Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:02:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на _Roxy_ 28.08.2010  (Прочетена 5745 пъти)
 
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« -: юли 30, 2010, 15:17:55 »

  Сватбаааа Хайде и на теб дойде ред да споделиш с нас трепеетите в подготовката за вашия прекрасен ден. Чакаме с нетърпение да споделиш до къде стигнахте и да не ни спестяваш нищо това си е твоята темичка така че разказвай

Пожелавам ти най-вече спокойни и изпълнени с много приятни емоции дни в приготовления за най-прекрасния ден  Flower
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 30, 2010, 15:30:56 »

Честита темичка! Още малко остана. Успех в подготовката!
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 30, 2010, 15:39:22 »

ЧЕСТИТА ТЕМИЧКА И УСПЕШНА ПОДГОТОВКА ЗА ЕДНА СТРАХОТНА СВАТБА!  good give_rose
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 30, 2010, 15:45:08 »

Честита темичка и от мен!
Пожелавам ти спокойно довършване на подготовката и прекрасна сватба!
Активен
_Roxy_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114


Love is in the air...


« Отговор #4 -: юли 30, 2010, 16:59:35 »

БЛАГОДАРЯ ВИ!!!   give_rose
Подготовката тепърва започва! От зимата се ровя в нета, гледам,
мисля и си сменям желанията.  pc-mainiak
Все си мисля, че има много време а то си минава бавно бавно.  Blush
Преди да определим дата на събитието знаех за svatbata.bg и нищо повече. Винаги съм се чудела на хората, които пишат във форуми, но се оказа че от февруари влизам поне веднъж на ден и чета.
Допадна ми приятелската обстановка тук, въпреки че не се познаваме лично. От друга страна се радвам ако успея да помогна на някой с идея или информация.

А за организацията: още края на април резервирахме ресторант, фото, видео и музика. Сметнахме, че най-важните неща са отметнати и спряхме. През това време се занизаха абитуриентски бал, сватба на приятели и дипломирането ми и всичко друго остана на заден план. Реалната подготовка започна преди 1-2 седмици. 
Ще имаме само Ритуална зала. Цветовете, който избрахме са съобразени с ресторанта - бледо лилаво и зелено. Раздадохме поканите, които бяха приети с голям интерес, защото са по наш модел.
Купили сме си чаши и поръчахме халки. Още не ми е готова роклята, но имам обувки за което съм много  yahoo, защото май това е голям проблем за повечето момичета.
Следващите дни ще правя късметите за хвърляне. Може би е време да кача малко снимки.


 
Активен
Bademka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 30, 2010, 21:42:04 »

Честитаа темичка! Следя с интерес  girl_wink И дааа време е за снимки  Girl_hide
Активен
ina0208
Ентусиаст
**
Публикации: 76


« Отговор #6 -: август 01, 2010, 09:31:06 »

честита темичка!Спокойна подготовка,за най-хубавият ден! give_rose
Активен
_Roxy_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114


Love is in the air...


« Отговор #7 -: август 03, 2010, 16:11:49 »

Нова седмица, нов късмет, нови идеи, нови задачки....  chee
Тези дни правих късметите  randma, но ми свършиха бонбонките и не успях да отметна изцяло тази задачка.
Днес купих тефтер, от който да направя книга за пожеланията. Сега остава само да ми дойде музата как точно да изглежда.  crazy
Колкото и ужасно горещ и лепкав да е деня днес ми се струва, че е ползотворен. Намерих от къде да купя бутилки за ракията. Наумих си, че трябва да са от ракия Бургас 63 и продъних интернет и телефони да търся. Ама хората са казали: "Който търси - намира"  danceg
Трябва да направя малко снимки на дреболийките, които съм подготвила до сега. Нещо имам проблем със светкавицата на фотоапарата. За съжаление установих, че вече не в гаранция.  sad
Надявам се събота или неделя да се разходим за костюм на милото. До тогава се очаква и роклята да стане.
Ох има още толкова много неща за правене, имам чувството че няма да ми стигне времето. НО няма да се предавам. Проблема е, че съм перфекционист и искам всичко да е идеално.  Ashamed
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 03, 2010, 19:18:50 »

 Bravo време имаш достатъчно, за да се справиш. Нямам търпение да видя снимки на всичко и най-вече на роклята. Много се радвам, че намери бутилки такива каквито ти искаше  good
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 03, 2010, 19:34:34 »

Практиката доказва, че повечето неща се получават както ги искаме, само че нкои гълтат малко повечеко нерви. И аз чакам с нетърпение снимки на направеното/купеното.
Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #10 -: август 04, 2010, 19:36:08 »

Roxy, честита тема и безметежна организация на сватбата! Ние сме на една дата и заедно ще тръпнем на ДЕНЯ! Като гледам добре се справяш, давай само така! И дано да намериш решение за фотоапарата и да може скоро да ни покажеш снимки.  good
Активен
_Roxy_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114


Love is in the air...


« Отговор #11 -: август 04, 2010, 20:25:31 »

Благодаря за пожеланията tsvetentse1 give_rose
Датата, на която искахме да се оженим по принцип е 26.08. Това е датата на началото на връзката ни преди ... години. Искахме сватбата да е на този ден, но се оказа четвъртък и така остана 28 защото е събота. Вие как избрахте вашия ден?
Днес ходих в сладкарница ГЕС. От там ще поръчваме. Гледах каталога, но говорихме че може да направят нещо по наша идея. Много ми хареса идеята на една торта, но милото отказа да е тя. Слагам в галерията ми. Най вероятно ще поръчаме да е на стойка, най-горната част цяла торта, отдолу отделни парчета (води се cupcake). Не знам дали ме разбрахте. И такава снимка качвам.
Другата седмица ще ходя на пробни грим и прическа.
Малко съм в чуденка каква сентенция/мисъл да напиша на първата страница на книгата за пожелания.
Приемам предложения...  girl_wink
Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #12 -: август 04, 2010, 21:05:08 »

Благодаря за пожеланията tsvetentse1 give_rose
Датата, на която искахме да се оженим по принцип е 26.08. Това е датата на началото на връзката ни преди ... години. Искахме сватбата да е на този ден, но се оказа четвъртък и така остана 28 защото е събота. Вие как избрахте вашия ден?
Днес ходих в сладкарница ГЕС. От там ще поръчваме. Гледах каталога, но говорихме че може да направят нещо по наша идея. Много ми хареса идеята на една торта, но милото отказа да е тя. Слагам в галерията ми. Най вероятно ще поръчаме да е на стойка, най-горната част цяла торта, отдолу отделни парчета (води се cupcake).
О, романтично, супер, нищо, че е 2 дена по-късно, пак е чудесно  good
Ние избрахме датата практично. Тъй като живеем в Германия и искахме да е лятото, решихме, че най-удобния месец и за 2мата е август. Тъй като църковен брак можеше само на 21ви или 28ми, избрахме 28ми, за да може първо хората да са се върнали вече от почивки и второ ние да отидем на медена седмичка точно в началото на септември  danceg При нас е много суха история, никаква романтика нямаше избора на дата  sarcastic
А за тортата - според мен вторият вариант (cup cake) е по-интересен, ако изберете хубаво съчетание на цветовете, ще се получи много ефектно. Само имай предвид, че ако е както е на снимката, няма да може да се сложи фигурка отгоре, за такава ти трябва стойка като на първата снимка. Поне така ми изглежда на снимката.
Активен
_Roxy_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114


Love is in the air...


« Отговор #13 -: август 04, 2010, 21:20:51 »

Датата мисля, че е ок, но като гледам какви жеги е напоследък малко съм притеснена как ще мине самия ден. Юли месец се притеснявах, че вали много. Сега пък е ужасно топло. Познати постоянно ми казват, че е това е хубав ден, 28.08 е някаква Богородица (стар/нов стил не съм сигурна точно) и е на късмет. Вече пришка ми излезе на езика да обяснявам, че не това е идеята. Ние даже няма да ходим на църква.  nea
Иначе за тортата. Може би ще я поръчам бяла с цветна декорация. Против съм слагането на фигури и  ще заместим с цветя. А стойката със сигурност ще е на поне 3 етажа.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 05, 2010, 16:15:40 »

Честита темичка и от мен! Искрено се вълнувам с всяка една булка, която тръпне в очакване на своя хубав ден и се надявам, че можем да споделяме опит! Приятни последни дни подготовка!  give_rose give_rose give_rose
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines