Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 00:25:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бургас - 8 част  (Прочетена 129487 пъти)
 
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: ноември 08, 2010, 15:52:41 »

Лина,на мен идеята не ми допада особенно-няма да се пресъздаде същата еуфория и празничност на "втората" сватба.
Ти лично как си го представяш-една част от гостите ще присъстват на църковен и граждански брак,и после на купон в р-та,а другите ги каниш само да хапнах и пийнат?На коя от двете вечери ще извикаш фото и видео?А с една и съща прическа ли ще бъдеш?

На мен на нито една сватба не са ми плащали транспорта и нощувката-правя си сметката дали мога да си позволя да отида или не.Не знам от къде тръгна тази практика младоженците да плащат всичко,в което разбира се няма нищо лошо стига да е по силите им smile

Относно агенциите,имайте предвид,че не всичко,което се предлага е онагледено в сайтовете им.
Активен
sisony
Любопитен
*
Публикации: 45


Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: ноември 08, 2010, 20:09:35 »

Точно за квартирите исках да кажа. Даже има и стаи в общежитията, които се дават за нощувки и излиза много евтино. Моите гости също са много и те са около 100 човека, но аз мисля някои да ги настаня в квартири, а по-младите може в общежитие. Някои сами ще си поемат разходите. По-възрастните може да си трътнат по-рано.
Активен
devil_kin
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: ноември 08, 2010, 20:30:15 »

Че защо да не е същото.Ние също ще разделим празненствата  smile В нашия случай е поради съвсем други причини,но все пак.На 13 май подписване и почерпка с роднини,а на следващата вечер купон с приятели и по-младите роднини.Не смятам,че ще се чувствам по-малко щастлива булка.Като се замислите,някой подписват в залата,преди изнесения ритуал... smile Wink
Но dod023 е права за поемането на нощувките и на мен ми е странно.
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: ноември 08, 2010, 21:02:44 »

Че защо да не е същото.Ние също ще разделим празненствата  smile В нашия случай е поради съвсем други причини,но все пак.На 13 май подписване и почерпка с роднини,а на следващата вечер купон с приятели и по-младите роднини.Не смятам,че ще се чувствам по-малко щастлива булка.Като се замислите,някой подписват в залата,преди изнесения ритуал... smile Wink
Но dod023 е права за поемането на нощувките и на мен ми е странно.

Девил,това което ти споменаваш също е честа и съвсем оправдана практика.Много млади семейства не могат да си позволят голяма сватба и канят на "официалната част" най-близките,а с приятели празнуват в по-обикновенна обстановка.
Това,което ми е трудно да си представя е моята сватба в един ден с роднините и приятелите на мъжа ми,и в друг-с моите,ако това е идеята на Лина.
Ама това си е само мое виждане. smile
Активен
lina_bs
Сватбар
***
Публикации: 210



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: ноември 08, 2010, 21:26:34 »

Момичета говорим за сватба септември месец 2011. Имам предвид че дотогава има доста време и има варианти и варианти. Нямам предвид да сме единия ден с приятелите и роднините на бъдещия младоженец, а на другото празненство- с моите.Имах предвид точно на деня на сватбата с най-близките  роднини и приятели и разбира се приятелите и роднините от страна на младоженеца  .А след това в Пловдив -с по-широк кръг хора.
Имаше въпрос относно фото и видеозаснемане-и на двете места
Относно прическата -две различни/не че това е най-важното/
А пък все пак решим да е само в Бургас пак няма да поканим всички които искам.
 give_rose
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: ноември 10, 2010, 08:46:55 »

Имам едно въпросче халките от къде си ги купихте. Гледам, че много хора си ги поръчват от Сара Трейд, но дали отговарят на картинките в сайта, а и дали стоят добре... crazy
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: ноември 10, 2010, 09:23:05 »

Имам едно въпросче халките от къде си ги купихте. Гледам, че много хора си ги поръчват от Сара Трейд, но дали отговарят на картинките в сайта, а и дали стоят добре... crazy

Ние си взехме халките от магазин Антарис на ул.Богориди.
Активен
katqsl
Ентусиаст
**
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: ноември 10, 2010, 09:40:55 »

На мен лично халките на Сара трейд на живо изобщо не ми харесаха, изработката им ми се стори доста грубичка в сравнение със снимките в каталога. Ние си ги взехме от едно магазинче за злато точно до кафето Унисон, на Александровска. Годежният ми пръстен е от същия магазин като на dodo23, там също си бяхме харесали моделчета  good
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: ноември 10, 2010, 10:54:45 »

Мерси ще ги погледна и там. А още нещо вие кога си ги взехте халките, че незнам дали не е рано още. Вчера бях в Диаманти - Венелина много ми допадна. Чакам оферта днес и ще решаваме коя ще е агенцията. За момента DJ и фотографа, които искам са свободни и тя ги помоли да изчакат 2 3 дни danceg
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: ноември 10, 2010, 12:34:49 »

Събинка,ние купихме нашите около 2м преди сватбата,което ще рече средата на лятото.
Около месец след сватбата се оказа,че и на двамата ни хлопат сериозно.Имай предвид ако купуваш в топло време,че пръстите се подуват. smile
Активен
katqsl
Ентусиаст
**
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: ноември 10, 2010, 13:00:12 »

Ами ние ги взехме около 4 месеца по-рано. Няма голямо значение според мен кога тоно ще ги вземете, стига да не е в последните 2-3 седмица, просто за да ви е по-спокойно. Нашите станаха готови за 2 седмици  good
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: ноември 10, 2010, 13:11:56 »

Значи мога да почна да гледам от януари нататък. А за рокля агентката ми каза пак януари, тъй като сватбата е покрай баловете и да не ми претупат роклята.
Активен
devil_kin
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: ноември 10, 2010, 14:24:56 »

Днес ходих до сватбена агенция Мирена,просто ми се искаше да разгледам рокли ,ама ги поразпитах и за организацията.
Но рокля не си харесах...за първи път се почуваствах бъдеща булка.
Активен
devil_kin
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: ноември 10, 2010, 17:12:55 »

Пак съм аз с финансово питане.Става въпрос за агенциите,както казах съм ходила само до мирена,цените които ми казаха за дж и снимки са ок,но сега им гледах сайта и украсата им не ми е по-вкуса.Та въпроса ми е,агенция със подобни цени( за основните неща)??(детенцето ми е малко и нямам възможност да обиколя всички  sad )И аз опрях до агенция май. huhhuh.gif
Мислих го,смятах го и няма да сваря да украся сама с милото.
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: ноември 10, 2010, 18:21:59 »

Прати ми на лични какви цени са ти дали, аз мога да ти пратя на другите 2 агенции.
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines