Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 09:07:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета ОКТОМВРИ-НОЕМВРИ-ДЕКЕМВРИ 5"  (Прочетена 76626 пъти)
 
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« -: август 01, 2010, 09:33:36 »




мама през ОКТОМВРИ 

                                           
Данитка - 3 октомври  stork-gurl
merilen - 3 октомври stork-gurl
juji - 7 октомври
grahovaprincesa - 8 октомври stork-boy
*trinity* -10 октомври stork-boy
hinovad - 18 октомври
m_eleva19 - 21 октомври  stork-gurl
dany_6 - 29 октомври
mango - 30 октомври


мама през НОЕМВРИ 


Zori83 - 1 ноември stork-boy
dany_6 - 1 ноември
fiamaa - 3 ноември stork-gurl
mimozka - 5 ноември
svetla_ety - 6 ноември   stork-gurl
shava - 8 ноември
Боги - 21 ноември
rosi_78 - 28 ноември


мама през ДЕКЕМВРИ


Neli_87 - 1 декември
Рени - 09 декември
Agent T - 11 декември
nadi711 - 17 декември
Поли - 31 декември
« Последна редакция: август 30, 2010, 07:34:35 от Данитка » Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 01, 2010, 09:49:31 »

Здравейте и от мен smile

Отдавна не съм се разписвала,но не ми остава много време.Минаваам само набързо да ви почета.Ние бяхме с малката една седмица на вилата и ми си отрази много добре,като изключим малката досада,която е като залепена за мен и на моменти страшно ме изнервя,но това е положението.Друго си е на чист въздух,спокойствие и без жегите.Наспивах си се спокойно,коеето е супер.Мен жегата ме мори яко....направо е ужасно....корема расте с дни,малката дивее като за 3 деца и веселбата вкъщи е просто на 6.Май по-миналата седмица бях на ЖК и всичко е ОК с беболина smile Слушахме тонове,видяхме я и така.

Това е милички от мен  give_rose
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #2 -: август 01, 2010, 09:54:16 »

Аз ли съм първа,...........е да се похваля вчера ми донесоха останалата чест от бебешките неща купени от майка ми.Много сладурски неща вече имаме 4 одеалца, комплект за изписване и бебешки дрешки с които препълнихме скрина.Аз подредих всичко и се сетих ,че трябваше да ги снимам,но нищо като ми дойде музата ще снимам  smile.
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 01, 2010, 10:32:46 »

Аааа Жужи първа била ....да бе да  blum blum blum


И да не съм оф топик,че нали аз се карам за тия работи да ви питам майчета вие накъде сте се ориентирали за раждане,коя болница и как? Аз за мен си знам,но ми е любопитно  girl_wink
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #4 -: август 01, 2010, 10:48:39 »

Данитка,да ти кажа първа си написах поста ама докато се натуткам и ми излезе надписа ,че докато пишехте има вече един отговор и за това така се получи  :)В неделя активността на форума е сведена до минимум.Аз чакам съпруга да се прибере от работа,ако благоволи да ме разходи някъде хубаво,ако не ще  лежа и чета книгата която ми е изпратила майка ми за отглеждането на деца "От първият ден до 3  години" на Ан Бакюс .Много ми е интересна снощи прочетох около 100 страници
« Последна редакция: август 01, 2010, 10:53:28 от juji » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #5 -: август 01, 2010, 11:08:25 »

Жужи, комплекта за изписване какво сьдьржа?

Аз раждам като домашно раждане, но в специална стая в болницата. С мен няма лекари, а само една акушерка, която се намесва само в случай, че повече от 3-4 часа няма никакьв напредьк и се намесва по вьзможност без медикаменти в началото, а с акупунктура, масажи и прочие.

Нямам упойка, окситоцин и т.н Не сьм в легнало положение - мога да заемам позите, които ми идват отвьтре. Ако стане спешно положение се намесва дежурния екип на болницата.

Акушерката ми каза: "Не ние те израждаме. Ние не правим нищо. ТИ сама раждаш и само ако нещо се закучи ти даваме едно рамо."

Каза сьщо, че раждането е като изкачането на планина. Преди да трьгне обаче не се знае дали ще изкачваш сьседния хьлм или Еверест. Ако изкачваш Еверест без кислородна маска не може. Така, че ще се действа в замисимост от ситуацията и ако се наложи упойка, няма да ида да се грьмна, че сьм неспособна да родя без.  Wink

Вьобще - тотал релакс  pardon
Активен
grahovaprincesa
Професор
****
Публикации: 352


« Отговор #6 -: август 01, 2010, 11:14:06 »

Привет,
аз не знам къде и как ще раждам, че нали сме по-големи от седмиците  smile Но ако е нормално, може би ще е в Шейново. Не знам всъщност  huhhuh.gif Надявам се и моята лекарка да ме посъветва.....

А ти Дани, къде си запланувала раждането???
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 01, 2010, 11:27:19 »

Ами ще раждам като миналия път в Майчин дом-София без избор на екип засега нормално.Освен,ако не се наложи нещо друго в последствие.Честно казано само като се сетя и изпадам в ужас,защото имах дълго и тежко раждане,без упойки и подобни,но този път смятам поне една епидурална да си сложа,че иначе не се търпи,но да не изпадам в подробнсти,че ще вземете да се шашнете  blum

П.С. Да не си помислите,че защото съм нямала екип раждането ми е било такова....напротив!Страшно доволна съм от екипа,който ме пое на смяна.Наистина чудесни и лекарката и акушерката си свършиха работата.
Активен
grahovaprincesa
Професор
****
Публикации: 352


« Отговор #8 -: август 01, 2010, 11:36:01 »

И аз това за епидуралната съм си го намислила, ако ще е естествено. Но за екип за сега не мисля да плащам. Просто с тези суми ме разбиват  shok

Ние тази седмица ще сменяме дограмата, следва едно хубаво почистване и след това вече на пазар.
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 01, 2010, 11:40:56 »

Пари за екипи нямам...тоест,ако реша ще се намерят няма да е ниаккъв проблем,но не смятам,че е необходимо.Прекалено много разходи има около нас в момента,купихме ново жилище (слава богу кеш пари),но още колко неща има да се правят по него просто не е истина,а уж всеки месец по нещо,ама то края не му се вижда  angry а всичко е сързано с толкова мнооогоо средства,ама да не изпадам в подробности де....та мисълта ми беше,че и без екип и с екип каквото е писано ще се случи  pardon
Активен
grahovaprincesa
Професор
****
Публикации: 352


« Отговор #10 -: август 01, 2010, 11:52:15 »

Права си Дани, напълно те подкрепям. Дай Боже всичко да е наред  good
А за средствата - със сигурност за ново жилище си трябват много. Аз само като се замисля за основните покупки за детето колко ще трябват  huhhuh.gif Но да сме живи и здрави, от там нататък ще му мислим  pardon
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #11 -: август 01, 2010, 13:19:30 »

Ина,ами комплекта е следния има много мекичко одеалце с възглавничка,шапка  за бебо+ританки ,нещо като тричетвъртни гащички  :)камизолка , палтенце,ръкавички и чорапки и едни не знам как се казват като пантофки /да ме прощавате обаче не знам как ги наричат/.Може и да пропускам нещо ама ще снимам и ще ви го покажа има и едно боди което е с много сладурска рисунка,но ще видите от фотото.
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 01, 2010, 17:52:48 »

Да се запиша и аз в новата темичка с не много добри новини. Бях три дни в Шейново на системи, заради контракции и днес съм си вече в къщи. За съжаление не виждам някакво подобрение, т.к. от притеснение ли и аз не знам, но корема ме боли целия и си получвам контракции. За сега ще пазя леглото и ще си пия лекарствата и се надявам да устискам поне още два месеца. Много съм се наплашила и силно се надявам нещата да поотихнат. Иначе бебчо е добре и не спира да мърда и от утре вече сме в 7-я мвсец.
Данитка радвам се, че всичко с вас е ок. А относно раждането аз мисля да е в Шейново с избор на екип и се надявам по естествен начин.
Активен
rosi_78
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



« Отговор #13 -: август 01, 2010, 21:13:21 »

Дани значи и вие сте като нас в ремонт  sad, и ние сега започнахме ремонта в новото жилище и е голямо тичене  sad и големи разходи съответно. Да ви кажа момичета и аз мисля да раждам по-естествен начин и без избор на екип в Шейново,надявам се всичко да мине както трябва,поне мой две приятелки раждаха там и са много доволни  и мисля да ги последвам. Зори почивай си и мисли позитивно, не се панирай доколкото е възможно и мисля че всичко ще е ок
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 02, 2010, 07:14:00 »

Добро утро момичета butterfly
Зори, съжалявам да чуя, че не си била добре.Спокойствие само....и скоро ще си по-добре.
Като е станало дума за раждането - да питам тези от вас, които живеят в София - как вървят цените при вас за нормално и секцио?Нямам предвид всички болници, само тези, за които сте чували добри ду,и и знаете нещо  smile
И ако доки прецени, че трябва да се ражда секцио това няма как да стане без предварителен избор на екип - нали така?...или греша?
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines