Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 00:17:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бургас - 8 част  (Прочетена 129472 пъти)
 
sisony
Любопитен
*
Публикации: 45


Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: ноември 05, 2010, 16:08:00 »

Здравей, irkaaa, аз също проучвах доста време и избрах Диаманти. Ходих и в Мирена, но като видях техни украси на ресторанти се отказах. Диаманти ми помогноха да си капарираме р-нта, защото управителката на р-нта в х-л България не искаше  shok и  се ядосах и говорих с агенцията и проблема се реши.
Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #181 -: ноември 05, 2010, 16:49:38 »

Мерси sisony, видях че сватбата ти ще е на 30.04, мислим нашата да е на 01.05, но ти си много по-напред с подготовката, ние сега започваме да обмисляме всичко, и се чувстам толкова "неука". Надявам се да си помагаме с инфорамция във форума.  smile
Активен
sisony
Любопитен
*
Публикации: 45


Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: ноември 05, 2010, 17:02:45 »

с най-голямо удоволствие  danceg
Активен
Diema
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: ноември 05, 2010, 19:20:36 »

здравейте момичета
Атлантис като цяло е много добър избор Нашата сватба беше там и останахме много доволни както по отношение на храната така и на обслужването Що се отнася до агениции Разучете добре цените Когато ние избирахме агениция обиколихме на много места и разгледахме предложенията на доста агенции Според ценовата листа която бяхме получили от Диаманти цените им бяха доста завишени в сравнение с други агенции...
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: ноември 06, 2010, 11:08:44 »

здравейте момичета
Атлантис като цяло е много добър избор Нашата сватба беше там и останахме много доволни както по отношение на храната така и на обслужването Що се отнася до агениции Разучете добре цените Когато ние избирахме агениция обиколихме на много места и разгледахме предложенията на доста агенции Според ценовата листа която бяхме получили от Диаманти цените им бяха доста завишени в сравнение с други агенции...

Съгласна съм ,че трябва да се търси и повече да се информират хората . Специално за Диаманти мисля ,че качеството си има цена . Малко агенции са на тяхното ниво .
Активен
Diema
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: ноември 06, 2010, 19:06:29 »

Правилно качеството си има цена така е но в крайна сметка Агенциите правят това каквото хората изискват от тях..А и какво общо има качеството с танцьорите на пилието и тортата например? Агенция Диаманти предлага тази услуга за 80 лв а други Агенции за 60 лв Това са професионални танцьори които работят с всички агенции,имат един и същи репертуар Не съм казала че Диаманти работят зле или нещо такова ставаше въпрос за цените а и всеки може сам да си прецени как и с кого да си направи сватбеното тържество...
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: ноември 06, 2010, 20:50:00 »

Diema имаш право . Затова казах ,че хората трябва да търсят и да намерят най добрата цена за себе си . А защо не и да комбинират нещата между две или три агенции . Украса от тези ,които най много им допадат . Танцьори от другата и така . Много често хората така практикуват . А една агенция ,която държи на името си не би трябвало да изнудва своите клиенти да наемат всичко от тях .
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #187 -: ноември 06, 2010, 22:35:16 »

Helloooooo  blum


Малко отклонение от мен... Кажете ми моля ви добра маникюристка в Зорница, която работи с гел. Трябва да сменя моята и съм в пълна мъгла...

Сега по дискусията за агенциите - мога да препоръчам Диаманти, като добри професионалисти и най - вече като агенти, работещи с желание.
Активен
chantrer
Ентусиаст
**
Публикации: 71



« Отговор #188 -: ноември 07, 2010, 22:52:29 »

За цените не съм съгласна, че Диаманти са с високи. В сравнение например с Брилянтин, които имат такса "агенция", която е в размер на 300лв. , при Диаманти няма такава. Освен това украса за украса на автомобил двете агенции отново имат разлика от около 70лв, пак на Брилянтин е по-висока офертата.
Искам да кажа, че аз се бях спряла на двете и оставаше да избера, като в момента работя с Диаманти и съм много доволна.
Не искам да влизам в подробности, но цената беше последното , което ме отказа от Брилянтин.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: ноември 07, 2010, 23:29:30 »

За първи път чувам за тази агенция Брилянтин и от любопиство разгледах сайта . Незнам за организация и цени ,но имат хубави украси . Просто стила на двете агенции няма нищо общо .
Активен
devil_kin
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: ноември 08, 2010, 09:00:23 »

Разглеждах сайтовете на агенциите в Бургас за идеи, и наистина на Брилянтин и Диаманти са най-добре.Аз мисля,че няма да наемам и го казвам като странично мнение.На другите агенции украсите им бяха доста по-кичозни, но все пак въпрос на вкус.
Активен
lina_bs
Сватбар
***
Публикации: 210



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: ноември 08, 2010, 09:22:57 »

Добро утро дами  give_rose Искам да ви попитам нещо:Какво мислите за две сватби? /И веднага  пояснявам/ В събота говорих с майка ми относно сватбата и тя каза че не можела да си позволи да покани всички гости тук в Бургас, защото ще дойде сериозна сума заедно със спането. Затова предложи да дойдат най-близките тук, а пък в Пловдив , от където съм аз, след това да направим събиране с повече хора. Първоначално идеята не ми допадна особено, защото малко ми прилича на едновремешните сватби по селата -едната събота в едното село, другата в другото. После обаче, като се замислих и реших , че по този начин два пъти ще имам сватба.Не е лошо  smile Вие какво мислите ?
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: ноември 08, 2010, 11:02:06 »

Добро утро дами  give_rose Искам да ви попитам нещо:Какво мислите за две сватби? /И веднага  пояснявам/ В събота говорих с майка ми относно сватбата и тя каза че не можела да си позволи да покани всички гости тук в Бургас, защото ще дойде сериозна сума заедно със спането. Затова предложи да дойдат най-близките тук, а пък в Пловдив , от където съм аз, след това да направим събиране с повече хора. Първоначално идеята не ми допадна особено, защото малко ми прилича на едновремешните сватби по селата -едната събота в едното село, другата в другото. После обаче, като се замислих и реших , че по този начин два пъти ще имам сватба.Не е лошо  smile Вие какво мислите ?
Според мен е вълнуващо . Но ,ако хората от Бургас са малко не е ли по изгодно да им платите нощувки в Пловдив и всички гости да са заедно ? Иначе от друга страна фотосесия на морето ще е просто страхотно . Но ,ако повечето гости са ви от Пловдив ще ви легне по скъпичко да ги заведете на морето и да плащате нощувки . Не ,че е задължително ,но виждам ,че последно време масово се практикува така . А да си булка два пъти сигурно ще е доста вълнуващо .  good
Активен
sisony
Любопитен
*
Публикации: 45


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: ноември 08, 2010, 11:22:29 »

Аз също не съм от Бургас и имам много приятели и роднини, които  са от други градове.  Мисля че най-добре е сватбата да е на едно място и всички заедно да сме. А по въпроса със спането може да се уреди и с по- евтини оферти. Това е моето мнение и аз така ще направя.  smile
Активен
lina_bs
Сватбар
***
Публикации: 210



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: ноември 08, 2010, 12:11:24 »

Говорим за около 100 човека гости от Пловдив.Освен това другото което притеснява майка ми е това, че бабите и дядовците са доста възрастни и надали ще им се отрази добре едно дълго пътуване.Пък относно плащането на нощувките-мисля, че е по-добрия вариант ние да ги поемем. Все пак един път разходи за транспорт, после  за спане и накрая за подарък. Идва множко.

Сисони, имаш предвид за квартирите, които се дават за една нощ и струват от порядъка на 10-20 лв ли?
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines