Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 04:25:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бургас - 8 част  (Прочетена 129605 пъти)
 
katqsl
Ентусиаст
**
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: октомври 17, 2010, 14:55:41 »

Моята сватба беше в събота..в сряда (4 дена след това), когато си взех бланка за попълване за личните документи в системата им излязох с новото име   good ...но гаранции няма колко бързо би могло да стане...
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: октомври 17, 2010, 16:09:11 »

Миналата година имаше регламентиран срок от 1 месец след сключването на гражданския брак,в рамките на който трябва да се подаде заявление за промяна на имената и адреса.Това значи,че месец след като си се омъжила "старите" ти документите са актуални.
От служител на МВР знам,че при въвеждане на ЕГН си излизат всички имена-и новата,и старата фамилия.
Година след сватбата ми,още има институции,в които съм с бащината си фамилия.
Последния куриоз беше направление от личния лекар със старото ми име....

Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: октомври 17, 2010, 23:17:35 »

Момичета някой може ли да ми каже къде се подава бланката за документи ,защото сега чух че не е в 1-во, а според района?
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: октомври 18, 2010, 08:19:01 »

plamak_, първо честито, с пожелания за дълги години щастлив семеен живот и дом пълен с детски смях!  give_rose
За подаването на документи - ако ще сменяш постоянен адрес отиваш първо в ЕСГРАОН /на гърба на голямата община/, после с всички налични документи отиваш в районното според местоживеене и си подаваш документите. Ако искаш бърза или експресна поръчка тогава в 1во РПУ. Можеш да си подадеш документите и в 1во за обикновенна поръчка, но ще трябва да изслушаш една тирада как е хубаво да отидеш в районното по местоживеене. Начинът да се измъкнеш от тази тирада и да им запушиш устите е, че няма шеф, който да те пусне да висиш няколко дни по опашки. Последното е пробвано лично!  Wink
Активен
devil_kin
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: октомври 23, 2010, 09:06:50 »

Здравейте момичета.Изчетох 7 и 8 тема ,но не видях да са  задавани моите въпроси и затова ще питам smile
Първо да се представя,от Бургас съм , с милото мислим да сключим брак на 13.05.2011.Решили сме да подпишем на обяд и после да се почерпим с кумовете и родителите.Вечерта ще си направим купонче с приятели.Гостите ще  са малко в сравнение с вашите сватби, около 30 човека.
Та въпросите ми:
1.За 30 човека да ми препоръчатересторант.Темата на сватбата мислим да е морска.
2.За 30 човека,няма да има много маси и  се чудя дали да сме на отделна маса с кумовете
3.За тези, които са били в х-л Атлантис.Няма да имаме хора извън Бургас,но гостите ви от града ,как си организираха прибирането.Като знам компанията ни няма да има неконсумирали алкохол.
4.В Атлантис има ли малки зали??

Ще ви бъда много благодарна.Доста е рано,но искам да си изясня нещата.
Активен
Vanche_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: октомври 23, 2010, 11:59:35 »

 welcome-2 devil_kin!
Относно Атлантис, нашите гости се прибираха или като се групираха с тези, които са с коли, или с такси, което до Бургас излиза около 10лв (нормална цена за 3-4 човека).
От ресторантите, в които се правят сватби, най-малкия събира около 80 човека и незнам дали ще се съгласят да го затворят за 30 души (все пак и те си правят сметките  Wink ), но може да се пита.
А на терасата на въпросния ресторант правят много хубави партита за около 30-40 души, виждала съм снимки при Дора Ханджиева от агенция АРТ 2 http://www.party-art2.com/information-view-28-bg.html#, (по снимките си личи кои маси са на терасата) ,но за 13.05. само можем да гадаем какво ще бъде времето.  Girl_sing


« Последна редакция: октомври 23, 2010, 12:10:55 от Vanche_ » Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: октомври 23, 2010, 14:20:51 »

devil_kin,ресторантите в Бургас не са чак толкова много-пообиколете с половинката и вижте къде каква е обстановката и дали ви допада.Не навсякъде би изглеждала добре морската тематика...
По-малките хотелчета имат много хубави залички.
На първо четене се сещам за х-л Атаген!
Засиви и с какъв бюджет разполагате за вечерята...
На мен ми допадна р-т Дилайт-на три етажа е и така се получват обособени зали.

Що се отнася до масите,щом сте "малка група",си представям да сте в центъра на една П-образна маса-така няма да сте отделени от гостите и ще можете да си комуникирате със всички.

Ще имате ли ди-джей?
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: октомври 24, 2010, 17:40:00 »

Всички малки хотелчета в Бургас имат зали максимум до 40 човека-х-л Форс, х-л Драма, имаше и един ресторант в новите кооперации зад магазин Сара в Славейков ,но не му помня името,Луксор.В момента се сещам за тези ,ще допълня ако има и други за които се сетя , но ако потърсиш в Гугъл ги има много там ,аз в началото така търсих докато подбера моя.
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: октомври 24, 2010, 21:24:52 »

Здравейте и от мен отново.
Утре с милото ще ходим да капарираме ресторанта. На Мираж се спряхме, а датата - 14,05,2011  yahoo
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: октомври 25, 2010, 06:55:39 »

CabuHka честито за датичката и успех в подготовката , дано всичко ви върви с лекота и много усмивки.
Активен
devil_kin
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: октомври 25, 2010, 08:59:04 »

от бг-мама съм свикнала да ме известява за отговор и не съм разбрала,че сте ми отговорили(сега си го направих и тук)
За х-л Атаген и аз си мислих.DJ-я ще е приятел на мажът ми,има си техника момчето .Дилайт е приятен,ама трудно си го представям за танци(била съм само на 3 етаж,другите не ги помня)
Атлантис можеби наистина не е много добър вариант за толкова гости.

Сетих се още нещо.От родителите си имам 10 гр злато(не преработено а като инвестиционно).Искам да си направим халките от него,но майка ми смята 4е нямало да излезат повече от 7-8 грама двете от него.
Трябва да изляза да разпитам,но в момента няма кой да гледа малката ,а с количка не ми се обикаля да разпитвам.
« Последна редакция: октомври 25, 2010, 09:09:30 от devil_kin » Активен
katqsl
Ентусиаст
**
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: октомври 25, 2010, 12:06:56 »

devil_kin относно халките - много зависи на какъв модел ще се спрете, от това колко е широк и пр. Нашите 2 халки наистина излязоха 7 гр., но не са много масивни.

СаbиНка честито за ресторанта...еуфорията е още по-голямо вече като знаеш конкретното местенце за тържеството Wink
Активен
devil_kin
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: октомври 25, 2010, 12:22:35 »

Да много зависи от модела,ние искаме изчистени.мисълта ми беше дали някои е давал свое злато(но не такова,което е било преди бижу).Това обаче наистина само в ателие може да се разбере.

Сега гледах сайтовете на сватбените агенции за идеи .Ето тази на Диаманти ме грабна http://www.diamanti-bs.com/components/com_datsogallery/img_pictures/314E39E4C582-5.jpg
Баща ми доста години е бил моряк и имаме такива морски красоти вкъщи,а и се надявам да съм се научила от  ТОХ-а да аранжирам маси  crazy

Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: октомври 26, 2010, 08:28:56 »

Капарото вече е дадено  yahoo. Ако искате информация относно залата на хотел Мираж - питайте smile. Информацията ми е от вчера прясна прясна.  smile
Активен
lina_bs
Сватбар
***
Публикации: 210



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: октомври 28, 2010, 12:47:52 »

Здравейте, хайде и аз да се включа в темата. Аз все още нямам предложение , но с приятеля си вече сме си говорили за сватба.Даже си избрахме и дата/караме я малко отзад напред/. Мен ме интерсува информация за хотел Мираж. Както и като имате гости от други градове, вие ли поехте частта със спането?
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines