Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 21:17:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бъдещата ми "съпруга" няма нищо против да бъда с други?!!  (Прочетена 44378 пъти)
 
Neon
Регистриран

Пол: Мъж
Публикации: 1



« -: юли 11, 2007, 19:49:26 »

Здравейте,

 Виждам, че във форума мъжкото присъствие  е слабо, но тава не пречи и аз да задам някой друг въпрос. В последно време в разговори с любимата ми приятелка, която искам един ден да ми стане съпруга...Стигаме до един малък за мен спор и нещо, което споделям-че е редно да съм й верен чисто физически, но тя  твърди , че няма нищо против да се виждам с други жени-чисто сексуално!!!!!!Аз лично не споделям това / не ми е единствената - имам си опит в сексуалните контакти / защото когато съм с една,съм само с нея / може да не вярвате,  но е факт/.
 ПРОБВА ЛИ МЕ ТЯ ИЛИ НАИСТИНА Е СВОБОДОМИСЛЕЩА.
Нали знаете поговорката: КАКВОТО ПОВИКАЛО,ТАКОВА СЕ ОБАДИЛО!
Да не би това да е нейното извинение да прави същото с други ?
« Последна редакция: юли 11, 2007, 19:56:07 от Bulechka_TS » Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 11, 2007, 19:54:26 »

Незнам какво цели твоята половинка, но аз определено не мисля като нея, както и съпруга ми  nea
Сериозно ли така ти е казала, че направо не ми се вярва, че има такива жени  crazy
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 11, 2007, 19:57:23 »

Незнам какво цели твоята половинка, но аз определено не мисля като нея, както и съпруга ми  nea
Сериозно ли така ти е казала, че направо не ми се вярва, че има такива жени  crazy

Съгласна съм с Мария!!! good И ние с моята половинка сме против това, щом сме заедно значи нямаме нужда от други!!! NO
Активен
tan4eto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 502



« Отговор #3 -: юли 11, 2007, 21:02:44 »

Що за глупост е това, нали ако разбера ще има  beating beating beating beating beating beating beating beating beating , и после за разнообразие  beating beating beating beating beating beating beating beating beating beating
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 11, 2007, 23:18:43 »

И на мен някак ми се струва глупаво, мисля че просто те провокира, ако и се случи наистина сигурно ще има  cray cray cray cray beating beating beating cray cray cray beating beating beating Освен ако, както казваш това е нейното извинение.
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 11, 2007, 23:34:54 »

Според мен твоята половинка иска да те провокира, за да ти види реакцията. Аз съм 100% убедена, че няма жена на света, която наистина да мисли по такъв начин  nea , който каквото ще да ми приказва, в това съм сигурна. Откога сте заедно? Може би се прави на интересна, за да те впечатли. Кой знае, но определено не й чиста работата!  beating
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 12, 2007, 07:58:26 »

ех, или си попаднал на жена-мечта за повечето мъже, или на жена, на която не може въобще да се разчита....(шегувам се)  laugh, мисля че те пробва, ако наистина го мисли то тогава си напълно в правото си да я подозираш в изневяра според мен!!!!!!!   crazy
Активен
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 13, 2007, 11:47:47 »

това е просто ужасно... Oh my ...
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 13, 2007, 11:58:26 »

Аз също си мисля,че е някакъв вид провокация!!!Не ми се струва реално,ако имате сериозни намерения да сте заедно твоята приятелка да се съгласява с наличието на други жени в живота ти!!!Та това си е изневяра Oh my ..., с или без разрешение за мен това е изневяра! girl_impossible
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 13, 2007, 12:14:59 »

Neon, възможно е да е провокация, възможно е наистина да мисли така (или поне за сега), възможно е и да е жена,на която не можеш да разчиташ. Но кое от всичките е, може да ти каже само тя smile
Аз ще ти дам малък съвет (ей така "по женски"):
1. провери дали след тази констатация тя очаква същото разбиране и в обратната посока (т.е. ти да нямаш нищо против нейните сексуални контакти с други мъже)
ако случаят е такъв - мисля че имате проблем за обсъждане
ако не е такъв, обаче, не виждам никакъв проблем. Щом не искаш да й изневеряваш - недей, но не се опитвай да промениш мнението й, повечето жени сме толкова инати, че колкото повече се опитват мъжете да ни убедят в нещо - толкова по-малка става вероятността да се съглсим и да си признаем, че са прави.  nea
Напълно възможно е твоята приятелка да е убедена в това, което казва (особено ако не й се е случвало досега). И аз твърдя, че нямам нищо против мъж ми да има сексуални контакти с други, при определени условия, но не е ясно ако се случи как ще реагирам и как ще се чувствам - така че е напълно възможно това да е реалното й мнение по въпроса и то да е отражение на доверието, което има във вашата връзка.
Все пак не е ли по-добре така, отколкото да те проверява всяка вечер на какъв парфюм миришеш, чии са космите по панталона ти и да я виждаш как въображаемо "разпарчетосва" всяко момиче което погледне във вашата посока?
Според мен най-добрия вариант е и двамата да имате пълна свобода, всичко ще е наред до момента в който някой реши да се възползва от нея.....
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 13, 2007, 12:19:02 »

Виж от една страна има такива двойки. Просто са се споразумяли  да живеят така. От друга страна на мен ми е странно, звучи просто като извинение , но може и да те провокира, за да види реакцията ти. най-добре поговори отново с нея и  и обясни твоята гледна точка.
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #11 -: октомври 15, 2007, 09:53:19 »

Това сега го прочетох Oh my ... Не е възможно да има такава жена,а ако го мисли сериозно значи тя със сигурност го прави това нещо и въпросният мъж съвсем не е единственият за нея Oh my ...
Активен
Vesy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #12 -: октомври 15, 2007, 16:12:38 »

Или го казва, защото очаква и да получи същото разрешение от теб.
Или наистина те пробва.
Просто не ми се вярвя някой да заяви толкова открито на приятеля си подобно нещо и да го мисли наистина...  girl_impossible girl_impossible
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #13 -: октомври 15, 2007, 20:45:32 »

Доста странно желание наистина Oh my ... Изглежда ми несериозно и по-скоро като проба crazy  angry
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: ноември 05, 2007, 11:08:45 »

Гледам и не вярвам..на очите си!!!  Oh my ... Е, не, не, не - не може да има жена, която го мисли наистина!  NO Предполагам, че иска да види как ще реагираш, но ми изглежда мнооого странно!
Активен
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines