Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 13:00:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета ОКТОМВРИ-НОЕМВРИ-ДЕКЕМВРИ 5"  (Прочетена 76630 пъти)
 
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 02, 2010, 08:02:56 »

Агентче добри думи и лоши съответно съм чувала за всяка една от болниците тук в София и то лично от познати и приятелки....няма място само с положителни или само отрицателни отзиви,а цените варират от 500 до 2500 лв. Така,че ако имаш конкретни питания за някоя болница питай и ще дам по конкретни данни.
Относно секциото по мед. показания не е задължително да си избираш екип,просто избираш болницата,в която си решила отиваш,показваш документите и там ти правят всички прегледи и т.н. за да преценят дали наистина си за секцио и от там нататък ввечее нещата си идват на мястото.Ако си избереш екип обаче проверки почти няма (изключая Майчин дом) и ти правят. Дано съм била полезна  good
Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 02, 2010, 13:14:27 »

juji, много са сладурски нещицата. Браво!

А като стана въпрос за болници, някой запознат ли е с водното раждане в Тина Киркова и дали има повече инфо от някой познат.
Инъче има разкази в този сайт: http://www.estestveno.com/
Активен
rosi_78
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



« Отговор #17 -: август 02, 2010, 18:48:11 »

juji   много сладки са нещицата честито  Bravo
mimozka  този сайт е много интересенр за съжаление нищо не знам за водното раждане,освен от информацията която е побликувана в сайта на Тина Кирково.Агентче Данитка е права,че цените варират за раждане секцио по желание  в зависимост в коя АГ си избереш
« Последна редакция: август 02, 2010, 18:52:18 от rosi_78 » Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 03, 2010, 14:02:24 »

Здравейте и от мен...Ние с таткото не успяхме да се класираме за апартамент, с моите постоянни влизания в болницата и сега сме в процес на търсене на квартира, което в тези жеги си е ад...Аз съм решила да раждам нормално, ако може,  в Шейново с избор на екип, или най-малкото с избор на акушерка. Докато лежах там, обстоятелствата ме срещнаха с една - Алексиева, личеше и че е много опитна и има страхотни отзиви за нея, та ще е тя, ако нещо не стане с екипа. Иначе ще съм при др Гагова, все пак на нея дължа факта, че го докарах до тук.
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 04, 2010, 10:34:36 »

Здравейте момичета give_rose
Въпреки, че е още рано и аз се замислям за раждането, за момента съм решила да е естествено и с избор на екип, мисля си за Майчин дом, но ще видим. Сега живо ме интересува въпроса със стволовите клетки, бях писала и преди.
За момента съм добре, растем и дебелеем, а как ритаме само, истински купон  danceg
Иначе в петък сме на ЖК и ще пиша после. Пазете се много, че жегата направо ме убива.
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 04, 2010, 11:37:07 »

Ето ни и нас  blum  Днес бая се наложи да почакам моята докторка, час и половина висене и примряла от глад  angry Беболина вече е 1,200, вървим си добре за седмиците, нямаме оплаквания, пуснах урина, кръвното добре 100/70 и с килцата добре се нареждам. За последните 3 седмици 1кг и от началото общо 8кг., дано така се задържа, дала съм си таван 70кг  blush
Аз и преди съм го казвала май, май  Wink - искам си нормално раждане, дай боже (като на Лени и Мишаката  yahoo) Ще си платя като поп в частна клиника (поради ред съображения).
Juji - сладички покупки, кога ли и аз ще наснимам моите  blush
Zori83 почивай и слушай чичко доктор, дано всичко отмине много бързо  give_rose
Боги, готино е като ти набиват  pleasantry по едни шут хихихи, аз много се кефя като я усещам малката буба  tease

Охх сега - новото 20 от изследванията ми  shok кетонни тела в урината  crazy
« Последна редакция: август 04, 2010, 12:16:45 от fiamaa » Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #21 -: август 04, 2010, 12:07:42 »

Ей,започва да се пораздвижва темичката  Bravo.Аз днес раших да съчетая полезното с приятното.Направих разходка до ИКЕЯ /тя е в градчето което е залепена за нашето отиване и връщане имам 5-6 км пеш/.От там купих 4 долни чаршафа /те са си в плик по 2 бр/, 2 комплекта калъвки за възглавници и за юрганче и едно олекотено юрганче  yahoo.
Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 04, 2010, 13:45:18 »

Фиама, ей расте бебката smile И ние сме утре на преглед и нямам търпение да видим нашия юнак колко голям е станал вече.
Аз съм за сега +7кг отгоре, последния месец  не съм наддала нищо, много ми е странно, ама нищо бебко да е добре само.

Фиама ти към коя частна клиника се насочила? Аз сега си мислих за токуда. Като споменах токуда, някой мисли ли да ходи на отворените врати там на 25 Август?

juji, честити чаршафчета. Кога ще ги фотнеш?


Аз почъчах някой нещица на бебко от asda i mothercare. Скоро ги очаквам, като пристигнат ще споделя впечатления. Инъче от ларедут взех някой бодита, трябва да ви ги снимам скоро smile.

Целувки по пупите!
« Последна редакция: август 04, 2010, 13:47:34 от mimozka » Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 04, 2010, 14:01:42 »

fiamaa, аз не съм много наясно мила, но какво казва доки, как ще процедирате??? Дано се оправиш бързо, дръж ни в течение  smile
Аз за 3 седмици съм +1 кг, но ще видим в петък
juji   Bravo за придобивките, кога ще има снимки???
Като ви чета всички ще започнали да купувате разни неща, а аз само си гледам ли гледам, то има време още де, но все пак почвам да се тревожа. Леля искаше да купува някакви неща за бебо от Италия, но аз се и давам още.
Да ви се оплача по този въпрос, онзи ден моя мъж много ме ядоса пак, щели сме да купим креватчето веднага щом се роди бебето, каквото съм искала, само да е след, а не преди това. Еми много се ядосах, викам му, ако иска и дрешки след това да вземем и да го изписваме голички....спирам че пак се ядосах
mimozka , утре да се отчетеш след ЖК колко е пораснал малкия юнак
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #24 -: август 04, 2010, 14:51:37 »

Боги,ще пусна обаче нещо имам проблем с галерията и да не ни се каратако пусна тук за това  pardon.Иначе дай карт-бланш на леля ти да купува.Тук сега са намаленията и може да се намери нещо хубаво на добра цена.Тя къде точно е в Италия ,да не се окажем близо  smile.
Аз дрехи не съм купила,защото майка ми купува.Тя искаше и чаршафите за леглото и количката да купи ,но я спрях искам и аз да си доставя удоволствие да купя нещо за бебо  smile
[/color]
« Последна редакция: август 04, 2010, 14:55:41 от juji » Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 05, 2010, 11:13:17 »

Привет от нас,
днес най-сетне след 35 дни интервал бяхме на консултация - бебка е 1.937 кг, вече е с главичката надолу. Аз за 5 седмици вече съм +3 кг отгоре (+9 кг от началото ), като се има предвид, че бебка е пораснала с 1 кг, въпреки това доки каза, че малко повече от необходимото съм качила, та ще се разхождаме повече.

Относно избора на болница за раждане и на мен ми е на дневен ред и до 2-3 седмици трябва да сме решили, за да съм спокойна, че на 3.09 влизам в 9-ти месец. Накои познати препоръчват Токуда, ама с тия цени направо ме ошашкват, други - Майчин дом, докторът пък днес ми препоръча Окръжна болница, направо не знам какво да мисля. И изборът на педиатър ми е на дневен ред, та ако някой може да сподели мнение за педиатър в Младост, ще съм много благодарна smile

Фиама, добре расте и твойта девойка, да продължава все така и дано това с кетоните в урината да не е нещо сериозно smile
Данитка, честит ви нов дом, напълно те разбирам за финансовите средства покрай жилището, май всички минаваме по този път, но пък си заслужава smile
Зори, пази леглото вкъщи, бебка е най-важна, така че се опитай да си спокойна доколкото е възможно и бебка ще е добре и ще си кротува на топличко smile

Целувки на всички по пупите smile
 
Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 06, 2010, 18:28:01 »

Ние вчера бяхме на преглед. Всичко е ок, бебко вече не е напреде с  9 дни, а само с 4, явно вече не расте толкова бързо  smile. Инъче сме 1150 гр., мисля нормално за седмиците. Нашия момък пак не пропусна да си покаже атрибута, даже и снимка му направиха  tease.

Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 06, 2010, 22:31:44 »

  Ох здравейте мамчета и от мене.Честита ни нова темичка!
     Не знам вие как сте ,но аз едвам ги понасям тези жеги и почти не мога да спя от болки в кръста и таза.Направо чакам с нетърпение да мине това лято че ми писна от тази влага.
   Иначе бебчо си е много добре ,на последната консултация всичко беше наред и по цял ден си рита и лудува вътре в корема нищо му е вече доста тесничко.Утре ще ходим на 4D и нямам търпение да видя малкия мушморок дето постоянно ме подритва smile.
   п.п. незнам за вас но аз от мерак вече си приготвих чантата за болницата girl_wink
   Успех на всички с подготовката и да си почивате повечко и дано не ви мори много жегата.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #28 -: август 09, 2010, 11:56:43 »

Здравейте мами,аз нещо нямам настроение да пиша тези дни,но реших да попитам дали има и други като мен.Вече съм в 8-месец и от 1 седмица съм като съмномбул.Снощи например се събуждах съответно в 00.30 после в 1,30 после в 2,20 и накрая в 4 сутринта.Не е проблем това ,ставам да пишкам и пак обратно,повече ме тормози факта ,че ми се схващат ръцете и по точно лявата ръка ,а и пръстите на ръцете са много неприятно подути.Чудя се дали не е от тези минерали соли и витамини които ми дадоха да пия ,откакто го правя съм така.Като се събудих в 4 сутринта реших да почета книгата на доктор Спок и там точно и подробно е описано  това схващане и поддуване на пръстите.Било нормално  :\А в 4 сутринта и бебо се беше събудил и риташе много сериозно.Ох, наоплаквах се
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 09, 2010, 12:34:11 »

juji, да те успокоя мила, че и аз съм много зле със съня- вече две вечери не мигвам, само се въртя като луда,  а за капак на всичко това, днес е понеделник- първи работен ден в гадния офис при температура 30 и няколко градуса  sad За схващанията - на мен от няколко дни ми се схващат много прасците, но знам че е нормално, обтягам се няколко пъти и поодминава. И както вече споменах имам си едни ужасни киселини, от време на време кръв от нослето- абе въобще всички "екстри" на бремеността smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines