Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 12:31:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бургас - 8 част  (Прочетена 129932 пъти)
 
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 09, 2010, 10:43:45 »

Благодаря ви момичета в сряда сутринта рано рано отиваме..... good
Активен
Adence87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 85



« Отговор #31 -: август 11, 2010, 08:40:04 »

Момичета, сестра ми се омъжва в събота и искаме да купим балони с хелий - някой знае ли от къде?? Какви други украси правихте вкъщи?? Дайте, моля ви някои идеи..  blum
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 11, 2010, 09:07:28 »

Adence,аз не правих украси вкъщи,но балони с хелий съм виждала да продават до кафе Калина в центъра.Там има едно малко магазинче за парти аксесоари.Пожелавам една страхотна сватба на сестра ти!
Активен
karamelche
Любопитен
*
Публикации: 24


« Отговор #33 -: август 11, 2010, 15:29:57 »

а я кажете, какво мислите за новия реторант на Приморец? пише че е за повечко хора..ама отзиви .. ?
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 11, 2010, 16:10:35 »

а я кажете, какво мислите за новия реторант на Приморец? пише че е за повечко хора..ама отзиви .. ?

Аз чух,че е многоооооо скъпо!
Някъде видях и снимки,на мен ми се видя странна обстановката.
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 11, 2010, 16:38:20 »

Аз съм виждала снимки от сватба в Приморец-истински лукс.Мрамор,ковано желязо,тежки полюлеи,кръгли маси!Хотелът е с пет звезди и няма как да се сравнява с Атлантис например.Друг е въпроса,че не всеки харесва такава обстановка.Аз лично благородно завиждам на тези,които ще имат сватба там.За нашата дата той все още не беше отворил  pardon
Активен
Adence87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 85



« Отговор #36 -: август 11, 2010, 16:53:38 »

Специално за Приморец куверта не е висок, но доколкото си спомням включвше само салата и основно ястие и беше на стойност 55.00 лв - всичко останало не се калкулира в куверт, а се поръчва допълнително и мисля, че не разрешаваха да се внася нищо. Преди два месеца гледахме офертата им, но за съжаление не помня много  pardon Инъче ресторанта на мен страааашно ми харесва, но цените са...  Oh my ...  crazy
Активен
karamelche
Любопитен
*
Публикации: 24


« Отговор #37 -: август 11, 2010, 18:58:26 »

вие ме застреляхте.. основно и салата = 55лв?!?! .....  crazy
Активен
Bianka
Сватбар
***
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 13, 2010, 13:16:30 »

Преди 2-3 седмици кувертът беше 45 лв като си включваше стандартните неща - инфо от първа ръка, тъй като присъствах на срещата с управителя. Това, което е написано на сайта обаче никак не отговаря на истината - първо не е 20 евро, а мин 45 лв; кръгли маси не видяхме; торта и украса не са включени в цената, нито пък апартамент/стая за младоженците. Също така искат да работиш с техен DJ и агенция. Нямаха никакви такси за допълнително внесен алкохол.

Ресторантът изглежда много изискано, още повече че всичко е чисто ново. Единственото, което мааалко не ми допадна е килима, понеже е доста дебел и токчетата затъват. Не знам до колко ще е удобно за танци.
Активен
karamelche
Любопитен
*
Публикации: 24


« Отговор #39 -: август 14, 2010, 19:13:08 »

хм то определено ще поразпитаме напред-назад, ама аз да събера мнения първо Wink иначе градината им вънка е страхотна smile
Активен
diana2386
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 19, 2010, 09:33:44 »

Здравейте момичета.Присъединявам се към бъдещите булки на Бургас   danceg Нашата сватба ще е на 26.09 в бялата зала в Атлантис.Всичко вече е запазено-дж,фотограф,видео и агенцията която ще прави украсата.Вчера бях на първата си проба и съм много  yahoo.Младоженеца е облечен-само едни обувки му останаха smile Общо взето малко по малко се приближаваме към  weddingday
Пожелавам на всички много усмивки и само приятни емоции smile
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 19, 2010, 09:53:27 »

Здравей, diana2386 добре дошла, нашата сватба също ще е в Атлантис,но в сватбената зала (долната) не остана.... yahoo
Активен
chantrer
Ентусиаст
**
Публикации: 71



« Отговор #42 -: август 22, 2010, 00:03:47 »

Здравейте, момичета ! Изчетох тема номер 8 и подхванах номер 7, за да избягвам излишните въпроси !

Накратко : предстои ми сватба през юни 2010 г. , тогава ще бъда на 21 години. От приятелките ми нито една не е бракувана и нямам абсолютно никакъв опит и познания. Годеникът ми абсолютно не се интересува от сватбата и затова ще ми бъдете голяма подкрепа.

В момента съм на етап избиране на ресторант понеже искам нещо красиво, бляскаво, романтично с хубава гледка. Насочила съм се към "Сънсет", "Гранд хотел Поморие" и друго не се сещам.
Ще съм благодарна,ако някоя от вас вече е имала сватба там или планува и да разкаже впечатления.

Много ме вълнува и сватба на Марината в Свети влас, но не знам някой правил ли е там?

Ще се радвам да си приготвяме заедно сватбите.   smile
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: август 22, 2010, 08:42:44 »

Добре дошли на новите попълнения! Welcome

chantrer,нямам какво да кажа за ресторантите,който посочваш-не съм ги посещавала!

Ако имаш други питания-ще помагам! smile
Активен
chantrer
Ентусиаст
**
Публикации: 71



« Отговор #44 -: август 22, 2010, 12:04:51 »

Добре, продължавам : изчетох и тема номер 6 , харесах си за фотограф Калоян Спасов. По какъв начин става "ангажирането" ? Някакъв вид капаро ли му давате ? И той само за снимките ли може да бъде нает или и за видеото ? Какви са цените му в момента ?

 smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines