Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 00:31:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бургас - 8 част  (Прочетена 129499 пъти)
 
nelitoo
Любопитен
*
Публикации: 42


« Отговор #255 -: ноември 30, 2010, 11:38:21 »

Здравейте!
Съвсем нова съм тук и се надявам взаимно да си помогнем при организирането на това радостно събитие. Моята дата е 21.05.2011г., но вече имам ресторант, фото и видео заснемане. Имам нужда от ди джей (препоръчаха ми Станислав Жеков, но той вече е зает ). Благодаря ви предварително за помощта  smile
Активен
lina_bs
Сватбар
***
Публикации: 210



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: ноември 30, 2010, 12:51:37 »

Здравейте!
Съвсем нова съм тук и се надявам взаимно да си помогнем при организирането на това радостно събитие. Моята дата е 21.05.2011г., но вече имам ресторант, фото и видео заснемане. Имам нужда от ди джей (препоръчаха ми Станислав Жеков, но той вече е зает ). Благодаря ви предварително за помощта  smile

Здравей, в кой ресторант ще сте?
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: ноември 30, 2010, 13:06:15 »

Зависи и каква музика искаш да ти пуска. Стефан Баев е много добър, но той не пуска чалга.
Активен
nelitoo
Любопитен
*
Публикации: 42


« Отговор #258 -: ноември 30, 2010, 14:47:38 »

Вчера резервирах т. нар "Бяла зала" в х - л Атлантис. По - голямата беше заета вече. А за музиката, незнам. Не съм твърдо против чалгата, стига да е в някакъв по - лек вариант  blum. Иска ми се да стане забавно и гостите да се веселят danceg
Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #259 -: декември 01, 2010, 15:36:26 »

Oooo CabuHka, халките са невроятни, но и цената им е невероятна  crazy . Утре заминавам за Варна, там ще погледна халките в Хугасян.
А на теб Neli, zdravei i ot men  smile
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: декември 02, 2010, 22:11:02 »

Irkaa ще чакам катосе върнеш да пишеш за тяхните халки какво ти е впечатлението и може и ние да отидем и да питаме дали ще могат да ни направят или да си изберем от тяхните smile
Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #261 -: декември 05, 2010, 16:15:05 »

Здравейте, момичета!  blum
Да се отчета: ходих във Варна, върнах се. Посетих магазина на Хугасян, видях халките, наистина има избор, има размери, момчето ми каза ако харесам някой модел в жълто злато, може да ми го направят в бяло, ако харесам някой модел с много камъни, може да е с по-малко, абе общо взето каквото искате това може да е.
   Сега ще ви пусна един сайт, който една позната ми прати, има доста голям избор, и доколкото разбрах в Трията има златарски магазин, отиваш казваш им кой модел искаш и го правят:
http://www.sara-trade.bg/shop/customer/home.php?cat=3

А поразгледах и булченските рокли, даже с една многооооо се харесах, но в някои магазини цените им са доста надути, в сравнение с тук. Надявам се да съм била полезна  Wink
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: декември 06, 2010, 10:37:30 »

Здравей иркаа smile. Аз съм ходила до магазина в Триата. Всичко е много хубаво на сара трейд, НО как да си избера пръстен от каталог все пак трябва да се пробва модела, тъй като на всякъде имат по 5 10 модела, а другото е от каталог и мен това малко ме разочарова.
Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #263 -: декември 06, 2010, 16:32:09 »

Така е, CabuHka. Наистина има много хубави модели, ама как да се купи без да се мери  nea
Активен
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #264 -: декември 09, 2010, 16:55:01 »

запазихме си ресторант smile Атлантик smile
Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #265 -: декември 10, 2010, 23:48:00 »

Момичета, губите се някъде. Май всички са в застой в момента  smile
А на теб kаramelche_   честитооооо  Bravo
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: декември 11, 2010, 04:06:29 »

Ами аз започвам подготовката след НГ така се разбрахме с агенцията. А иначе утре т.е. днес вечерта ще ходим да каним кумовете официално. Миналата седмица опипахме почвата smile
Активен
deni5711
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #267 -: декември 11, 2010, 06:04:26 »

Здравейте, току що се регистрирах в блога, защото имам нужда от помощ с намирането на DJ, оператор, фризиор и сватбена торта. Сватбата ни е на 7-ми май в комплекс "Свети Тома" близо до Созопол, но понеже просто решихме, че искаме сватбата да е на морето, а никой от нас не е от там, не познаваме никой, които да ни насочи или препоръча някой. Моля дайте предложения от Бургас, за да може лесно да се придвижват хората. Благодаря предварително! crazy
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: декември 11, 2010, 06:57:48 »

DJ, фотограф, видео може да си наемеш от Бургас. Относно тортите незнам дали има транспорт до Созопол питай в Захаро и Амадеус. Относно DJ, фото и видео имаш голям избор стига да са свободни хората за вашата дата. Агенция ще имате ли. Питай, защото ако имате може да говориш и с тях.
Активен
nelitoo
Любопитен
*
Публикации: 42


« Отговор #269 -: декември 11, 2010, 11:03:46 »

И аз да се похваля, вече си имам DJ. Сматам да започна търсенето на агенция за украсата, въпреки, че още е доста рано според мен! Сега започва търсенето на халки:)))
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines