Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 00:32:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бургас - 8 част  (Прочетена 129501 пъти)
 
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: ноември 01, 2010, 17:06:08 »

Днес бях в една от сватбените агенции, ако ще ползвате услуги на агенция те ще ви запазят датите в ритуалната зала и в църквата, така че за това не трябва да се притесняваш. Аз искам да питам за видео заснемане от агенцията ми казаха Иво Вартанян. Някой отзиви за него има ли. А за DJ - Станислав Жеков, фото - Калоян Спасов. /последните 2ма и аз ги искам/
Активен
karamelche
Любопитен
*
Публикации: 24


« Отговор #166 -: ноември 01, 2010, 17:10:33 »

значи да почвам да си търся агенция  smile
идеята ми е да ползвамр ама като знам колко време има.. едва ли някой ще ме вземе на сериозно  blum
Активен
sisony
Любопитен
*
Публикации: 45


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: ноември 01, 2010, 17:29:09 »

Брат ми се жени миналата година и оператор им беше  Иво Вартанян. Доволни останаха, но аз реших да наема Лазаров. Не съм гледала негови дискове, но ми го препоръчаха.
Активен
Bianka
Сватбар
***
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: ноември 01, 2010, 23:50:49 »

Аз искам да питам за видео заснемане от агенцията ми казаха Иво Вартанян. Някой отзиви за него има ли.

Аз съм ползвала услугите на Вартанян и добре си се справи - важните моменти ги има, качеството е добро. Препоръчвала съм го и на други приятелки. Кажи по-конкретно какво те интересува, за да те ориентираме и ние по-добре.
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: ноември 02, 2010, 11:03:39 »

Ами питам дали сте доволни. Аз незнам какво точно се снима и как трябва да изглежда smile.
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: ноември 03, 2010, 15:01:05 »

Момичета искам да попитам кой гинеколог бихте ми препоръчали , от кого сте доволни и от кого не ,за да може да се поориентирам малко при кой да отида?
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: ноември 03, 2010, 17:11:34 »

Момичета може ли някой нещо да каже за Марина Кейп ? Пише в сайта ,че имали 4 р-та . Кажете ,ако знаете какви са цените ?
Активен
devil_kin
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: ноември 03, 2010, 18:22:49 »

Аз пък имам молба,някой ако има сайтове със снимки на ресторанти да ми прати,намерих малко,а и как се казваше ресторанта в х-л Атлантис??
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: ноември 03, 2010, 21:48:38 »

Аз пък имам молба,някой ако има сайтове със снимки на ресторанти да ми прати,намерих малко,а и как се казваше ресторанта в х-л Атлантис??

Десео мисля
Активен
devil_kin
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: ноември 03, 2010, 21:52:15 »

Да така е .Благодаря Сабинка give_rose
Активен
karamelche
Любопитен
*
Публикации: 24


« Отговор #175 -: ноември 03, 2010, 22:17:07 »

Десео им е главния ресторант, в който не правят вече сватби - има два други, които са на разположение  smile
Активен
devil_kin
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: ноември 03, 2010, 22:37:47 »

този е голям,а ние сме малко.Трябва да се разходим до там някой път
Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #177 -: ноември 04, 2010, 21:54:29 »

Здравейте и от мен, и аз да се включа в темата. Решили сме сватбата да е май месец. Мисля да ползвам услугите на сватбена агенция. да препоръчате някоя? четох по-горе за Мирена  smile
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: ноември 05, 2010, 05:16:59 »

Аз ходих до Брилянтин и ми предстои и среща с Диаманти. От агенция Брилянтин разбрах следното /те са го публикували и в интернет/:
Сватбена и парти агенция „Брилянтин” е основен инициатор за създаването на първата по
рода си Асоциация на Бургаските Сватбени Агенциии, със съорганизатори сватбена
агенция „Диаманти” и сватбена агенция „Мирена”.
Сред основните цели заложени в АБСА са изразяване и защитаване на интересите, гражданската и професионална позиция на членовете на Асоциацията; усъвършенстване на квалификацията на
членовете на Асоциацията; сътрудничество с национални и международни организации, които имат сходни цели и биха подпомогнали реализацията на целите на Асоциацията; провеждане на конференции, обучения и други мероприятия, за повишаване на квалификацията на членовете на Асоциацията и други лица в областта на предлаганите услуги от сватбените агенти.
Членовете на асоциацията предлагат на своите клиенти сватбен органайзер с подробно описание на всичко необходимо за Вашия празничен ден!Нашите клиенти ще имат възможността да ползват и юридически услуги на квалифицираните юристи с които работим в АБСА. Всеки клиент си запазва правото да ползва 10% отстъпка при повторно ползване на услугите на асоциацията / рождени дни, кръщенета, фирмени партита, откривания, юбилей и т.н./

Идеята е да са им еднакви цените.
Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #179 -: ноември 05, 2010, 14:19:23 »

Благодаря Сабинка, разгледах ги и 3-те агенции, сега остава само да изберем някоя от тях. Тъй като по предварителни сметки ще сме над 100, отначало се сещах само за хотел България, но в темата видях и за хотел Атлантис, някакви мнения???
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines