Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 14:33:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бургас - 8 част  (Прочетена 129972 пъти)
 
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 04, 2010, 11:30:44 »

Kiksi,Bilqna,въпросния склад предлага само растения в саксия-цъфтящи,дървета,храсти.За декорация на градини,заведения.Подобно на Бургасцвет.По принцип растенията се продават,но когато казах,че ми трябват за декорация за сватба,ми ги дадоха под наем  smile Взех 6 саксии с високи дръвчета,2 саксии средно високи и две храсчета и ми излезе 120 лв.Транспортът е от тях.
Karamelche,вие колко човека ще бъдете?Аз знам,че голямата зала на България,Университета и долната зала на Атлантис са за повече хора.Това са най-големите зали в Бургас доколкото знам.
Активен
karamelche
Любопитен
*
Публикации: 24


« Отговор #16 -: август 04, 2010, 11:51:30 »

направихте ме щастлива smile
Ами по принцип само от моята страна са около 50 човека и то без общите ни познати..сложете ни към 120+... та проблема беше, че ако само България е голям.. може и да се налага да избираме дата според това кога има място там..ама повече като че ли ми харесва Атлантис smile
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 06, 2010, 11:22:18 »

Момичета нещо ни замря темичката,хайде пишете кой до къде е стигнал започвам да се притеснявам че остават толкова дни до сватбата ни,и ме е страх да не би да не ми стигне времето...Снощи санувах лош сън  smile и съм притеснена....
Активен
katqsl
Ентусиаст
**
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 06, 2010, 15:35:48 »

И аз от време на време се ошашквам като видя колко малко време остава, направо ми е нереално, макар че от доста време не съм сънувала кошмари...а и за сега нещата по подготовката вървят нормално в общи линии. Остава ни да поръчаме торта, да доуточним гостите, букета ми и някакви по-дребни детайлчета.
jeki пожелавам ти да успееш да запазиш спокойствие в последните дни и всичко останало по подготовката да мине от гладко по-гладко  girl_wink На теб какво още ти остава да свършиш?
Активен
BrideToBe
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #19 -: август 06, 2010, 16:50:24 »

Момичета, 22 дни остават, направо съм  tease  .... Остават само торта и цветя:) И мен леко ме притеснява, че новата зала в Атлантис е постна, трябва да измислим нещо по върпоса... Толкова ли не можаха собствениците да вкарат 3-4 палмички...
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 06, 2010, 18:17:52 »

Момичета на мен ми остава, да избера цветята т.е дали ще си ги взема от склад или от флористката,утре ще ходя до един склад,букета,да уточним гостит,алкохол,тортата днес ходих в захаро избрахм я и 15 дена преди сватбата ще отидем да платим,трябва да с срщнем с флористката,dj,фотографа и май това е,а медицински тази сдмица ще ходим,за колко време са готови.Мисля че е това..... smile
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 07, 2010, 01:29:14 »

Много се радвам за всички ви и тайничко ви завиждам  : Ashamed. Но скоро ще дойде и моето време да се занимавам усилено с нещата покрай сватбата. Другата седмица ще ходим до София да си вземем чашите за сватбата /това май ще е 1вото купено нещо/. Ще гледаме и пръстени, рокли и костюми, но само като модели и идеи, тъй като е раничко още smile. А иначе си ви чета редовно, гледам снимки и се радвам искрено с вас.  heart
Активен
katqsl
Ентусиаст
**
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 08, 2010, 15:39:36 »

Ох аз малко късно се сетих, че мога да си взема ветрило в случай, че са големи жеги на 21.08....но се оказа, че са изкупили почти навсякъде ветрилата...взех со едно паянтовко синичко, но много ми се ще да си намеря някое хубаво беличко. Някой да има идея освен в магазинчетата за 1лв. къде другаде бих могла да търся, или пък някакъв интернет сайт, от който да поръчам?
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 08, 2010, 20:02:46 »

Катя виж в магазина за сувенири срещу кафе Йорк!
Продават ароматни свещи там,наргилета...Там съм виждала!
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #24 -: август 08, 2010, 22:43:19 »

Момичета кокичета, хайде преминалите по пътя да споделят дали са имали музиканти за вземането, какви и колко в струвало, ако може и координати да дадете, цена няма да имате lol)
Активен
katqsl
Ентусиаст
**
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 09, 2010, 08:48:27 »

bibilqna аз още не съм минала през събитието, но имаме уговорени музиканти - 3-ма души (тъпан, гайда и кларинет...или поне така ни казаха). Цената е 160лв. За контакти обаче не мога да ти помогна, защото аз се уговорих с агенцията, а те вече контактуват с музикантите. Можеш да се свържеш с някоя агенция и те да те насочат:)

dodo23 мерси, ще погледна и там.

И мен можете да ме пишете вече в клуба на паникьосаните. Снощи цяла нощ ме преследваха някакви торти и букети на сън  girl_impossible
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 09, 2010, 09:22:33 »

katqsl спокойно и мен ме преследват такива сънища  smile ужасно е.....А може ли да ми кажете как са нещата с медицинските от къде да ги купя, къде се ходи,(казаха му в 3-та поликлиника) колко време се чака,кога излизат резултати че смятаме тази седмица да я свършим тази работа....
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 09, 2010, 09:49:18 »

jeki,ние ходихме в ЕлМасри!
За 5 минути ни взеха кръв и ни оформиха документите!Пратиха ни в психото за печати и като се върнахме в центъра всичко беше готово!
Цялата работа за около час!
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 09, 2010, 10:29:04 »

Благодаря ти dodo23, понеже аз питах моята л.лекарка и тя ми каза да ходим в трета поликлиника,и ат др. хора съм чувала за ЕлМасри...
Активен
katqsl
Ентусиаст
**
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 09, 2010, 10:41:56 »

Ние ходихме в Св.София. На място дават бланката за медицинските, взеха ни кръв и ни пратиха до психото (което междудругото разбрах, че работи само до обяд). Резултатите обаче станаха към обяд и на място ни биха печатите (за резултатите аз ходих вече сама) и това е  good
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines