Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 08:37:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бургас - 8 част  (Прочетена 129817 пъти)
 
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: януари 11, 2011, 16:37:48 »

Ами на Младост има един златарски магазин и от там си ги харесах. Те работят с магазин в София и халките идват за 1 ден, тъй като имат в наличност. Но май се е вдигнала пак цената много 60-65лв на грам за халка.
Активен
sisony
Любопитен
*
Публикации: 45


Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: януари 11, 2011, 20:33:17 »

Златото много е поскъпнало. Нашите халки ги поръчахме от Варна и грама е 65 лв.
Активен
Asy
Любопитен
*
Публикации: 39



« Отговор #347 -: януари 11, 2011, 21:08:22 »

Здравейте и от мен.
Ще се женим  danceg От много време ни чакаха, чак се бяха отказали. Хахахаха
То тази година принц Уилям и ние- това сме. Майтап.

Дата- 29.05
Място- ами къде- Атлантис. Видях в темата, че е много популярен. Ние го открихме съвсем случайно, като ходихме да играем боулинг там.
Там ни казаха, че не е много ясно все още дали след 24 часа, ако останем ще плащаме по 100 лв на час. Можело и да не ни хване. Ама кото такова. Иначе куверта започва от 30 лв и може да си внесем каквото си искаме за ядене и пиене.
Изнесен ритуал ще бъде, но още не сме избрали сватбен агент- четириумя се между сватбена агенция Крис, Диаманти, Арт, Брилянтин....
Роклята модела вече го имам нарисуван, сниман, пресниман, само незнам колко време по-рано да отида в шивачницата да заява изпълнение. Друг е въпросът, че по-рано от апарил няма да започна да я шия, защото трябва малко да се повталим, постегнем smile
Мисля си да я шия в Мада-М. Ама само си мисля. Ако някой има по-добра идея или представа моля да ми сподели.
Фото, прически, грим- уж за сега имам.
Но сме решили да не наемаме DJ, а да има жива музика. И в тази връзка питам аз някой да знае добър оркестър, който не пее чалга и само народни, а популярни и евъргрийни?
Ние няма да правим традиционна сватба с тъпани и гайди, ама за това по-късно ще ви пиша.
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: януари 11, 2011, 21:51:26 »

Супер до края на седмицата халките са тук и 2те. Много си ги харесах като ги взема ще ги снимам и веднага ще ви ги покажа.
Активен
Asy
Любопитен
*
Публикации: 39



« Отговор #349 -: януари 12, 2011, 14:45:03 »

Момичета, трябва ми струнен квартет и оператор за водеозаснемане?
Активен
sisony
Любопитен
*
Публикации: 45


Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: януари 13, 2011, 16:49:21 »

 Поздравления vanesa77, първо избери агенцията и после там ще ти помогнат с всичко, което ти трябва.
 Успех в подготовката  good
Активен
Asy
Любопитен
*
Публикации: 39



« Отговор #351 -: януари 13, 2011, 19:08:49 »

Да ви се изфукам, че Калоян Спасов е свободен за нашата дата и той ще ни прави снимките  blum
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: януари 13, 2011, 19:10:54 »

Да ви се изфукам, че Калоян Спасов е свободен за нашата дата и той ще ни прави снимките  blum
Браво! good
Активен
Asy
Любопитен
*
Публикации: 39



« Отговор #353 -: януари 13, 2011, 22:18:29 »

Здравейте и от мен на всички!Планираме светбено тържество за края на месец май 2011 ,може би 28 ще помоля за повече инфо ресторант за около 60-70 човека ,може и около Бургас. smile

Охоо, нашата ще е на 29.05  Bravo
Активен
Asy
Любопитен
*
Публикации: 39



« Отговор #354 -: януари 13, 2011, 22:24:10 »

http://www.chocolatehouse-bg.com/catalogue/bg -ето сайта на фирмата.

Имаха магазинче в една пресечка на п-д "Кирил и Методий".Купувала съм от там невероятно вкусен шоколад.Магазинчето обаче го няма вече.В сайта пише,че правят доставки-може би имат цех само в София.

Сега са в мола. По принцип там е безбожно скъпо. Примерно 3-4 шоколадови бомбона, които продават на грамаж струват от порядъка на 4-5 лв. За сватбени торти незнам как излиза. Но мисля, че са малко пеекспонирани.
Активен
Asy
Любопитен
*
Публикации: 39



« Отговор #355 -: януари 13, 2011, 22:29:24 »

Оле, като чета как хората си запазват с по една годин на пред дати, ресторанти, фотографи и си шият рокли направо се чудя как успяхме само 4 месеца предварително за го направим това. Като се има предвид, че рокля още не съм започнала да правя и с сватбената агенция не сме говорили. Но зала и фотограф имаме.
Активен
Asy
Любопитен
*
Публикации: 39



« Отговор #356 -: януари 13, 2011, 22:42:44 »

Че защо да не е същото.Ние също ще разделим празненствата  smile В нашия случай е поради съвсем други причини,но все пак.На 13 май подписване и почерпка с роднини,а на следващата вечер купон с приятели и по-младите роднини.Не смятам,че ще се чувствам по-малко щастлива булка.Като се замислите,някой подписват в залата,преди изнесения ритуал... smile Wink
Но dod023 е права за поемането на нощувките и на мен ми е странно.

И на мен не ми се вижда удачно да си разцепваш сватбата. По-добре я направи дневна, за да платиш само за транспорт и вечерта да се приберат в Пловдив.
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: януари 13, 2011, 23:05:51 »

Оле, като чета как хората си запазват с по една годин на пред дати, ресторанти, фотографи и си шият рокли направо се чудя как успяхме само 4 месеца предварително за го направим това. Като се има предвид, че рокля още не съм започнала да правя и с сватбената агенция не сме говорили. Но зала и фотограф имаме.
Баба знае 2 и 200!
Сватба се организира и за 2 месеца,но най-хвалените оператори се заемат от рано и се ограничава избора.Друг е въпроса,че като търсиш нещо точно определено няма значение "асортимента".
« Последна редакция: януари 13, 2011, 23:15:33 от dodo23 » Активен
Asy
Любопитен
*
Публикации: 39



« Отговор #358 -: януари 13, 2011, 23:14:52 »

Някой да има впечатление от сватба в  "Приморец"  ?

За мен Приморец и Атлантик са еднотипни, само дето Приморец е брадварски. Мой познат жени дъщеря си през лятото в Приморец и за 36 човека от тяхна страна+разбира се всичко останало- рокли, украси, музика сватбата им е излязла 6000 лв. Аз сега като правя сметки без да съм ограничена от бюджет ми се вижда много завишена тази цена на Приморец.
Активен
Asy
Любопитен
*
Публикации: 39



« Отговор #359 -: януари 13, 2011, 23:32:08 »

А да попитам тези които са имали , или ще имат изнесен ритуал в Бургас : Тъй като не е разрешено да се изкарва печатът, трябва предварително да се подпишем в гражданското.
Та според вас колко предварително се прави, кой присъства, какво обличате и т.н“?

Аз мисля 2-3 часа по-рано да отскочим да сложим подписите само с кумовете. Тъй като ние ще прескочим това с вземането на булката по причина, че няма от къде да ме вземат. Живеем заедно от осем години и си имаме собствено жилище. Всичко ще започне от хотела в Атлантис. Там ще се обличаме и от там ще тръгнем. А и на мен никога не са ми били присърце тумба-лумба гайдите и това с даването на пари в обувката на булката. Но това си е нашия начин да си направим сватбата. Всеки както си го харесва.
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines