Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 22:30:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бургас - 8 част  (Прочетена 129470 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« -: юли 31, 2010, 10:24:30 »


Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #1 -: август 01, 2010, 11:04:39 »

Kiksi  give_rose give_rose give_rose Благодаря за информация, определено ми е полезна и още повече, че живея в Славейков, на 10тина минутки вървене от вкъщи ми е черешката, като се прибера ще отида да разгледам не само там, а на всичките места и да видя, кое ми е по-изгодно.
Като цяло темата на сватбата е морска, а като цвят вместо тюркоазено-синьо се спряхме на прасковено оранжево, НО от доста хора разбрах, че новия ресторант идвал малко постен, т.е. трябва да се наблегне на украсата и сега се чудя какъв друг цвят/акцент да вложа ... определено се нуждая от повече украса или цвят за контраст, прасковеното е между оранжево и розово, но нито един от тези два цвята не ми допада с комбинация от прасковено, чудя се единствено за някакви леки червени нюанси ...  angry crazy направо не знам
Вижте какво изнамерих, мисля топките, които направя да ги приложа после и на украса, за да се получи 2 в 1


* carnation decoration.jpg (51.08 KB, 703x472 - видяно 500 пъти.)
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 01, 2010, 14:56:52 »

Биляна,много е хубава идеята ти за карамфили-видях и снимката в галерията на топката,много красиво изглежда.
Преди години ми бяха подарили букет от хризантеми и карамфили-беше много добра комбинация според мен.
В розовите(прасковени) топки можеш да добавиш и бяло и червено и да се получи нещо преливащо се.
Активен
Adence87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 85



« Отговор #3 -: август 01, 2010, 18:11:46 »

Биляна,
Топките са се получили наистина уникално... поздравявам те за идеята!! Bravo
Активен
Diema
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 01, 2010, 20:38:53 »

здр bibilqna ами залата е много хубава не е тясно понеже те нареждат масите във формата на ветрило и така всеки може да ви наблюдава от гостите а и остава много място за танцуване Ние имахме и маси с по 12 човека някои бяха с по 8 както си ги направите но място за танцуване има Вие като отидите на дегустация ще обсъдите и колко хора на коя маса ще стоят понеже ресторанта искат да имат плана и скицата да могат да ги подредят правилно Така че гледайте до тогава да сте решили кой къде и по колко човека Ние бяхме 75 чивека имахме 8 маси но по принцип казаха че правят по 9 маси имат си някакъв план за нареждането в смисъл като ветрило както казах Не се притеснявай ще се съберете Ние трябваше да сме към 90 човека но последните дни отказаха доста хора и трябваше почти всеки ден да се обаждаме и да сменяме бройките в Атлантис Но са много коректни и до последно се съобразиха с нас не ни направиха никакъв проблем че отказахме няколко менута в деня преди сватбата -единственото което искат е бройката на хората по маси за да могат да си ги наредят предварително А и ние им бяхме направили една скица и бяхме даже отбелязали на кой маси са децата понеже има детски менута и за по добра организация че по време на сватбата да не стане някоя лудница smile Надявам се да съм ти била полезна с инфото ако има нещо питай smile
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 02, 2010, 08:11:42 »

Уникални са топките от карамфили,започвам да се замислям  smile.Относно складовете за цветя ходих в Бургасцвет Баев и от там ми казаха че вече нямат складове за цветя и ми препоръчаха някакъв склад от където те зареждат бил някъде на 5-ти километър и цветята били на много добра цена всеки петък зареждали .....
« Последна редакция: август 02, 2010, 10:45:12 от jeki » Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 02, 2010, 12:57:01 »

Aз също ходих до складовете на Бургасцвет,за да търся някакви саксийни растения под наем,обаче нямаше подходящи.Така попаднах на споменатия от Jeki склад.Намира се по пътя за Ветрен от лявата страна.За съжаление не знам как се казва.Има голямо разнообразие от цветя и храсти в саксии.Аз имам няколко снимки в галерията.Тогава много се зарадвах,че успях да наема тези саксии,защото новата зала в Атлантис е доста гола и си има нужда от украса.
Биляна,идеята за карамфили не е лоша.Аз също се колебаех дали да ги използвам.Тъй като не са скъпи цветя могат да се направят пищни украси от тях,при това не лоши.Все пак в крайна сметка се спрях на класиката-бели и лилави рози.
Активен
Diema
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 03, 2010, 07:50:27 »

здравей kiksi
ами гълъби предлагат в ритуалната зала както казахте Там се плащат а човека идва и пред църквата в зависимост от желанието на клиента и така ние ги платихме в рит. зала а той ни чакаше пред църквата след ритуала. 12 гълъба струват 25 лева от които 2 ги хвърлят младоженците а другите излитат от една кошница
Активен
karamelche
Любопитен
*
Публикации: 24


« Отговор #8 -: август 03, 2010, 17:13:25 »

я кажете в крайна сметка..атлантис колко човека събира? че той май няма голям ресторант в града sad
Активен
Diema
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 03, 2010, 21:05:52 »

еми то в Атлантис има 3 ресторанта с различен капацитет За най големия сам чувала че към или над 150 събира но не съм много сигурна Най добре се обади по телефона и те ще ти кажат с точност karamelche Но аз като го видях доста е golqm
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 03, 2010, 21:22:23 »

stefanel, а в този склад само саксийни растения ли предлагат или и рязан цвят?

Diema, много полезна е тази информация с гълъбите  Bravo , защото всеки си мисли, че предлагат услугата само пред ритуалната.
Ех, чак сега ме хвана яд, че не съм го знаела това нещо, но ние бяхме с изнесен ритуал, а църквата беше преди него и от ритуалната зала въобще не ме информираха, че има опция гълъбите да се "изнасят" и на друго място.

Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #11 -: август 03, 2010, 22:23:39 »

Благодаря ви за отговорите  yahoo yahoo give_rose give_rose
Додо в главата ми се върти едните топки да ги оставя така едноцветни в прасковено, а другите да с онези малки бели неща, които слагат във всички букети с някакъв друг вид цвете, което да е червено ... примерно роза, но трябва да помисля.
Аденце, благодаря мила  give_rose Аз тръгнах да ги правя тези топки, заради изнесения ритуал, за да стоят по патечката, но в последствие попаднах и на снимката от предишния ми пост, с което мисля да съчетая 2 в 1, което като идея още повече ми допадна, понеже и без това се чудих след изнесения ритуал какво да ги правя топките. Даже сега се сещам, че нищо не пречи от тях да се сложи посредата на масата на гостите, но във висока ваза, какво ще кажете, дали ще се получи? Надявам се и на предложение от вас  Girl_hide Girl_hide Girl_hide
Диема успокои ме с твоя пост, че баща ми доста ме беше стреснал.  danceg
Жеки какви са ти цветовете за сватбата, мога да ти ги дам топките, а после само да ги оставиш в ресторанта  funnytooth laugh funnytooth laugh
Стефанел този склад на 5ти км предлагаше ли цветя на стрък или само саксии, а цените за саксии под наем какви бяха?
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 04, 2010, 09:05:38 »

bibilqna,благодаря ти за предложението примамливо е  smile  нашата сватба ще е в бледо розово и искам да е в цикламни цветя можеби цербери и злни хризантмки все още мисля макар че не остана време... smile
Активен
karamelche
Любопитен
*
Публикации: 24


« Отговор #13 -: август 04, 2010, 10:15:47 »

Diema благодаря за отговора, проблема е, че през 3ти хора чувам , че не била чак толкова голяма залата по проект.. а нали това ни е като за начало най-наложителния въпрос smile
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 04, 2010, 11:04:52 »

karamelche,нашата сватба е 140 човека и сме в долният ресторант казаха ни че в новата зала ще ни е доста тясно там е за около 80-100 човека но както каза Diema  по-добре е да звъннеш,да попиташ...
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines