Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 06:30:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бургас - 8 част  (Прочетена 129732 пъти)
 
BuB4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59


„Истинската цена на любовта е любов“


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: септември 25, 2010, 21:37:14 »

 Честито Slaveia87 !!!
Била си много красива булка виждам, че много сте се забавлявали, а това е най-важно... Пожелавам ви много семейно щастие, споделена любов и разбира се разумни компромиси от двете страни...


Искам да пожелая на всички булки ( младоженци), които са преживяли вече своя ден - много красиви моменти, много любов и да продължат своята приказка с още по- изпепеляваща обич един към друг...   Dance2

Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: септември 27, 2010, 14:47:41 »

Славея,разгледах снимките ти,всичко е било прекрасно  Bravo Роклята ти стои невероятно,а обувките-нямам думи  good Пожелавам ви много щастие,хармония и неугасваща любов  heart
Благодаря,че сподели с нас този вълнуващ празник!
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: септември 27, 2010, 18:38:46 »

Едно пиленце ми каза,че сватбата на diana2386 вчера е минала чудесно и,че булката е била страхотна!Да е честито на на младото семейство,много любов и много щастие им желая! give_rose
Надявам се скоро Диана да се включи и да ни разкаже за нейните емоции,както и да покаже снимки!
Активен
sisony
Любопитен
*
Публикации: 45


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: септември 27, 2010, 22:24:48 »

Здравейте момичета, първо искам да чистя на всички булки и да им пожелая вечна любов и дълъг семеен живот. От дълго време чета из форумите за бъдещи булки и преживявям с вас хубавите емоции от подготовката за сватбата. Реших се да ви пиша, защото и аз искам да се присъединя към темата и да споделя моите емоции за предстоящата ми сватба. Въпреки, че още е много рано понеже сватбата ще е на 30.04.11 г. искам да ви попитам дали някоя от вас дали е била в ресторонта на х-л България и какви впечатления има относно обслужването и организацията им по време на тържеството.
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: септември 28, 2010, 07:13:39 »

Страхотна свадба Силве ,било е много забавно и емоционално, желая ви дълъг семеен живот и много любов и здраве ,ГОРЧИВО smile

Свадбата ти в Балнеохотела ли беше ,защото гледах ,че снимките са ти там ? smile
Активен
katqsl
Ентусиаст
**
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: септември 28, 2010, 14:47:31 »

Sisony първо честито, пожелавам ти спокойна и успешна подготовка  give_rose Моята сватба беше в основния ресторант на х-л България на 21.08. Аз лично нямам оплаквания от облсужването и организацията - всичко си беше сервирано на време, сервитьорите действаха почти незабележимо, не съм чула някой от гостите да се оплаква. Не сме имали някакви екстремни ситуации, не е имало надписване на сметките, на другия ден ни върнаха доста останал алкохол, че дори и вода smile Изчакаха ни спокойно до 3 часа (е разбира се плащахме си овъртайма), позволиха ни да си внесем алкохол, безалкохолни, мезета...аз лично съм доволна  smile За друго не се сещам в момента, ако те интересува, питай  Wink
Активен
sisony
Любопитен
*
Публикации: 45


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: септември 28, 2010, 22:19:30 »

Благодаря katqsl за информацията. Ние като говорихме с управителката на р-та ни каза, че трябва да плащаме за тоалетната и се очудих  shok  . И за мезетата ни карат да плащаме на килограм. И за това исках да питам  някой който вече е бил там.
Активен
katqsl
Ентусиаст
**
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: септември 29, 2010, 08:30:08 »

Тоалетната я държат други хора и за това се получава това с плащането - или оставаш гостите да си я плащат или я поемате вие, ние я платихме - беше около 60лв. някъде за 120 души. Мезета се плаща по 3лв./килограм, ако им ги занесеш цели (т.е. това е такса за рязането). Ако си ги занесеш нарязани няма такава...поне така ни бяха казали...ние така или иначе платихме щото не се виждах да режа тия мезета в деня преди сватбата  good
Активен
sisony
Любопитен
*
Публикации: 45


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: септември 29, 2010, 17:51:19 »

И аз мисля да платя предварително за тоалетната....нямя да карам гостите да си плащат за тоалетната  smile . А да те питам ти коя агенция ползва за украсата в р-та и ако можеш да ми кажеш приблизително колко ти излезе това удоволствие ?
Активен
katqsl
Ентусиаст
**
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: септември 29, 2010, 20:15:05 »

Ползвах услугите на агенция Диаманти. На лични ще ти пиша напиша какво платих  good
Активен
chantrer
Ентусиаст
**
Публикации: 71



« Отговор #100 -: септември 30, 2010, 12:44:35 »

Момичета, здравейте !
Да ви кажа какво направих : бях попаднала на някакъв друг форум, много приличащ на този и гледам аз, никой не ми е писал, няма е темата с вас и толкова време се чудех къде са всички.  girl_impossible
Накрая си отворих пощата и по потвърдителния имейл видях, че съм регистрирана тук, а не там.   blush

Аз все още не съм избрала агенция, ако може и на мен едно ЛС за ДИАМАНТИ, понеже бях при тях и ми пратиха една примерна оферта, но тя е с неща които няма да ползвам. Вълнува ме най-много декорацията и фото+видео.
Активен
katqsl
Ентусиаст
**
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: септември 30, 2010, 15:22:10 »

Отговорих ти на ЛС  Wink
Активен
chantrer
Ентусиаст
**
Публикации: 71



« Отговор #102 -: септември 30, 2010, 18:08:00 »

Отговорих ти на ЛС  Wink

 good give_rose
Активен
diana2386
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: октомври 01, 2010, 07:25:18 »

Здравейте момичета smile Аз вече съм госпожа и съм изключително щастлива от този факт  yahoo Сватбата мина невероятно-изпълнена с много различни,хубави и запомнящи се емоции smile Надявам се много скоро снимките да са готови и да ги споделя с вас smile
А сега идва ред да благодаря на тези които направиха нашият ден незабравим:
На нашите родители-за подкрепата,за търпението и всичко което направиха за нас 10x БЛАГОДАРЯ ВИ!
На Сватбена агенция Мирена-на целия екип който се погрижи за украсата,за роклята и за всяко друго дребно детайлче-наистина беше една сбъдната мечта 10x
На Галя Желева от комплекс Атлантис  10x
На невероятния Станислав Жеков-за купона който направи и за това че накара всеки един от нас да даде всичко от себе си на дансинга  10x
На Пламен Рашев и Веско Лазаров за изключително професионалната им работа 10x
На фризьорката ми Стефка,която се постара изключително много върху моята коса,и въпреки всички изпитания на които бе подложена прическата ми издържа до края непроменена  10x
На гримьорката ми Деси-за невероянтия грим,който след многото радостни сълзи си стоеше на мястото 10x
На всеки наш роднина и приятел,който присъстваше на празника ни-за това че ни накараха да се чувстваме удовлетеорени и щастливи че имаме такива хора до себе си 10x Благодаря ви!
Активен
katqsl
Ентусиаст
**
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: октомври 01, 2010, 10:35:07 »

Diana2387 честито и на теб  Bravo Пожелавам ти това прекрасно тържество да е начало на прекрасен и много щастлив живот, изпълнен с много любов, доверие и подкрепа  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines