Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 03:13:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на conflate - 04.09.2010  (Прочетена 39143 пъти)
 
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: септември 23, 2010, 13:54:20 »

Миличка, изключително много се радвам, че си оставих твоето разказче и снимки когато имам малко спокойствие и повечко време, за да мога да му се насладя напълно!

Вие сте имали една незабравима и очарователно впечатляваща сватба, приеми най-чистосърдечните ми поздравления! Като говорим за хора, които мислят различно и не са просто част от общия куп - ами това сте вие! Снимките са уникално нежни и романтични, идеите ти са брилиянтни, а изпълнени са просто приказни, разказчето ти е страшно истинско!  give_rose

Толкова много ми харесва това шато, определено ще те питам за повече детайли и инфо, защото планувам да го посетим с моя съпруг, а и ние сме винари по душа!
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #106 -: септември 25, 2010, 13:00:51 »

Мила Русалке, почувствах те близка докато и двете потъвахме и изплувахме в сватбения водовъртеж. Благодаря ти за скъпите думи - keep in touch дето се вика  Wink

Подробности за шатото - когато пожелаеш. Сега след като сватбата мина мога да потвърдя, че всичко за което бяха поели ангажимент изпълниха, настаняването на гостите и обслужването беше на ниво.

Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: септември 27, 2010, 10:53:42 »

присъединявам се към Ariel, просто не знам какво да добавя... много сте луди, луди - аз не бих пуснала фотограф в спалнята... а толкова нежно е загатната първата брачна нощ Wink (може и друго да сте имали предвид, но на мен на такива мисли ме навежда - сутрешно събуждане в планината, тишина, птички, вече се усеща, че денят ще е топъл... може би Сакар... Wink)
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #108 -: октомври 04, 2010, 11:45:23 »

 Честита месечинка, conflate  smile Запазете тази невероятна страст към живота, към красивото и истинското в него. Това да бъдете ярки и различни личности, които в хармонията помежду си създават една красива любов  smile
               
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #109 -: октомври 04, 2010, 11:52:49 »

Честита месечинка, conflate  heart Бъдете все така влюбени един в друг и нека за напред ви чакат още по-прекрасни мигове!
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: октомври 04, 2010, 12:11:56 »

Весел мини-празник, мило семейство! CHEERS

Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #111 -: октомври 04, 2010, 18:49:10 »

Хехе, благодарим-благодарим!  give_rose
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: октомври 04, 2010, 18:57:50 »

Страхотни снимки ! Вие сте страхотни ! Браво !  Bravo Bravo Bravo От къде намери това легло ? Супер оригинално е !  yahoo yahoo yahoo
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: октомври 04, 2010, 19:02:48 »

Честита първа месечинка!!!  twohearts
Много нежност, много любов ви желая от сърце:)))
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: октомври 05, 2010, 07:56:04 »

Честита първа месечинка и от мен  give_rose

Всеки ден в дома ви нека има светлина, нека огънят не гасне, нека смеят се деца, и всяка дума, поглед, жест - да носят благослов, запазете в сърцата своята любов!
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: октомври 06, 2010, 09:43:37 »

Честито и от мен! smile
Тази красота, която струи от снимките, идва от вас и вашата любов. Съхранете я в отношенията си и бъдете много, много щастливи заедно!
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #116 -: октомври 08, 2010, 20:20:10 »

Мили момичета, по случай първата ни месечинка споделям с вас клипчетата към сватбеното ни видео.

Встъпително-романтичното:

http://www.youtube.com/watch?v=L45bXOup5FE

ИИииииии забавно-заключителното  smile

http://www.youtube.com/watch?v=JjgPoBji0_c

От оразмеряването за да ви го покажа качеството се е влошило, но мисля, че ще ни разпознаете  Wink

Изклютително сме доволни, че избрахме Пейо Иванов за наш оператор, който вече можем да наречем и семеен приятел! Забавен и идеен по начин, който много ни допадна!

« Последна редакция: октомври 08, 2010, 21:01:39 от conflate » Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: октомври 09, 2010, 22:37:04 »

EEEE, нямам думи просто!!!:)))) Много романтично е първото видео, а на второто се смях с глас - толкова добре е измислено и осъществено! Страхотно!!!  Bravo Bravo Bravo
Все така красиви мигове да изживявате заедно, а финалът на видеото...голяма романтика, браво!!!
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: октомври 10, 2010, 15:36:19 »

Мире, страхотни сте!!!
Пожелавам ви да сте така оригинални и креативни, и в любовта си  smile
И двете клипчета са невероятни, но второто е неповторимо - много се забавлявах и се смях от сърце  Bravo Bravo Bravo
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: октомври 10, 2010, 17:05:47 »

миличка, уникални сте smile такава сватба не съм виждала, просто уникална - от началото до края, и в същото време изпипана до най-малкия детайл Wink А вие сте просто прекрасни-толкова щастливи и усмихнати, пожелавам ви винаги да я има тази искра в очите ви и целия ви семеен живот да бъде една невероятна приказка. Поздравявам ви за невероятната сватба smile
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines