Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 00:27:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бургас - 8 част  (Прочетена 129491 пъти)
 
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: декември 11, 2010, 11:52:05 »

Здравейте, току що се регистрирах в блога, защото имам нужда от помощ с намирането на DJ, оператор, фризиор и сватбена торта. Сватбата ни е на 7-ми май в комплекс "Свети Тома" близо до Созопол, но понеже просто решихме, че искаме сватбата да е на морето, а никой от нас не е от там, не познаваме никой, които да ни насочи или препоръча някой. Моля дайте предложения от Бургас, за да може лесно да се придвижват хората. Благодаря предварително! crazy
Дени,добре дошла!
Щом и двамата не сте от Бургас,най-лесно ще ви бъде да си наемете агенция-ако можете да си го позволите разбира се!!Ако не-ние "бившите" булки ще помагаме!
Разгледай ето тази тема http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,1454.0.html -ще те ориентира относно избора на дж,фото и видео.
Сладкарниците Събинка ти ги е споменала-можеш да намери координати в нета и да се свържеш директно с тях за повече инфо.
Успех good
Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #271 -: декември 11, 2010, 14:26:17 »

И ние все още нямаме запазени нито Дж, фото, видео, и агенция още не сме избрали. Наскоро говорих с една позната, и тя ми препоръча за фото и видео – Баща и син, много доволна останала от тях, ама и така не запомних как се казваха.
Освен за халки да оглеждаме, друго май не правим в момента.

А пък това с кумувете - нямам думи. Тъй като повечето ни приятели не са семейни, а тези които са, почти сме убедени че няма да се съгласят, избрахме да са наши общи приятели, които се познават. Приятелката ми веднага се съгласи, а момчето, милото го подпита, ама срамежлив бил, щял да ходи на сватба, да види какво прави кумът и тогава да му отговори. А другото е че и двамата не са от Бургас (той от Стара Загора, тя - за в момента е във Варна), ако евентуално се съгласят откъде ще ги взимаме ми е  малко Х  huhhuh.gif Уф май мн се обяснявах.

deni5711, с теб сме на една дата  yahoo
Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #272 -: декември 11, 2010, 14:38:20 »

А забравих да спомена, че гледахме 2 сватби на дискове, едната с оркестър, другата с Дж.
На тази с оркестъра, певицата ако ми виеше така на мен на първия танц tomatowar aggressive
Активен
deni5711
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #273 -: декември 12, 2010, 05:43:41 »

Много благодаря, Додо! Вече се свързах с една агенция и ще видим дали ще ми харесат. Ще продължавам да чета форума.
Хубав ден на всички!
Активен
sisony
Любопитен
*
Публикации: 45


Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: декември 13, 2010, 08:45:43 »

 Здравейте момичета, искам да споделя и аз до къде съм стигнала с подготовката за сватбата. Пробвох няколко рокли ( за сега само в Бургас, но мисля другата седмица да отида до Варна) и това което ми направи впечетление е, че три магазина са на една и съща фирма "Аз и Ти" и като модели са много хубави. Цените им започват от 700 лв. и нагоре. Отделно воал, чантичка и нещо връхно стават още 300 лв.  Ходих и до още 2 магазина, но не бях очарована. Но там ценита на роклите са около 400 лв. И за обувки ще трябват поне 100 лв. Като смятам една булка да се облече и трябват минимум 1000лв.  sad
  Ходихме да гледаме и халки, но нищо не ми хареса в Бургас, а и цените са доста завишени сравнено с други градове. И на всякъде ни предлагат един и същи каталог да си изберем по снимка  Oh my ... .
Активен
sisony
Любопитен
*
Публикации: 45


Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: декември 13, 2010, 08:56:04 »

... а пропуснах да кажа, че разпитах на няколко места и за булчинската прическа колко ще струва и ми казаха от 80 до 150 лв. зависи какво точно искам и да си отделя 3 часа за прическата. Ходих в студио Амбър на центъра при Милена, при Деляна в М.Рудник и в х-л България. Но мисля да попитам и на още места и ако вие може да ми предложите някой фризъор ще сте безценни. Радвам се че го има този форум  Bravo
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: декември 13, 2010, 11:59:49 »

Вече си имаме кумове  yahoo - всичко мина много много добре. Кумата се беше приготвила милата все едно сме на ресторант. И всичко мина като миг - смях, закачки и наздравици цяла вечер.
Активен
chantrer
Ентусиаст
**
Публикации: 71



« Отговор #277 -: декември 13, 2010, 17:47:51 »

Някой да има впечатление от сватба в  "Приморец"  ?
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: декември 13, 2010, 21:07:27 »

Недей там - много пари е куверта. Украсата и DJ трябва да са тяхни не може твои!!!
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: декември 13, 2010, 21:25:31 »

Имам питане вие кога тръгнахте по козметици ,солариуми и прочие.
Активен
chantrer
Ентусиаст
**
Публикации: 71



« Отговор #280 -: декември 14, 2010, 11:22:38 »

На солариум започнах да ходя в 8 клас и спрях в 12.
На козметик и фриз. си ходя всяка седмица по 1 -2 пъти.
Активен
sisony
Любопитен
*
Публикации: 45


Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: декември 14, 2010, 11:50:02 »

 Здравей, CabuHka, ако нямаш проблеми с кожата може да отидеш на козметик месец преди сватбата, но не е задължително. Ако се притесняваш от нещо може да се посъветваш с козметик още от сега, защото може да отнеме време. А за солариум много зависи пак каква кожа имаш, дали си много бяла, дали имаш чувствителна кожа и т.н. Ако искаш мога да ти дам по-подробна информация на лични.
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: декември 14, 2010, 12:44:55 »

Давай, че съм бяла като сирене smile
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: декември 14, 2010, 16:54:24 »

Утре в хотел Мираж от 11 до 13 часа ще има сватбено изложение - хайде момичета да отиваме.
Активен
sisony
Любопитен
*
Публикации: 45


Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: декември 14, 2010, 21:07:21 »

Само утре ли ще е изложението?
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines