Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 14:23:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бургас - 8 част  (Прочетена 129944 пъти)
 
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #390 -: януари 18, 2011, 17:16:36 »

аз за бала бях с прическа от студиото..обаче за грима нищо не мога да кажа ..
Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #391 -: януари 18, 2011, 18:34:42 »

То на мен всичко ми беше в студиото. Лошо впечатление ми направи това, че часа за прическата  ми беше в 12, за зла участ преди мен беше близка на фризьорката, и от 12 чаках до 2 часа докато прилючи с нея  NO не ми се коментира, иначе прическата беше супееееер
Активен
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #392 -: януари 18, 2011, 19:42:26 »

о, и аз чаках известно време да дойде моя ред, нищо че даже бях закъсняла.. но въпреки това се справи страхотно : )
Активен
chantrer
Ентусиаст
**
Публикации: 71



« Отговор #393 -: януари 18, 2011, 21:13:51 »

Изказването, че разликата между Атлантис и Приморец е единствено в цената, е меко казано смехотворно.Или някой не разбира от храна, или гроздето му е кисело.
И от "Диаманти" жената се казва Венелина, а не Велина.
От Мирослава всички сме много доволни, аз я ползвам като ходя на някоя по-специална вечеря и сега отново тя ще ме прави.
Активен
sisony
Любопитен
*
Публикации: 45


Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: януари 18, 2011, 22:38:05 »

 Всеки има различни предпочитания и е много трудно да се угоди но всички.
Аз също харесвам по-силен грим и не мога да реша при коя гримъорка да отида. Разгледах сайта на Мирослава и наистина си личи, че е голям професионалист, но грима на булките не ми хареса ( това е мое лично мнение, не искам да обидя никой ). Замислям се за студио Амбър???!!!...
Активен
chantrer
Ентусиаст
**
Публикации: 71



« Отговор #395 -: януари 18, 2011, 22:57:11 »

Мирослава е привърженик на лекия и нежен грим за булките. Ако искате нещо повече и по-тъмно, трябва да и се каже.
Но все пак има и други професионалисти, просто аз не мога да дам мнение за тях.
Активен
chantrer
Ентусиаст
**
Публикации: 71



« Отговор #396 -: януари 19, 2011, 14:21:17 »

Или ти нещо не си разбрала, или въпроса ти не е много ясен.
На кое точно да съм реклама и кого съдя ?
Вземи малко се успокой, ясно, че си безбюджетна и богата, но нерви не се купуват.  pardon
Активен
lina_bs
Сватбар
***
Публикации: 210



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: януари 19, 2011, 17:22:59 »

Момичета знае ли някоя от вас от къде мога да си наема танцьори, но такива, на които като им кажем определена песен да направят своя хореография и да я изпълнят?
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: януари 19, 2011, 17:56:49 »

Лина,ако се интересуваш от танцьори на народни танци,мога да ти дам координати на тези,които ние ползвахме.
И двамата са симпатяги-много лъчезарни;част са от танцов състав и със сигурност имат практика и възможност за собствена хореография. smile
Активен
lina_bs
Сватбар
***
Публикации: 210



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: януари 19, 2011, 18:02:44 »

Ами не съм сигурна какви точно трябва да са. Става дума да се измисли и съоветно изиграе танц на песен в изпълнение на Слави Трифонов. Измислих да направим поздрав за майките , пък и бъдещата свекърва има рожден ден тогава. Някакси обаче не върви да е само гола песен. хубаво е да и хореография.
Активен
chantrer
Ентусиаст
**
Публикации: 71



« Отговор #400 -: януари 19, 2011, 18:03:59 »

Ама не мога да разбера защо ми се обясняват на лични съобщения някои хора колко са богати и какво работят.  girl_impossible Мен грам не ме интересува. Имам си мнение, казвам си го. Нали затова е форума.,
Активен
chantrer
Ентусиаст
**
Публикации: 71



« Отговор #401 -: януари 19, 2011, 18:14:06 »

И също така не знам какво ти е богатото, но не мисля, че жена с добри финанси не знае коя е Мирослава и не е ходила поне веднъж на грим.
Също така ако си толкова богата, няма да ти прави впечатление 6000лв за 36 човека и роклята към тази сума  . Само да ти вметна, че нашият куверт е 100лв на човек, но не съм го написала и не парадирам . Не знам каква "изчаткана " сватба искаш и оригинална, но на мен 1 покана ми излиза точно 13лв. 
Колко ще си богата като си си преснимала някакъв модел на рокля и ще ходиш при шивачка, вместо да си купиш бутикова. Например като мен, моята е на Проновиас.
И изобщо сега ще си ги мерим ли ?
Възрастна жена, пък се излага !
Активен
lina_bs
Сватбар
***
Публикации: 210



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: януари 19, 2011, 18:44:40 »

Не се карайте момичета.Тук сме за да си помагаме.А не да си мерим........................ресторантите 
Активен
Milizandra
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #403 -: януари 19, 2011, 18:59:09 »

Момичета, моля ви не си разменяйте лични съобщения с цените. Мен също ме интересува колко върви грима, при различните гримьорки. Не мисля, че е проблем, нали това е форум, никой няма да го счете като реклама Wink
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: януари 20, 2011, 00:25:21 »

Дайте наистина цени за грим и сайт на Мирослава. И стига сте се карали. Всеки се простира според чергата си. Явно има и богати, бедни и средно богати не може всички да сме еднакви, но сме тук заради 1 - сватбата. Така, че нека да запазим добрия тон, а ако някой не иска да го занимават има си бутон игнорирай и толкова.
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines