Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 16:00:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хиляди благодарности на хотел "Империал"-Пловдив  (Прочетена 3737 пъти)
 
Lina_P
Регистриран

Публикации: 2


« -: юли 31, 2010, 12:42:20 »

 Сватбаааа
 Здравейте, искам да изкажа благодарностите си на ресторант "Империал" -Пловдив. Също така на ДЖ Дидо и студио "Дит" . Няма да навлизам в излишни подробности, защото самия ден беше толкова вълнуващ, че не помня всичко, но в ресторанта нямахме никакви проблеми, очаровани сме. Управителите там са много сговорчиви и отзивчиви, не ни отказаха нищо и дори помагаха с неща, които не бяха длъжни да вършат, както всяка булка аз имах много идеи, питания, правих много промени , но нито веднъж не срещнах неразбиране, винаги ме посрещаха с усмивка. Нашата украса беше по-скромна, тъй като ресторанта изглежда достатъчно тържествено и без други украси, но като влезнахме в залата бяхме очаровани. От персонала на ресторанта ни бяха направили допълнителна украса от която ние останахме очаровани и духа ни се повдигна неимоверно. Пуснаха ни фонтана през ноща, само за да си направим фотосесията, храната и обслужването бяха на ниво. Апартамента ни беше украсен също много романтично. Единствената ми малка забележка е за вратата на тоалетната и коридорчето,че е по-тесничко, но вътре е просторно и чисто. ДЖ Дидо успя да улови предпочитанията на гостите за музика и на дансинга постоянно имаше хора, снимките от фотографа са невероятни. БЛАГОДАРЯ ВИ, БЕШЕ ЕДНА НЕЗАБРАВИМА ПРИКАЗКА.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines