Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 04:40:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бургас - 8 част  (Прочетена 129664 пъти)
 
sisony
Любопитен
*
Публикации: 45


Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: декември 21, 2010, 20:14:28 »

Ние също платихме капаро 200 лв. , останалото след сватбата. Така е най-редно мисля  good . А може ли да попитам за кой ресторант е тази схема на плащане ?
Активен
deni5711
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #301 -: декември 21, 2010, 22:09:41 »

Става въпрос за хотел-ресторант "Свети Тома" близо до Созопол. Благодаря на всички за бързия отговор.
Активен
Love_joy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 62



« Отговор #302 -: декември 22, 2010, 09:55:25 »

  Относно ресторанта - според мен с такава схема на плащане ще изгубят не само теб като клиент. Можеш да им кажеш, че се притесняваш да внесеш толкова много пари преди дори да си получила това, за което си заплащаш. Постави си твоите условия и кажи как ти виждаш нещата. Не вярвам да ти откажат.

Гледай позитивно в бъдещето и се радвай на щастието, което ти предстои smile
Активен
nelitoo
Любопитен
*
Публикации: 42


« Отговор #303 -: декември 22, 2010, 15:19:22 »

Ние също платихме 200лв. капаро - управителят ни обясни, че тази сума е просто за запазване на ресторанта на въпросната дата. Сумата за кувертите можем да платим на две части - около седмица преди сватбата и в деня след сватбата, а от ресторанта казаха, че за тях не е проблем да им платим и цялата сума в деня след сватбата (ще нощуваме в хотела).
Активен
Love_joy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 62



« Отговор #304 -: декември 22, 2010, 21:01:13 »


   Предполагам ресторанта в Св Тома ще е на живописно местенце smile Ако сватбата ти е лятна, може  да провериш как вървят цените и в Парадайз Дюн - той е малко след Каваците, отбива се вдясно от главния път. Вечеряла съм в техния ресторант, който според мен е много добър и откъм меню и откъм атмосфера. Имат много голяма вътрешна част с басейни и градини с фонтан, където биха станали много стилни сватби на открито. Успех:)
Активен
chantrer
Ентусиаст
**
Публикации: 71



« Отговор #305 -: декември 22, 2010, 22:43:05 »

А да попитам тези които са имали , или ще имат изнесен ритуал в Бургас : Тъй като не е разрешено да се изкарва печатът, трябва предварително да се подпишем в гражданското.
Та според вас колко предварително се прави, кой присъства, какво обличате и т.н“?
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: декември 22, 2010, 23:39:07 »

Относно изнесените ритуали - има замисъл от догодина да ги правят в етнографския музей или в морската, но това за сега е идея дали ще стане, кога ще стане не се знае. А предварителното подписване се прави, когато вие си решите няма конкретно време, ако искаш и 1 месец преди сватбата може. Кой си каниш, с какво си облечена това си е лично решение според мен. Може само вие и кумовете, може и родителите ако искаш, може и приятели, но по мое мнение е нормално само кумовете или най-много кумове и родители. За дрехи не смятам, че трябва да си кой знае колко официално smile
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: декември 23, 2010, 08:08:12 »

Аз имах изнесен ритуал-подписахме 4 дни преди сватбата.Бяхме заедно с кумовете.Аз бях с ризка и панталонче.Облеклото на практика е без значение.Избери нещо практично-на мен ми беше горещо. smile
Активен
chantrer
Ентусиаст
**
Публикации: 71



« Отговор #308 -: декември 23, 2010, 11:31:31 »

Февруари месец няма да ми е топличко, надявам се.
И аз така мислех, но понеже майка ми скоро ми зададе въпроса какво ще облека там, та ми се стори, че и тя се гласи.  crazy А аз искам само с кумовете. Лошото е, че целият ми гардероб е от черни дрехи и малко странно ми се вижда да се подпиша с този цвят, но ще видим.  danceg
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: декември 23, 2010, 15:06:58 »

Вземи си едно шарено шалче или друг много цветен аксесоар и си готова!
Даже ако си падаш по традициите,поискай нещо шарено назаем-примерно от кумата smile
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #310 -: декември 27, 2010, 00:05:45 »

Момичета някой може ли да ми каже по последни данни какви са кувертите в "Университета"? Също знаете ли дали там има изискване за минимален брой гости?
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: декември 27, 2010, 22:28:19 »

Днес бях на нещо като пробна прически. Снимчици в галерията.
Активен
sisony
Любопитен
*
Публикации: 45


Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: декември 28, 2010, 11:25:44 »

 Поздравления CabuHka, ти си много напред с подготовката  Bravo .
  Аз ходих до Варна за рокля, но не си харесах  cray и сега съм многоооооо отчаяна, защото ми казаха, че това са новите модели за 2011 г. Незнам къде да ходя вечее sad .
Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #313 -: декември 28, 2010, 12:29:29 »

Не се притеснявай sisony, все ще си харесаш  good.
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: декември 28, 2010, 14:58:04 »

О за рокля и аз още не съм тръгнала. В главата си имам идея каква искам - римски стил рокля, но незнам дали ще ми стои добре smile
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines