосфера.

А иначе - няма заден двор на който да се занимават гостите, докато ние се измъкнем, точно в това е проблемът. Има параден вход и двор пред него, отзад няма нищо освен лозя, както и наоколо въобще. Единственият начин да се измъкнем "отзад" е ако слезем на собствен ход по този хълм на снимката, което на снимка не изглежда стръмно, но сме го пробвали вече и то със спортни обувки и ....не е много лесно.

Идеята за отпрашването с каляската и аз я имах! Даже се чудех дали да не го разиграем като сценка - в стил той чака, тя не идва и накрая отпрашва с каляска, но..не ми се иска да има чак такъв сценарии и актьорско майсторство.

За сега само отскачам да кажа Здрасти и ще ви пиша по-късно отново. Хубав ден на всичкиии. danceg
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #23 -: август 17, 2010, 13:27:25 »

conflate Честита темичкаааа  Bravo Така като гледам лозята сватбените ви снимки ще са просто невероятни  Bravo Относно тортата ако говориш за фирма Пилев мога да ти дам само добри отзиви за тях. Наща торта беше от там,даже и тази за кума беше от тях, много бяха хубави  good
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #24 -: август 17, 2010, 13:38:03 »

Надявам се снимките да са добри, мила, към тях наистина подхождаме с повишени изисквания.

Да, за Пилев става дума, супер, че сте останали доволни smile До тук само добри отзиви съм чувала, но така или иначе ще е удобно да е от там, тъй като са най-близо до мястото. Честно казано нямам картинка на тортаТА, нямам особени изисквания към нея, освен да не е претруфена и да е вкусна.

Още не сме измислили и подарък за кумовете, идеи? Миналият уикенд разбрахме, че чакат бебче  danceg, но се чудим дали да е свързано с това събитие.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 17, 2010, 14:00:02 »

Хей, добре дошла! Препечена и отпочинала, предполагам?  Sunshine

И аз се чудя за кумовете - мислех да им подарим ваучер подарък за много хубав ресторант, но още го мисля. Ако някой има оригинални идеи да споделя. Но не мисля, че трябва подаръкът да е за бебчето, това си е съвсем друго събитие, а и те ще получат толкова много подаръци за бебо по-натам...
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #26 -: август 17, 2010, 15:49:54 »

Тортата беше много вкусна  good Ние подарихме на кумувете ваучер за спа на определена стойност в един спа център във Варна, като вече те ще решат за какво да го използват, а отделно ще им подарим един сватбен албум за спомен, като го направим де blush Те останаха много доволни, защото нямаха нужда от материална вещ, а понеже са с две малки дечица, които гледат сами, реших че малко релакс ще им дойде доста добре :girl_wink:Съгласна съм с Ariel, подаръка трябва да си е личен, а за бебчето живот и здраве като си му дойде времето  Momy
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #27 -: август 17, 2010, 16:16:42 »

Ariel, препечена и отпочинала и вдъхновена! А това препичане...хич не беше лесно, опитвах се да няма разлики на непокрити от роклята места на деколтето и гърба, но мисля, че успях! Внимавам и да реша да си сменям кожата, но още не съм сигурна дали ще се получи това.

А за подаръка - аз не мислех, да е нещо съвсем бебешко, а примерно ваучер за фотосесия (семейна с новороденото), или нещо такова. Но мисля, че сте прави - продължавам да мисля подаръка и приемам идеи всякакви, ваучера за СПА може да ми е резервен вариант  smile
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 18, 2010, 20:03:24 »

Хихих, ти като мене, аз се крия от слънцето като от дявол, щото съм по-тъмничка и като хвана тен не ми изчезва с месеци. biggrin Но малко здравословен тен няма лошо, даже стои много добре с бялата рокля.

Ох, голямо мислене това за кумовете, хем искам да е нещо оригинално, хем нищо не ми хрумва. Аман.  bqsnasym
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 18, 2010, 20:54:55 »

О, още една дама като мен, която си пази кожата  smile Аз като се попека малко и ставам като цигане  blush - чак завиждам на хората, които хващат трудно тен. На мен ми стига да се разходя един следобед по улицата и се прибирам вкъщи сякаш съм изкарала едноседмична почивка на море... ама само по откритите части sad. Затова тия дни ходя с едни рокли с голеееми деколтета  blush - щото булчинската ми рокля е доста отворена, поне което се вижда да е изпечено равномерно  blum
За подаръка за кумовете - не знам дали е приложимо, но ние с нашите кумове много обичаме да пътуваме, така че се наговорихме да си подарим взаимно един уикенд четиримата в някоя европейска столица. Миналата година се вдигнахме така до Виена за свети Валентин и си искарахме супер. Този път сме го замислили като че ли Венеция, може би към края на октомври. С нискотарифните авиолинии може да се организира един такъв уикенд за съвсем прилична сума. Та ние на това сме се спрели smile.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines