Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:37:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бъдещата ми "съпруга" няма нищо против да бъда с други?!!  (Прочетена 44200 пъти)
 
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юни 06, 2011, 00:22:59 »

Според мен човек е много глупаво да бъде с други, за да изпробва или за да накара другия да ревнува. Единствената причина да бъда с друг би била, защото съм го поискала аз самата. Както и ако не изневерявам, то това е защото няма друг човек, освен моя, с когото да искам да бъда и защото не искам да го наранявам, а не защото се притеснявам, че той ще ми изневери.
Активен
alex_smart
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #46 -: ноември 18, 2011, 17:53:52 »

 tease Повечето мъже биха казали жена мечта ......ти сам си прецени tease
Активен
SweetDream
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #47 -: ноември 28, 2011, 11:33:56 »

 Ами какво да кажа....  angry Определено според мен тук има нещо гнило  beating Аз не мисля че един нормален и трезво мислещ човек би причинил нещо подобно на човека когото обича  girl_impossible
Принципно когато има изневяра от нечия страна тия неща рано или късно заповат да се усещат. Също така мисля че жената би могла да бъде много по прикрита в това отношение спрямо мъжете.
Честно да си кажа мъчно ми е за двойките, които го изживяват... Но какво ства когато ти даваш всичко от себе си а отсреща не получаваш същото  crazy   ТЪПО Е  пък и щом ти искаш това да е жената до теб не мисля че е правилно тя да постъпва така още повече преди брака. Щом е така за какво ще тръгвате да се борите и какво семейство ще създавате....  sad
 
МОЕ МНЕНИЕ РАЗБИРА СЕ!
Активен
emmo22
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #48 -: ноември 29, 2011, 20:52:31 »

И според мен не е много нормална ситуацията. Да не говорим на какво ще учат децата си  beating
Активен
happy_lady
Любопитен
*
Публикации: 48



« Отговор #49 -: декември 19, 2011, 18:29:33 »

Ако приятелката ти държи на теб и те обича, няма начин наистина да иска това, което ти е казала, а просто те пробва, за да види дали наистина искаш да си само с нея.
Активен
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines